OPIS

poly gel kurs paznokci

Co to jest PolyGel?

Polygel to system, który pozwala na wykonanie bardzo lekkich i wytrzymałych paznokci. Sam materiał jest połączeniem najlepszych cech systemu akrylowego i żelowego, w efekcie otrzymujemy stabilny produkt, który z całą pewnością połączy zarówno zwolenników żelu, jak i akrylu. Polygel łączy wszystko to, co najlepsze z obydwu systemów. Utwardza się w lampie, ale nie spływa z paznokcia. Nie poziomuje się, dlatego śmiało można nałożyć go na wszystkie dziesięć paznokci jednocześnie. Możemy nim pracować tak długo, jak chcemy, a polimeryzacja zachodzi dopiero po włożeniu dłoni do lampy.

Polygel utwardza się w lampie LED bądź UV. Nie jest wrażliwy na temperaturę otoczenia. Wysoka temperatura w pomieszczeniu nie ma na niego wpływu i co najważniejsze, po włożeniu do lampy nie powoduje pieczenia. Niezależnie od tego, jaką ilość materiału nałożymy, nie poczujemy nagłego uderzenia ciepła, co może zdarzyć się przy tradycyjnych żelach. Produkt doskonale się formuje i nie pozostawia lepkiej warstwy po utwardzeniu, dlatego można go piłować od razu po wyjęciu z lampy.

Metoda pracy – praca systemem polygel przypomina nieco pracę systemem akrylowym, materiał lekko dociskamy i przesuwamy tak, żeby znajdował się pod pędzlem. W celu swobodnego rozprowadzenia produktu potrzebujemy specjalnego płynu (najczęściej używamy do tego celu cleanera), który sprawia, że polygel nie klei się do pędzla. Polygel nie ma zapachu, co pozwala na pracę nawet w najbardziej restrykcyjnych salonach, gdzie od tej pory będzie można w łatwy i przyjemny sposób proponować usługi przedłużania na najwyższym poziomie. Wyjątkowy system nakładania produktu sprawia, że możemy zaaplikować dokładnie tyle, ile jest potrzebne, by stworzyć cały paznokieć. Dzięki temu skracamy czas potrzebny na piłowanie.

Do obróbki panokci wystarczy dobrać delikatny pilnik, gdyż polygel jest niezwykle łatwy w opracowaniu. W przypadku tego produktu pył jest dużo cięższy od pyłu akrylowego, w związku z tym nie unosi się w powietrzu i nie wdychamy go.

Paznokcie wykonane polygelem są bardzo lekkie, bo produkt ten jest aż o 23 % lżejszy od akrylu i o 16 % lżejszy od żelu. Jego elastyczność sprawia, że jest odporny na uderzenia. Nie zawiera szkodliwych związków, więc kontakt któregokolwiek z preparatów ze skórą nie będzie wywoływał niepożądanych reakcji.

Podsumowując, jest to produkt tak łatwy w aplikacji, że nawet początkujący styliści doskonale sobie z nim radzą, a ci doświadczeni zachwycają się prostotą pracy.

Zalety PolyGelu:

 • lżejszy
 • mocniejszy
 • bez nieprzyjemnego zapachu
 • bez drobnego pyłu
 • bez łącznia produktów
 • bez monomeru
 • bez pieczenia
 • nieograniczony czas pracy

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kurs, należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 17.00, sob. 8.00 – 16.00

Kurs polygel

Cena od:

*400 zł

Czas trwania:

8 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Małgorzata Chojka

Od 13 lat instruktor kursów stylizacji i zdobień paznokci. Prowadzi szkolenia instruktorskie dla przyszłych instruktorów chcących pracować w zawodzie stylisty paznokci. Jest perfekcjonistką przywiązującą dużą uwagę do szczegółów w zdobieniach. Autorka zdobień metodą „One Stroke”.

Ilona Grobelkiewicz

Instruktor kursów stylizacji paznokci. Prowadzi również szkolenia z zakresu manicure /pedicure jak również manicure tytanowego. Prywatnie szczęśliwa Mama.

Angelika Iwanowicz

Absolwentka szkoły kosmetycznej, specjalista od przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową. Osoba niezwykle precyzyjna, dbająca o każdy szczegół w swoich stylizacjach. Jej pasją jest taniec i akrobatyka.

Magdalena Kowalska

instruktorka kursów manicure/pedicure oraz stylizacji paznokci. Z Beauty Lux związana jest od 8 lat. Ceni pracę z ludźmi, zawsze uśmiechnięta i pomocna. W wolnych chwilach chętnie czyta kryminały.

Karolina Płatek

Prowadzi kursy manicure/pedicure oraz z zakresu stylizacji i przedłużania paznokci. Stylistka z dużym doświadczeniem. Na co dzień prowadzi własny gabinet. Jej pasją jest moda.

Dominika Uchańska

 

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com