Kurs mikrodembrazji diamentowej Warszawa, zawodowe szkolenia | Instytut Ksztłacenia Kosmetycznego Beauty Lux


Kurs mikrodermabrazji diamentowej i korundowej Warszawa – nowe umiejętności, nowe możliwości!

Jest to niezwykle popularny w salonach i gabinetach kosmetycznych zabieg. Umiejetności wykonywania tego zabiegu mogą nabyć uczestnicy przyjeżdżający na nasze szkolenie, czyli kurs mikrodermabrazji diamentowej i krundowej w Warszawie. Dzięki temu kosmetyczki mogą podwyższyć swoją atrakcyjność w oczach przełożonych, a salon zyskuje nowych klientów i cieszy się dobrą opinią i zaufaniem. Trzeba podkreślić, że wystarczy tylko jeden dzień, by poprawić swoją pozycję zawodową. Kurs mikrodermabrazji diamentowej i kurundowej Warszawa jest właśnie dla Ciebie!

Kurs mikrodermabrazji diamentowej i kurundowej Warszawa - intensywna forma nauki!

Podstawową zaletą, jaką posiadają nasze szkolenia jest skondensowana, jednodniowa formuła zajęć. Kurs mikrodermabrazji diamentowej i kurundowej Warszawa pozwala dogłębnie poznać charakter zabiegu. Zarówno od strony teoretycznej i praktycznej. Pierwszą godzinę poświęcamy przekazaniu słuchaczom podstawowych, niezbędnych informacji dotyczących wskazań, przeciwwskazań, właściwego sposobu wykonania oraz posługiwania się sprzętem. Pozostałe godziny poświęcone są na praktyczną naukę, dzięki czemu słuchacz po zakończonym kursie będzie pewnie i z dużą swobodą wykonywał ten zabieg. Kurs mikrodermabrazji diamentowej i korundowej Warszawa stanowi, więc doskonałą okazję do poszerzenia zawodowych umiejętności, podniesienia kwalifikacji i zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy. Duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników umiejących wykonać ten zabieg stanowi o jego największym atucie.

Co to jest mikrodermabrazja?

Jest to rodzaj mechanicznie wykonywanego peelingu, który pozwala na zdecydowaną poprawę kondycji skóry. Zabieg ma charakter pielęgnacyjny i polega na kontrolowanym ścieraniu kolejnych warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Główną zaletą tej metody jest duża precyzja oraz możliwość pełnej kontroli strumienia z mikrokryształkami diamentu lub korundu. Co bardzo ważne zabieg nie jest bolesny i nie jest związany z żadnym dyskomfortem. Mikrodermabrazja pozwala poradzić sobie z wieloma problemami skórnymi. Dlatego kurs mikrodermabrazji diamentowej i korundowej Warszawa będzie przydatny dla każdej kosmetyczki.

Mikrodembrazja w szczególności powinna być polecana klientom, którzy mają:

 • blizny
 • piegi i przebarwienia
 • rozstępy
 • trądzik
 • wiotką skórę
 • widoczne zmarszczki
 • zmiany potrądzikowe

Spektrum zastosowania mikrodermabrazji jest bardzo szerokie, a jej pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu. Skóra staje się wyraźnie gładsza, wygląda zdrowiej, emanuje energią.

Kurs mikrodembrazji diamentowej i korundowej Warszawa - czego można się nauczyć?

Kurs mikrodembrazji diamentowej i korundowej Warszawa pozwala na poznanie zagadnienia zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora, na profesjonalnym sprzęcie z użyciem preparatów bardzo dobrej jakości.

Kursanci dowiedzą się:

 • jak często można wykonywać zabiegi
 • jakie są etapy zabiegu – wraz ze szczegółową charakterystyką
 • wykonywania zabiegu
 • sposobu działania używanego sprzętu
 • jak i czym pielęgnować skórę po zabiegu
 • wskazania i przeciwwskazania
 • zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi pracy

 Uwaga!

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. 

Jakie są największe korzyści - kurs mikrodermabrazji diamentowej i korundowej Warszawa?

Kurs mikrodermabrazji diamentowej i korundowej Warszawa daje Ci o wiele większe możliwości na rynku pracy oraz zdobycie kwalifikacji, które są bardzo cenione przez pracodawców otwiera szereg nowych perspektyw zawodowych. Przede wszystkim kończąc kurs można podjąć pracę w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych lub salonach SPA. Wystarczy tylko jeden dzień, by zmienić swoją zawodową pozycję.

Czas trwania szkolenia do 4 godzin zegarowych (5h lekcyjnych)

Terminy szkolenia: ustalane są indywidualnie.

Koszt szkolenia: 400 zł

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły - informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 16.00


Najbliższe planowane terminy szkolenia:

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

kurs wizazu 2019 PROMOCJA lato

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

 
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaz podologia makijaz


     BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>