OPIS

Lifting i b.otox rzęs, laminacja rzęs

Kurs: lifting, laminacja rzęs i brwi

 

Czym jest zabieg liftingu rzęs?

Lifting rzęs to zabieg pozwalający uzyskać kilkutygodniowe podkręcenie i wydłużenie rzęs bez użycia zalotki i bez potrzeby doklejania sztucznych rzęs. Zabieg jest szybki, trwa ok. 30min.
Dodatkowo może być wzbogacony o zabiegi pielęgnacyjne: b.otox i laminację.

Czym jest zabieg Boto.x?

Boto.x to preparat składający się z witamin i minerałów mający na celu odżywienie i poprawę kondycji rzęs.

Co to jest laminacja rzęs, laminacja brwi?

Laminacja to zabieg zamykający cały proces liftingu. Polega na nałożeniu na rzęsy olejku składającego się z 3 protein zboża, soi i hydrolizowanej keratyny. Laminacja nadaje rzęsom niesamowity połysk, jej zadaniem jest ochrona łuski włosa, nawilżenie i uelastycznienie.

Do zabiegu zaleca się również koloryzację rzęs, nadanie im intensywnie czarnego koloru.

Cena szkolenia kursu stylizacji rzęs: lifting, laminacja i b.otox rzęs i brwi:

Cena katalogowaCena promocyjna
Cena szkolenia800700
 

Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest wybranie terminu i opłacenie pełnej wartości kursu.

Specyfikacja zestawu startowego do stylizacji rzęs: lifting, laminacja i b.otox rzęs i brwi:

Kuferek produkty do liftingu rzęs laminacji rzęs botoxu

Zestaw startowy do liftingu, b.otoxu i laminacji rzęs Elleebana Lash Lift Pro zawiera:

1. Keratyna – laminacja rzęs – 1szt.
2. Organic Lash B.otox do rzęs – 1 szt. (składniki: m.in. keratynę, kwas hialuronowy i pantenol zawierający witaminę B,)
3. Henna czarna Refectocil – 1 szt.
4. Aktywator i neutralizator – 15 szt.
5. Klej – 1 szt.
6. Aplikator metalowy – 1 szt.
7. Pędzelek – 1 szt.
8. Remover – 1 szt.

Zestaw produktów przeznaczony jest na 15-30 pełnych zabiegów liftingu rzęs wraz z b.otoxem i laminacją.

Zabieg liftingu, laminacji i b.otoxu rzęs i brwi polecany jest szczególnie osobom, które:

 • Cenią swój czas i naturalny wygląd.
 • Mają naturalnie proste rzęsy, lub których rzęsy rosną w dół.
 • Mają tzw. „smutne oko” (opadającą powiekę).
 • Chcą podkręcić lub pogrubić swoje rzęsy.
 • Chcą uporządkować i zdyscyplinować swoje rzęsy.
 • Mają osłabione i zniszczone rzęsy.

Bezpieczeństwo zabiegu: liftingu rzęs i brwi, laminacji rzęs i brwi oraz b.otoxu rzęs.Zabiegi stylizacji rzęs są bezpieczne i bezbolesne. Preparaty wykorzystywane podczas prawidłowo wykonanego zabiegu nie powinny dotykać oczu i ich podrażniać. Zarówno lifting, laminacja jak i b.otox rzęs są wykonywane na leżąco. Podczas zabiegu klientka z zamkniętymi oczami relaksuje się. Osoby noszące szkła kontaktowe przed zabiegiem muszą je zdjąć. Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

 • Infekcje oczu (stan zapalny spojówek lub rogówki, jęczmień na oku, liszaj, opryszczka).
 • Choroby skóry, skaleczenia, urazy, otarcia, a także obrzęki i oparzenia okolic oczu.
 • Choroby alergiczne i nadwrażliwość oczu.
 • Chemioterapia, ciąża, trichotillomania.
 • Rekonwalescencja po przeprowadzonych operacjach oczu.
 • Każda choroba powodująca drżenie, drgawki lub inne nieprawidłowe ruchy.

Dlaczego warto zapisać się na kurs stylizacji rzęs: lifting, laminacja i b.otox rzęs i brwi?

Mocne podkreślenie oprawy oczu jest obecnie najsilniejszym trendem w zakresie pielęgnacji urody. Szybkie tempo życia wymaga dostosowania technik pielęgnacji do ograniczonej ilości czasu, jakie posiadamy. Szczególnie rano, gdy cenna jest każda minuta, tuszowanie rzęs dla wielu kobiet jest zbyt czasochłonne.Do tego dochodzi moda na naturalny wygląd i pogoń za fit ciałem. Z każdej strony kobiety są zachęcane do aktywnego spędzania czasu. Do biegania, pływania, siłowni i zajęć fitnessu. Niestety wyrzeźbionej sylwetki nie da się uzyskać bez hektolitrów wylanego potu, a tusz do rzęs nie zawsze dobrze radzi sobie z takim wysiłkiem. Kobiety chcą czuć się piękne w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy dopiero się obudziły, czy właśnie biegają. Dlatego nowoczesne techniki pielęgnacyjne, które wyglądają naturalnie, a efekty są trwałe, będą stale zyskiwać na popularności. Im szybciej ich się nauczysz, tym szybciej twój salon zyska przewagę nad konkurencją.

Instruktorzy:

Szkolenie jest prowadzone przez dyplomowanego Instruktora Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux.

Wymagania:

Osoby, które chcą zapisać się na szkolenie z zakresu stylizacji rzęs, muszą wykazywać się niezwykłą dbałością o szczegóły i cierpliwością. Niezbędna jest stabilność i precyzja ruchów dłoni oraz wzrok, który pozwala na dobre postrzeganie głębi. Kurs skierowany jest do osób początkujących jak i zaawansowanych (kosmetyczek, stylistek rzęs i brwi, kosmetologów).

Rezerwacja miejsca.

W celu rezerwacji miejsca na kurs, należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

Ćwiczenia z modelami.

Ćwiczenia z modelami to bardzo ważny element nauki zawodu, dlatego zachęcamy do organizacji własnych modeli na zajęcia praktyczne, dzięki czemu nauka będzie bardziej komfortowa. Jako szkoła pomagamy w organizacji modeli korzystając z własnej, wewnętrznej bazy modeli, jednak ich nie gwarantujemy.

Lifting, laminacja i b.otox rzęs

Cena od:

*700 zł

Czas trwania:

8 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Magdalena Szwed

W Beauty Lux zajmuje się stylizacją rzęs i brwi wieloma metodami, prowadzi również szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Osoba z dużym poczuciem humoru, jednocześnie przykłada dużą uwagę do jakości swoich szkoleń.

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com