Szkolenia finansowane z Urzędu Pracy | Szkolenia Warszawa New Nails


Szkolenia finansowane przez Urzędy Pracy

Bezpłatne szkolenia finansowane przez Urząd Pracy

 URZAD PRACY

Intensywnie współpracujemy na terenie całej Polski z Urzędami Pracy, Urzędami Pomocy Społecznej i innymi instytucjami, które pokrywają koszty szkoleń zawodowych.

Naszym celem jest przeszkolenie osób w sposób profesjonalny, które chcą uzyskać nowy zawód, podnieść swoje umiejętności i kwalifikacji, a przy okazji móc zrealizować marzenia i pasje. Szkolenia w Beauty Lux finansowane przez Urząd Pracy są to wszystkie szkolenia zawierające się w naszej ofercie. Na potrzeby urzędu możemy połączyć kilka szkoleń w pakiet tak by wykorzystać w pełni należne dofinansowanie.

 

Kto może skorzystać ze szkoleń?

 • osoba bezrobotna zarejestrowana w Urzędzie Pracy

 • osoba pracująca na umowę o pacę (może być niepełny etat)

 • pracodawcą zatrudniającym przynajmniej 1 osobę na umowę o pracę

 

Osoba bezrobotna:

Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy i chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, lub znalazłaś firmę, które zdeklarowała zatrudnienie po skończonych kursach i szkoleniach, możesz skorzystać z organizowanych przez nasz instytut szkoleń stylizacji paznokci, a Twój Urząd Pracy sfinansuje nasze szkolenie dla Ciebie.

Pracownik lub pracodawca:

Szkolenie jest finansowanie przez Urząd Pracy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. W celu ubiegania się o środki proszę skontaktować się z naszą szkołą a doradzimy, jakie należy złożyć dokumenty. Pamiętaj środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego są przyznawane cykliczne. Śpiesz się by pula przyznana na szkolenia nie wyczerpała się. Wnioski należy składać w określonym czasie. Jeśli nie zdąży się a środki w danej puli funduszu na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego wyczerpały się lub czas na składanie wniosków upłynął to nie martw się. Wystarczy dowiadywać się, kiedy będzie kolejna pula środków do rozdysponowania. Urząd Pracy otrzymuje środki na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego kilka razy w roku. Pierwsza pula pod koniec stycznia lub na początku lutego 2018r w zależności od Urzędu Pracy. Śpiesz się.

Co podlega finansowaniu?
Pełne koszty szkoleń (kilka szkoleń można połączyć w pakiet tak by wykorzystać pełne dofinasowanie), ubezpieczenie kursanta, dojazd na szkolenie, dodatki szkoleniowe, (kosz noclegu możemy włączyć w koszt szkolenia)

Przyjdź do Nas a otrzymasz niezbędną pomoc i fachową wiedzę.
Przeszkolimy Cię i umożliwimy zakup wszystkich produktów do pracy za pieniądze uzyskane z Urzędu Pracy. Wszystko w jednym miejscu, wygodnie i profesjonalnie.

Ile otrzymam dofinasowania na szkolenie

 • osoba bezrobotna do 6000zł

 • pracownik  do 12000zł

 • pracodawca do 12000zł


KROK PO KROKU :
1. Udaj się do Działu Szkoleń, lub doradców zawodowych Twojego Urzędu Pracy, by omówić szczegóły i zasady obowiązujące w Twoim Urzędzie Pracy

2. Podaj urzędnikom dane firmy (BEAUTY LUX Sp. z o.o., ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa, NIP: 7010430154, KRS: 0000514004, tel. 022 7112507 jako ośrodka szkoleniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Podaj nasz numer ewidencyjny w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00395/2016

3. Złóż komplet dokumentów w kancelarii swego Urzędu Pracy (wnioski również do pobrania na stronach internetowych poszczególnych Urzędów). Pomożeny w wypełnieniu dokumentów.

 

W sprawach związanych z finansowaniem szkoleń w trybie indywidualnym stosuje się przepisy ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r Nr 69 poz. 415 z półn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 marca 2007r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 47 poz.315) i rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 6 października 2004r. w sprawie szczegółowego trybu przyznawania zasiłku dla bezrobotnych, dodatku szkoleniowego, stypendium i dodatku aktywizacyjnego (Dz. U. Nr 219 poz. 2222 z późn. zm.).

Przeczytaj referencje o naszych kursach Urzędów Pracy z całej Polski

Zapisz

1 komentarz

 • Link do komentarza Ania S poniedziałek, 16 kwiecień 2012 16:30 napisane przez Ania S

  Dostałam kurs z Urzędu Pracy. Szkoła wypełniła dokumenty i dopilnowała formalności. Korzystajcie jak możecie. Szkoła ma naprawdę super instruktorów.

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pin It
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaż podologia makijaż      BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy
 • dla Pracowników zatrudnionych na umowę o pracę
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji


Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Refundacja kursów przez Urzędy Pracyurzad pracyUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>