Zawodowy kurs podologiczny 120h zegarowych (160 godzin lekcyjnych*)

OPIS

Zawodowy kurs podologi

Kurs podologiczny w Warszawie – 120h zegarowych, czyli 160 godzin lekcyjnych*

Kurs podologiczny w Warszawie w szkole kształcenia ustawicznego rzetelnie przygotowuje do pracy w gabinecie podologicznym. Składa się z dwóch etapów. Podczas I części kursu, uczestnicy przygotowują się do pielęgnacji stóp przez zdobywanie wiedzy z zakresu budowy anatomicznej i biomechaniki stóp, a także budowy i chorób paznokci, co pozwala odróżnić płytkę paznokciową grzybiczną od zdrowej i umożliwia dobranie odpowiedniego sposobu pielęgnacji i leczenia. W czasie II części kursu podologicznego przedstawiane są również zasady funkcjonowania gabinetu, przy uwzględnieniu higieny, bezpieczeństwa pracy, sterylizacji, dezynfekcji narzędzi, a także prawidłowego przeprowadzenia wywiadu podologicznego i kart pacjenta. Każdy uczestnik uczy się właściwego przygotowania do zabiegu podologicznego. Ponadto zdobywa wiedzę i umiejętności odnośnie technik wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych z elementami podstawowego zabiegu podologicznego oraz prawidłowego skrócenia płytki paznokciowej, opracowania jej i usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dobór preparatów również jest bardzo ważny. Ta umiejętność to jedna z podstaw pracy w gabinecie podologicznym. Dlatego też kurs w swoim programie ma zajęcia, w czasie których kursanci uczą się odpowiedniego doboru kosmetyków, pracy cęgami i frezarką, a ponadto poradnictwa domowego i konsekwencji braku profilaktyki.

Gwarantujemy największą ilość godzin szkolenia: 120 godzin zegarowych, czyli 160 godzin lekcyjnych* i najwięcej praktyki na żywych modelach

Zajęcia prowadzone są w nowoczesnej, dobrze wyposażonej pracowni podologicznej, pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy krok po kroku prowadzą kursantów przez kolejne etapy nauki.

Praktyczna nauka – kurs w Warszawie.

Kurs podologiczny w Warszawie – to przygotowanie kursanta do właściwego wykonywania pedicure leczniczego, nauka różnicowania problemów hiperkeratotycznych (definicja, przyczyny i mechanizm powstawania): modzeli, pęknięć, rozpadlin, odcisków i brodawek wirusowych.

Kursanci w Warszawie mają możliwość poznawania techniki i procedury usuwania tego typu problemów, również postępowania podologicznego i usuwania hiperkeratoz u osób, które chorują na cukrzycę. W dalszej części kursu uczestnik zdobywa wiedzę z zakresu prawidłowej budowy oraz patologii paznokci. Uczy się odróżniania płytki grzybicznej od pourazowej, a także odpowiedniego przeprowadzania zabiegu podologicznego z oczyszczeniem łożyska paznokcia, rekonstrukcji płytek grzybiczych i pourazowych.

Kurs podologiczny w Warszawie oferowany przez naszą szkołę kompleksowo przygotowuje do pracy w gabinecie podologicznym. Stawiamy przede wszystkim na praktyczne umiejętności, dlatego też przeważająca część szkolenia w Warszawie opiera się na ćwiczeniach. Każdy kurs w naszej szkole to przede wszystkim praktyczna nauka zawodu.

Co wyróżnia nasz kurs podologiczny – współpraca z lekarzami

Wysoki poziom naszych szkoleń, bardzo duże doświadczenie naszych instruktorów oraz współpraca z lekarzami umożliwia nam kontakt z poważnymi schorzeniami stóp, kursant w praktyce poznaje lekkie i ciężkie przypadki schorzeń stóp i paznokci. Lekarze znając nasze wysokie kompetencji bardzo często wysyłają do nas swoich pacjentów na leczenie stóp. Dziękujemy za zaufanie lekarzy. Nasi kursanci poznają cały proces leczenia od początku do pełnego wyprowadzenia schorzenia. Zobacz sam:

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

Terminy – Zawodowy kurs podologiczny na rok 2019.

PODOLOGIA grupa tygodniowa 2019
 PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 8:00 – 16:00
PODOLOGIA grupa weekendowa 2019
SOBOTA – NIEDZIELA  8:00 – 18:00
(co drugi weekend)
od 23 września do 11 października 2019 – cena 3499zł05 października 2019 – 15 grudnia 2019
od 14 października do 31 października 2019cena 3499zł12 października 2019 – 22 grudnia 2019
od 04 listopada do 22 listopada 2019 – cena 3499zł

Galeria szkoły i sali podologicznej

{gallery rows=2}szkola-galeria{/gallery}

 

Zawodowy kurs podologiczny 120h zegarowych (160 godzin lekcyjnych*)

Cena od:

3499 zł

Czas trwania:

120 godzin zegarowych

Najbliższy termin:

23.09.2019

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

Kursy Kosmetycze NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała (wellness&spa, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Danuta Barańska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed laoreet risus non lacus commodo consequat. Maecenas vehicula lorem ac dapibus efficitur. Nam feugiat urna non felis eleifend elementum.

Katarzyna Perliński

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed laoreet risus non lacus commodo consequat. Maecenas vehicula lorem ac dapibus efficitur. Nam feugiat urna non felis eleifend elementum.

Galeria Zdjęć

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam ut mi malesuada, cursus augue vitae, semper dolor.
Morbi tincidunt, risus a facilisis porta, neque lorem pellentesque orci, quis imperdiet ante lacus a ipsum.