Kurs jonoforeza / darsonval / wopozon - szkolenia kosmetyczna | New Nails


Jonoforeza, Darsonval, Wapazon w kosmetyce.

Jonoforeza w pewnym uproszczeniu polega na wprowadzaniu przez skórę jonów. Wykorzystuje się do tego specjalne urządzenia, które emitują galwaniczny prąd stały oraz elektrolity. Odkąd odkryto pozytywny wpływ jonów na zdrowie i urodę człowieka zaczęto je stopniowo wykorzystywać w kosmetyce. Jonoforeza przede wszystkim:

 • ma działanie bakteriobójcze
 • pomaga przy silnych zmianach trądzikowych
 • przyspiesza złuszczanie martwego naskórka
 • sprzyja regeneracji skóry
 • ściąga rozszerzone pory
 • ujędrnia i wygładza
 • wpływa na wygląd – skóra nabiera blasku, twarz rozpromienia się
 • zmniejsza wydzielanie sebum
 • zmniejsza zmarszczki (efekt liftingu)
 • znacznie poprawia ukrwienie skóry

Darsonval jest urządzeniem za pomocą którego wykonywane są zabiegi kosmetyczne o działaniu bakteriobójczym, pozwalającym na szybsze i lepsze wchłanianie stosowanych substancji aktywnych. Po zabiegu skóra jest jędrna, lepiej ukrwiona, wygląda zdrowo, zmniejsza wydzielanie sebum. Za pomocą czterech końcówek wykonywane są zabiegi na twarzy, plecach, dekolcie, skórze głowy oraz miejscach trudno dostępnych.

Zbawienny wpływ pary nie od dziś jest znany i stosowany. W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych używany jest do tego Wapazon – urządzenie, które pozwala na waporyzację twarzy, szyi, ramion i pleców. Jego oddziaływanie przypomina efekt jaki można osiągnąć wybierając się do sauny. Para wodna odpowiednio użyta zmiękcza martwe komórki skóry, nawilża ją i przygotowuje do oczyszczenia i zastosowania na przykład preparatów pielęgnacyjnych, maseczek. Co więcej Wapazon sprzyja dotlenieniu skóry dzięki głębokiemu oczyszczeniu, pobudza krążenie, sprzyja dostarczeniu skórze substancji odżywczych.

Czego nauczę się na szkoleniu?

Szkolenie adresowane jest do zawodowych kosmetyczek, które chciałby poszerzyć swoje zawodowe umiejętności i nauczyć się samodzielnego wykonywania zabiegów Jonoforezy, używania Darsonvalu oraz stosowania Wapazonu. Duża popularność tych zabiegów sprawia, że posiadanie takich umiejętności jest bardzo cenione przez pracodawców. Szkolenie trwa 4 godziny i jest przeprowadzane przez doświadczonego instruktora. W czasie zajęć kursanci będę się uczyć na profesjonalnym sprzęcie w małych, kilkuosobowych grupach, co wydatnie sprzyja bezpośredniemu kontaktowi. Nauka przebiega w bardzo indywidualnym trybie i jest skupiona na nabyciu przez kursanta określonych umiejętności i wiedzy.

Godzina teorii.

Podczas pierwszej godziny szkolenia uwaga prowadzącego będzie skupiona głównie na przekazaniu niezbędnej wiedzy teoretycznej, prezentacji wyczerpujących informacji dotyczących wykonywania zabiegu, wskazań i przeciwwskazań, działania i używania sprzętu oraz prowadzenia karty klienta gabinetu.

Siedem godzin praktyki.

Przez kolejne trzy godziny krok po kroku, samodzielnie kursanci będą nabywać praktycznej umiejętności używania sprzętu oraz prawidłowego przygotowania klienta do zabiegu, jego wykonywania oraz postępowania po nim. Zabiegi wykonywane są na modelce.

Program szkolenia obejmuje.

 • wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu jonoforezy
 • aparatura do zabiegu
 • omówienie funkcji związków chemicznych w jonoforezie
 • omówienie funkcji elektrod czynnej i biernej
 • właściwe używanie elektrod
 • zastosowanie leku
 • znaczenie rodzaju skory do zabiegu
 • prowadzenie karty klienta
 • trądzik różowaty znaczenie

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. 

Czas trwania szkolenia do 4 godzin zegarowych (5h lekcyjnych)

Terminy szkoleń: ustalane są indywidualnie.

Cena: 400 zł

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły - informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 16.00

Najbliższe planowane terminy szkolenia:

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00


Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

kurs wizazu 2019 PROMOCJA lato

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

 
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaz podologia makijaz


     BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>