OPIS

Pakiet modelujący sylwetkę

 

1. Wprowadzenie do masażu – demonstracja i nauka technik

2. Masaż ujędrniający

Masaż ujędrniający to zabieg wykorzystywany w procesie odchudzania, zapobiega tworzeniu się fałd skórnych i rozstępów. Celem masażu jest zredukowanie ilości tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie mikrokrążenia skóry, co sprawia, że jest ona bardziej sprężysta i lepiej odżywiona. Masaż ujędrniający wykonywany jest manualnie. Zabieg ten można stosować na całe ciało, bądź na jego wybrany obszar tj.: uda, pośladki, brzuch. W czasie szkolenia kursanci nabywają praktyczne umiejętności wykonywania masażu ujędrniającego, jak również poznają wskazania i przeciwwskazania do jego stosowania.

3. Masaż izometryczny

Kurs z zakresu masażu izometrycznego polecany jest dla osób, które interesują się nie tylko masażem leczniczym, ale również z modelowaniem ciała. W czasie warsztatów kursanci poznają metodykę i specyfikę wykonywania zabiegu. Masaż izometryczny głównie stosowany jest w rehabilitacji, na ogół u pacjentów, u których występuje osłabienie mięśni, ale coraz częściej wykorzystuje się go w zabiegach modelujących sylwetkę. Jego zadaniem jest redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, a także przyrost masy i siły mięśniowej. Masaż izometryczny wykonywany jest manualnie na napiętym izometrycznie mięśniu, czyli bez zmiany jego długości. Zabieg ten wykonuje się zgodnie z założeniami fizjologii wysiłku fizycznego.

4. Masaż sportowy

Celem szkolenia jest przygotowanie kursantów do wykonania masażu sportowego z uwzględnieniem rodzaju i intensywności masażu. Zabieg ten najczęściej wykonywany jest u sportowców, ale coraz częściej pojawia się w ofercie gabinetów rehabilitacyjnych, odnowy biologicznej, w klubach fitness, czy spa. Masaż sportowy ma na celu zapobieganie stanom patologicznym wynikających z dużych obciążeń fizycznych organizmu. Jego zadanie to m.in.: usunięcie napięć mięśniowych, przemęczenia, a także zniwelowanie zakwasów. Jest polecany nie tylko dla sportowców, ale także dla osób lubiących aktywność fizyczną. W czasie szkolenia kursanci nabywają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną związaną z poprawnością wykonywania masażu sportowego.

5. Masaż drenujący wykorzystywany w modelowaniu sylwetki

Masaż drenujący wykorzystywany w modelowaniu sylwetki obecnie cieszy się dużą popularnością oraz skutecznością, co sprawia, że pojawia się w ofercie wielu salonów kosmetycznych oraz spa. Zadaniem masażu drenującego jest przede wszystkim przyspieszenie procesów metabolicznych oraz odprowadzenie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Celem tego masażu jest odpowiednie pobudzenie układu limfatycznego i układu krążenia. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju zabieg wykonywany jest u osób zdrowych, pragnących poprawić wygląd swojej sylwetki. Techniki wykorzystywane w masaż drenującym ukierunkowane są na rozbijanie podskórnej tkanki tłuszczowej i są bardzo skuteczne w walce z cellulitem. Kursanci w czasie szkolenia uczą się wykonywania technik masażu drenującego oraz poznają specyfikę wykonania zabiegu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń masażu. 

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

 

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

PAKIET MODELUJĄCY SYLWETKĘ

Cena od:

*2200 zł

Czas trwania:

40 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com