OPIS

Jonoforeza, Darsonval, Wapozon w kosmetyce.

Jonoforeza w pewnym uproszczeniu polega na wprowadzaniu przez skórę jonów. Wykorzystuje się do tego specjalne urządzenia, które emitują galwaniczny prąd stały oraz elektrolity. Odkąd odkryto pozytywny wpływ jonów na zdrowie i urodę człowieka zaczęto je stopniowo wykorzystywać w kosmetyce. Jonoforeza przede wszystkim:

 • ma działanie bakteriobójcze
 • pomaga przy silnych zmianach trądzikowych
 • przyspiesza złuszczanie martwego naskórka
 • sprzyja regeneracji skóry
 • ściąga rozszerzone pory
 • ujędrnia i wygładza
 • wpływa na wygląd – skóra nabiera blasku, twarz rozpromienia się
 • zmniejsza wydzielanie sebum
 • zmniejsza zmarszczki (efekt liftingu)
 • znacznie poprawia ukrwienie skóry

Darsonval jest urządzeniem za pomocą którego wykonywane są zabiegi kosmetyczne o działaniu bakteriobójczym, pozwalającym na szybsze i lepsze wchłanianie stosowanych substancji aktywnych. Po zabiegu skóra jest jędrna, lepiej ukrwiona, wygląda zdrowo, zmniejsza wydzielanie sebum. Za pomocą czterech końcówek wykonywane są zabiegi na twarzy, plecach, dekolcie, skórze głowy oraz miejscach trudno dostępnych.

Zbawienny wpływ pary nie od dziś jest znany i stosowany. W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych używany jest do tego Wapozon – urządzenie, które pozwala na waporyzację twarzy, szyi, ramion i pleców. Jego oddziaływanie przypomina efekt jaki można osiągnąć wybierając się do sauny. Para wodna odpowiednio użyta zmiękcza martwe komórki skóry, nawilża ją i przygotowuje do oczyszczenia i zastosowania na przykład preparatów pielęgnacyjnych, maseczek. Co więcej Wapozon sprzyja dotlenieniu skóry dzięki głębokiemu oczyszczeniu, pobudza krążenie, sprzyja dostarczeniu skórze substancji odżywczych.

Czego nauczę się na szkoleniu?

Szkolenie adresowane jest do zawodowych kosmetyczek, które chciałby poszerzyć swoje zawodowe umiejętności i nauczyć się samodzielnego wykonywania zabiegów Jonoforezy, używania Darsonvalu oraz stosowania Wapozonu. Duża popularność tych zabiegów sprawia, że posiadanie takich umiejętności jest bardzo cenione przez pracodawców. Szkolenie trwa 4 godziny i jest przeprowadzane przez doświadczonego instruktora. W czasie zajęć kursanci będę się uczyć na profesjonalnym sprzęcie w małych, kilkuosobowych grupach, co wydatnie sprzyja bezpośredniemu kontaktowi. Nauka przebiega w bardzo indywidualnym trybie i jest skupiona na nabyciu przez kursanta określonych umiejętności i wiedzy.

Godzina teorii.

Podczas pierwszej godziny szkolenia uwaga prowadzącego będzie skupiona głównie na przekazaniu niezbędnej wiedzy teoretycznej, prezentacji wyczerpujących informacji dotyczących wykonywania zabiegu, wskazań i przeciwwskazań, działania i używania sprzętu oraz prowadzenia karty klienta gabinetu.

Trzy godziny praktyki.

Przez kolejne trzy godziny krok po kroku, samodzielnie kursanci będą nabywać praktycznej umiejętności używania sprzętu oraz prawidłowego przygotowania klienta do zabiegu, jego wykonywania oraz postępowania po nim. Zabiegi wykonywane są na modelce.

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kurs, należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

Kurs jonoforeza / darsonval / wapozon

Cena od:

450 zł

Czas trwania:

4 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Paulina Hanszke

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem. W Instytucie Beauty Lux instruktorka zawodowych kursów kosmetycznych, kursów manicure i pedicure oraz podologii. W swojej pracy jest empatyczna, profesjonalna i dba o najwyższe standardy. Oprócz kosmetologii uwielbia podróżować.

Natalia Koziróg

Jest dyplomowanym Kosmetologiem oraz wizażystką, współpracuje z telewizją i teatrem. W Instytucie Beauty Lux prowadzi zawodowy kurs kosmetyczny. Prywatnie Pani Natalia pasjonuje się fotografią.

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com