Kurs KE modelowania sylwetki i anti-age

OPIS

Kurs specjalista Kosmetyki Estetycznej Modelowania Sylwetki i Anti-Age składa się z Zawodowego Kursu Kosmetycznego https://www.new-nails.com/szkolenia-kosmetyczne/kurs-kosmetyczny.html oraz modułów Modelowania Sylwetki i Anti-age. Moduły składają się z następujących zabiegów:

1. VelaShape z radiofrekwencją – nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Praca za pomocą urządzenia VelaShape wpływa na poprawę trofiki w tkankach. Z  jednej strony powoduje zwiększenie krążenia krwi w przestrzeni międzytkankowej, a tym samym dostarczenie tlenu i odżywieniu tkanek. Z drugiej strony sprzyja odpływowi produktów przemiany materii i pobudzeniu metabolizmu, który wpływa na szybsze „spalanie tkanki tłuszczowej . Zabieg polecany jest szczególnie osobom mającym cellulit i miejscową otyłość a także tym, którzy pragną wymodelować sylwetkę i zwiększyć jędrność i napięcie skóry.  Modelowanie sylwetki urządzeniem VelaShape daje pozytywne efekty po okresie 4-6 tygodni przy wykonywaniu zabiegów raz w tygodniu.

2. Kriolipoliza

Kriolipoliza jest to naukowo potwierdzona jako bezpieczna i nieinwazyjna metoda pozwalającą na redukcję miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Amerykańscy naukowcy odkryli, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na niską temperaturę, niż otaczające je struktury jak skóra, nerwy czy mięśnie. Odkrycie to pozwoliło na wynalezienie urządzenia, które wykorzystuje miejscowe, kontrolowane zimno, jako czynnik selektywnie niszczący komórki tłuszczowe, bez uszkadzania sąsiednich tkanek.

3. Liposukcja ultradźwiękowa

Pole ultradźwięków wprawia tkankę w wibracje, powodując w ten sposób tarcie pomiędzy cząsteczkami, które wchłaniają energię mechaniczną, prowadząc do wtórnej produkcji ciepła.

Wytworzona energia powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej, a nawet jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii.

4. Karboksyterapia

To nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym podawaniu kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celach terapeutycznych. Zabieg ten jest wszechstronny, bo z jego pomocą można poprawić wygląd praktycznie całego ciała, mianowicie zmniejszyć rozstępy, cellulit, widoczność zmarszczek i cieni pod oczami.

Bezpośrednim efektem iniekcji CO2 jest silne rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Aktywuje także czynnik wzrostu naczyń VEGF, wynikiem, czego jest przyrost nowych naczyń włosowatych, a to z kolei pozwala m.in. zniwelować cienie pod oczami. Dwutlenek węgla wywołuje też lekki stan zapalny, w efekcie, którego uruchamiany jest proces produkcji kolagenu i elastyny, skóra wygładza się i staje bardziej sprężysta. Wrażliwe na iniekcję CO2 są również komórki tłuszczowe. Wprowadzone do tkanki tłuszczowej zamieniane są częściowo w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wzmożone ukrwienie prowadzi do drenażu limfatycznego, lepszego obrotu, poprawy metabolizmu i wydalenia uwodnionego tłuszczu. W efekcie mamy wymodelowanie sylwetki  i pozbycie się cellulitu.

Ogromna zaletą karboksyterapii jest brak jakichkolwiek trwałych powikłań. Nie występuje ryzyko reakcji alergicznych. Po zabiegu klient może wrócić do normalnych czynności bez okresu rekonwalescencji. Jest to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem mało inwazyjnych metod.

5. Szkolenie mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej. Efekty zabiegów zauważalne są w krótszym czasie niż przy zastosowaniu tradycyjnych metodach. Zabieg oferuje bogactwo korzyści obejmujące m.in. biorewitalizację skóry, lifting, odżywienie, nawilżenie.

6. Wypełniacze – kwas hialuronowy

Wypełniacze takie jak kwas hialuronowy stosuje się dla przywrócenia naturalnej objętości w tych okolicach twarzy, w których najsilniej następuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Są to przede wszystkim okolice kości policzkowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych oraz kącików ust. Ponadto zabiegi estetyczne z wykorzystaniem wypełniaczy wykonywane są na okolicach żuchwy i podbródka, a niekiedy na szyi i skroniach. Wypełnia się także oczodoły i tzw. dolinę łez. Rozwiązanie to zapewnia całościowe modelowanie twarzy.

7. Wypełniacze – festiwal ust

Piękne i symetryczne usta to marzenie każdej kobiety, dlatego coraz więcej z nich decyduje się na modelowanie ust w gabinecie. Festiwal ust skierowany jest do osób chcących wykonywać zabiegi modelujące usta z użyciem kwasu hialuronowego. Podczas szkolenia zostanie przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu podstaw wypełnień kwasem hialuronowym ze szczególny uwzględnieniem ust.

 

Kurs KE modelowania sylwetki i anti-age

Cena od:

11400 zł

Czas trwania:

200 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała,  masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

1Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin et ullamcorper dolor, non tempus risus. Nulla facilisi. Ut ornare sapien vel risus consequat blandit. Nulla facilisi. Nulla nisl dui, fermentum quis blandit at, egestas vel purus. Duis malesuada auctor quam quis hendrerit. Mauris varius ante vitae turpis malesuada, sed sagittis nibh efficitur.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com