OPIS

Kurs mikrodermabrazji diamentowej Warszawa – nowe umiejętności, nowe możliwości!

Jest to niezwykle popularny w salonach i gabinetach kosmetycznych zabieg. Umiejetności wykonywania tego zabiegu mogą nabyć uczestnicy przyjeżdżający na nasze szkolenie, czyli kurs mikrodermabrazji diamentowej w Warszawie. Dzięki temu kosmetyczki mogą podwyższyć swoją atrakcyjność w oczach przełożonych, a salon zyskuje nowych klientów i cieszy się dobrą opinią i zaufaniem. Trzeba podkreślić, że wystarczy tylko jeden dzień, by poprawić swoją pozycję zawodową. Kurs mikrodermabrazji diamentowej jest właśnie dla Ciebie!

Kurs mikrodermabrazji diamentowej – intensywna forma nauki!

Podstawową zaletą, jaką posiadają nasze szkolenia jest skondensowana, jednodniowa formuła zajęć. Kurs mikrodermabrazji diamentowej pozwala dogłębnie poznać charakter zabiegu. Zarówno od strony teoretycznej i praktycznej. Pierwszą godzinę poświęcamy przekazaniu słuchaczom podstawowych, niezbędnych informacji dotyczących wskazań, przeciwwskazań, właściwego sposobu wykonania oraz posługiwania się sprzętem. Pozostałe godziny poświęcone są na praktyczną naukę, dzięki czemu słuchacz po zakończonym kursie będzie pewnie i z dużą swobodą wykonywał ten zabieg. Kurs mikrodermabrazji diamentowej stanowi więc doskonałą okazję do poszerzenia zawodowych umiejętności, podniesienia kwalifikacji i zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy. Duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników umiejących wykonać ten zabieg stanowi o jego największym atucie.

Co to jest mikrodermabrazja?

Jest to rodzaj mechanicznie wykonywanego peelingu, który pozwala na zdecydowaną poprawę kondycji skóry. Zabieg ma charakter pielęgnacyjny i polega na kontrolowanym ścieraniu kolejnych warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Główną zaletą tej metody jest duża precyzja oraz możliwość pełnej kontroli strumienia z mikrokryształkami diamentu lub korundu. Co bardzo ważne zabieg nie jest bolesny i nie jest związany z żadnym dyskomfortem. Mikrodermabrazja pozwala poradzić sobie z wieloma problemami skórnymi. Dlatego kurs mikrodermabrazji diamentowej i korundowej Warszawa będzie przydatny dla każdej kosmetyczki.

Mikrodembrazja w szczególności powinna być polecana klientom, którzy mają:

 • blizny
 • piegi i przebarwienia
 • rozstępy
 • trądzik
 • wiotką skórę
 • widoczne zmarszczki
 • zmiany potrądzikowe

Spektrum zastosowania mikrodermabrazji jest bardzo szerokie, a jej pierwsze efekty widoczne są tuż po zabiegu. Skóra staje się wyraźnie gładsza, wygląda zdrowiej, emanuje energią.

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kurs, należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

oczyszczanie wodorowe urządzenia

oczyszczanie wodorowe urządzenia

Kurs mikrodermabrazji

Cena od:

450 zł

Czas trwania:

4 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Paulina Hanszke

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem. W Instytucie Beauty Lux instruktorka zawodowych kursów kosmetycznych, kursów manicure i pedicure oraz podologii. W swojej pracy jest empatyczna, profesjonalna i dba o najwyższe standardy. Oprócz kosmetologii uwielbia podróżować.

Natalia Koziróg

Jest dyplomowanym Kosmetologiem oraz wizażystką, współpracuje z telewizją i teatrem. W Instytucie Beauty Lux prowadzi zawodowy kurs kosmetyczny. Prywatnie Pani Natalia pasjonuje się fotografią.

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com