Duże zainteresowanie ofertą naszej szkoły osób z różnych części Polski, Europy i Świata skłoniło nas do przygotowania bardzo atrakcyjnego pakietu w skład którego wchodzi szkolenie oraz nocleg.

Intensywny program szkolenia

Wybierając kurs z noclegiem realizujesz intensywny program szkolenia w krótkim czasie. Po zajęciach możesz wrócić do hostelu lub pozwiedzać Warszawę.

Nocleg

Opłacając szkolenie z noclegiem gwarantujemy Ci bezpieczne i komfortowe warunki noclegu w centrum Warszawy. To my zarezerwujemy dla Ciebie pokój w hostelu znajdującym się blisko szkoły. Opłacając nasz pakiet nie musisz szukać ofert noclegowych, weryfikować standardu hotelu, ani martwić się o dogodną jego lokalizację.

Opłata za kurs z noclegiem obejmuje: szkolenie, rezerwację noclegu oraz nocleg podczas trwania szkolenia w kilkuosobowym pokoju w hostelu „CHILL OUT HOSTEL” (chillouthostel.pl). Staramy się, aby w jednym pokoju przebywały kursantki razem uczęszczające na kurs. Dzięki temu kursant ma szansę nawiązania nowych, cennych nie tylko zawodowo, znajomości. Jedyne o co musisz zadbać to przyjazd do nas.

Rezerwacja noclegu zaczyna się na dzień przed planowanym startem kursu, tak by mieć czas na dojazd z lotniska lub dworca do hostelu, rozpakowanie się i odpoczynek. Naukę na kursie rozpocznie się następnego dnia rano o godz. 8.00

Koniec rezerwacji noclegu przypada na ostatni dzień szkolenia. Tego dnia otrzymasz certyfikaty ukończenia szkolenia. Jeśli indywidualnie nie przedłużysz noclegu - to jest to Twój dzień powrotu do domu.

Gwarantujemy najtańszą cenę noclegu

Atrakcyjna cena noclegu jest aktualna tylko w momencie, gdy wykupujesz kurs razem noclegiem. Kurs z noclegiem w pakiecie wynosi:

Zawodowy kurs stylizacji paznokci 120h – 2900zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs stylizacji paznokci 120h - 3100zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą)  >> więcej informacji o kursie

 

Zawodowy kurs podologiczny 80h – 4200zł (koszt kursu i noclegu )

Zawodowy kurs podologiczny 80h – 4300zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobatą i niedzielą)>> więcej informacji o kursie

 

Zawodowy kurs kosmetyczny 140h – 3400zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs kosmetyczny 140h – 3700zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą) >> więcej informacji o kursie


Zawodowy kurs wizażu 120h – 2900zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs wizażu 120h – 3100zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą) >> więcej informacji o kursie


Zawodowy kurs stylizacji ubioru 120h – 2900zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs stylizacji ubioru 120h – 3100zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą) >> więcej informacji o kursie

 

Warunki rezerwacji kursu z noclegiem:

  1. Rezerwuj kursu z noclegiem przez telefon lub e-mail (tel. 227112507 lub 224088861 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )
  2. Opłać pełną wartość kursu z noclegiem w terminie 3 dni roboczych od daty rezerwacji kursu.
  3. Przyjedź do Warszawy bezpośrednio do hostelu i ciesz się szkoleniem.

Przyjazd do Warszawy na szkolenie to niezapomniana okazja do zwiedzenia Warszawy, zapoznania się z osobami z różnych części Europy i Polski.

 

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Zniżka na kurs dla absolwentówJeśli byłaś uczestniczką kursów w naszej szkole lub zapisujesz się na parę szkoleń mamy dla ciebie gorącą wiosenną promocję.

Zawodowy kurs wizażu dla ciebie 500zł taniejzawodowy kurs wizażu
Zawodowy kurs masażu dla ciebie 500zł taniej
Zawodowy kurs masażu

Drugi poziom - kurs wizażu dla zaawansowanych  200zł taniej 
kurs wizażu dla zaawansowanych

Refundacja kursów przez Urzędy PracyURZAD PRACYUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander ratyJuż dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>