Kadra Kursy Kosmetycze NEW NAILS – szkolenia w Warszawie.

Organizując kursy zawodowe i szkolenia uzupełniające w Warszawie od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi instruktorami, których profesjonalizm i pasja wielokrotnie doceniane były przez branżę kosmetyczną. Ich prace zdobią niejedną stronę internetową czy książkę.

Nasza kadra posiada najwyższy poziom kwalifikacji z zakresu manicure, pedicure, stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, ciała, masażu, wizaży oraz przedłużania i zagęszczania rzęs. Posiada również przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w przekazywaniu wiedzy teoretycznej jak i umiejętności praktycznych.

Instruktorzy doskonale znają preparaty, na których pracują oraz wiedzą, jakie czynności mogą sprawiać problemy osobom, które dopiero się uczą. Wiedza i doświadczenie kadry Beauty Lux gwarantują szybkie zidentyfikowanie pojawiających się trudności w trakcie zdobywania praktyki u kursantów i nie dopuszczają by słuchacze powielali błędy. Nasza kadra doradzi, z której części materiału uczeń potrzebuje więcej ćwiczeń i dostosuje tempo szkolenia do jego możliwości. Co najważniejsze nasi instruktorzy lubią swoją pracę oraz kontakt z ludźmi, dlatego potrafią w pełni zaangażować się a sukcesy kursantów są ich sukcesami.

Profesjonalizm kadry gwarantuje sukcesy zawodowe absolwentów.

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Katarzyna Szkop

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W naszej Szkole prowadzi kursy dla przyszłych wizażystów. Zanim związała się z Beauty Lux wykonywała makijaże największym polskim gwiazdom. W 2019 roku zdała egzamin Państwowy w Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości otrzymując tytuł mistrzowski z zakresu Wizażysta Stylista. Prywatnie zajmuje się rysunkiem, kocha kino i gotowanie.

Beata Olech-Armińska

Absolwentka charakteryzacji i stylizacji warszawskiego Studia Sztuki. Współpracowała z marką dr Irena Eris. Pracowała przy pokazach mody m.in. Roberta Kupisza i Playboya, oraz przy wielu niekomercyjnych sesjach zdjęciowych. Jest wielbicielką szalonych, kolorowych, kreatywnych makijaży. Poza tematyką urodową i modową interesuje ją również medycyna i zagadnienia dotyczące zdrowia.

Agnieszka Larska

Dyplomowana wizażystka Akademii Make Up For Ever w Warszawie oraz właścicielka firmy BAF-AR. Misją Pani Agnieszki jest eksponowanie piękna u każdej kobiety, utrzymując przy tym umiar i klasę. Dzięki doświadczeniu zebranym przy sesjach zdjęciowych,  pokazach mody, szkoleniach u klientów indywidualnych podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie.  Wiedza również z zakresu stylizacji ubioru ułatwia jej dobranie makijażu do pełnego wizerunku klientki.

Agnieszka Lamcha-Chełchowska

Wizażystka, kosmetolog i stylistka fryzur. Od 2011 roku posiada dyplom Mistrza Wizażu. Maluje i czesze panny młode, pracuje na planach programów TV, teledysków, reklam i przy sesjach biznesowych. Prywatnie interesuje się chemią kosmetyczną.

Anna Karbowiak-Szałańska

 

Magdalena Szwed

W Beauty Lux zajmuje się stylizacją rzęs i brwi wieloma metodami, prowadzi również szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Osoba z dużym poczuciem humoru, jednocześnie przykłada dużą uwagę do jakości swoich szkoleń.

Danuta Barańska

 

Katarzyna Perliński

Podolog z pasją, pracująca w zawodzie ponad 10 lat. Tytuł „Podolog” zdobyła we Francji. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem klamer drutowych. Oddana swojej pracy, poświęca jej wiele czasu, stale dba o swój rozwój zawodowy.

Małgorzata Chojka

Od 13 lat instruktor kursów stylizacji i zdobień paznokci. Prowadzi szkolenia instruktorskie dla przyszłych instruktorów chcących pracować w zawodzie stylisty paznokci. Jest perfekcjonistką przywiązującą dużą uwagę do szczegółów w zdobieniach. Autorka zdobień metodą „One Stroke”.

Paula Cwyl

Jest absolwentką WSP w Warszawie o specjalizacji Kosmetologia Stosowana. Ze szkołą Beauty Lux związała się w 2018 roku. Jest specjalistką z zakresu manicure i pedicure, przedłużania paznokci oraz kursów kosmetycznych. Prywatnie zajmuje się sportami ekstremalnymi, motocyklami oraz akrobatyką sportową.

Ilona Grobelkiewicz

Instruktor kursów stylizacji paznokci. Prowadzi również szkolenia z zakresu manicure /pedicure jak również manicure tytanowego. Prywatnie szczęśliwa Mama.

Angelika Iwanowicz

Absolwentka szkoły kosmetycznej, specjalista od przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową. Osoba niezwykle precyzyjna, dbająca o każdy szczegół w swoich stylizacjach. Jej pasją jest taniec i akrobatyka.

Magdalena Kowalska

instruktorka kursów manicure/pedicure oraz stylizacji paznokci. Z Beauty Lux związana jest od 8 lat. Ceni pracę z ludźmi, zawsze uśmiechnięta i pomocna. W wolnych chwilach chętnie czyta kryminały.

Karolina Płatek

Prowadzi kursy manicure/pedicure oraz z zakresu stylizacji i przedłużania paznokci. Stylistka z dużym doświadczeniem. Na co dzień prowadzi własny gabinet. Jej pasją jest moda.

Dagmara Szolc

 

Anita Szulżuk

Od wielu lat prowadzi zawodowe kursy kosmetyczne, specjalizuje się w masażach wykonywanych różnymi technikami. Zajmuje się również prowadzeniem kursów manicure i pedicure. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach kosmetycznych.

Dominika Uchańska

 

Aneta Witan

w naszej szkole od 8 lat prowadzi kursy stylizacji paznokci, instruktorskie oraz kursy stylizacji rzęs. Specjalizuje się w zdobieniu paznokci metodą icon nails oraz mehndi. Oddana swojej pracy, w wolnych chwilach poszukuje inspiracji do nowych zdobień.

Paulina Hanszke

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem. W Instytucie Beauty Lux instruktorka zawodowych kursów kosmetycznych, kursów manicure i pedicure oraz podologii. W swojej pracy jest empatyczna, profesjonalna i dba o najwyższe standardy. Oprócz kosmetologii uwielbia podróżować.

Anna Steć

Dyplomowany kosmetolog ze specjalizacją Kosmetologia Estetyczna. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem technologii Hi-tech, zabiegach rewitalizujących i odmładzających skórę. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, mezoterapii igłowej, kwasu hialuronowego, zabiegów laserowych. Stałe podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach i wykładach.

Natalia Koziróg

Jest dyplomowanym Kosmetologiem oraz wizażystką, współpracuje z telewizją i teatrem. W Instytucie Beauty Lux prowadzi zawodowy kurs kosmetyczny. Prywatnie Pani Natalia pasjonuje się fotografią.

Anna Belka

 

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com