Manicure Pedicure to kurs manicure i kurs pedicure Warszawa podczas 8 godzin


Co to jest MANICURE, PEDICURE?

Manicure to najczęściej wykonywany zabieg kosmetyczny dłoni. Podczas zabiegu płytka paznokci zostaje skrócona i opiłowana, oczyszczona z narośniętej skóry i zanieczyszczeń. Skórki zostają odciągnięte z powierzchni płytki, a ich nadmiar usunięty. Zabieg ma na celu przywrócenie blasku paznokciom oraz zmiękczenie skóry dłoni.
Pedicure to zabieg kosmetyczny stóp, zawierający wszystkie elementy manicure, rozbudowany o usuwanie zrogowaciałego naskórka z całej powierzchni stóp.

Ostatnim etapem zabiegu manicure oraz pedicure może być (ale nie musi) malowanie paznokci. W salonach kosmetycznych z tradycyjnego zabiegu korzysta najwięcej osób, dlatego jego opanowanie jest podstawą pracy każdego profesjonalisty.

Kurs MANICURE, PEDICURE - Warszawa

Kurs manicure pedicure w Warszawie NEW NAILS kompleksowo przygotowuje do wykonywania profesjonalnych zabiegów manicure i pedicure klasycznych, biologicznych oraz przy pomocy frezarki. Wyczerpująco przedstawia zagadnienia teoretyczne oraz ćwiczy niezbędne umiejętności. Ma na celu przekazanie wiedzy dotyczącej prawidłowej pielęgnacji skóry i paznokci zarówno dłoni jak i stóp (paznokcie naturalne).


Zajęcia prowadzą wyspecjalizowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenie odbywa się na bazie profesjonalnych kosmetyków NEW NAILS - znanej i cenionej marki oraz najbardziej efektywnych technikach pracy. Szeroki program nauczania realizowany jest indywidualnie w dobrze wyposażonej sali. Uczestnikom kursu zapewniamy nowoczesny sprzęt kosmetyczny oraz indywidualne stanowiska pracy.

Program kursu MANICURE, PEDICURE - Warszawa:

 • Omówienie preparatów oraz zasad dezynfekcji,
 • Budowa płytki paznokci dłoni,
 • Manicure biologiczny,
 • Manicure klasyczny, manicure z frezarką,
 • Manicure SPA,
 • Pielęgnacja i masaż dłoni,
 • Budowa płytki paznokci stóp,
 • Pedicure biologiczny, pedicure klasyczny, Pedicure z frezarką,
 • Pedicure SPA,
 • Zabieg parafinowy dłoni i stóp,
 • Informacje medyczne o chorobach paznokci,
 • Rekonstrukcja i reperacja paznokci naturalnych za pomocą jedwabiu.

Uwaga!

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Oferta kursu przeznaczona jest dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych, które od podstaw chcą się nauczyć profesjonalnego zabiegu manicure oraz pedicure. W cenę szkolenia wliczone są wszystkie produkty i akcesoria.

Czas trwania szkolenia: 8 godzin zegarowych (10h lekcyjnych)
Koszt szkolenia: 350zł, 300zł dla absolwentów Beauty Lux

Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest rezerwacja miejsca poprzez opłacenie pełnej wartości kursu.

Najbliższe planowane terminy szkolenia:

Instytut szkoleń kosmetycznych Beauty Lux oferuje Państwu szkolenia oparte na najobfitszym programie nauczania i najbardziej efektywnych metodach praktycznych, które są poparte wieloletnim doświadczeniem kadry instruktorskiej. Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy nowoczesny sprzęt kosmetyczny oraz w pełni wyposażone indywidualne stanowiska pracy wraz z profesjonalnymi produktami i kosmetykami.

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pin It
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaż podologia makijaż      BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Sklep Callus Pell Pro callus peel pro sklep
Szukasz produktów Callus Peel Pro. Zapraszamy do sklepu on-line lub na stronę producenta calluspeelpro.com

Zapisz


Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Zostań naszym modelempaznokcie

Jeśli chcesz zostać naszym modelem i skorzystać z bezpłatnych usług manicure, pedicure, zdobienia paznokci, przedłużania paznokci żelem, manicure hybrydowy lub innej usługi związanej z profilem naszych szkoleń zadzwoń i wpisz się na listę modeli tel. 22 408 88 61

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>