Piękno w luksusowym wydaniu i dobrej cenie – szkoła kursy kosmetyczne NEW NAILS w Warszawie.

 

Kursy Kosmetycze NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała (wellness&spa, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs. Wszystkie kursy zawodowe i szkolenia uzupełniające są prowadzone w sposób profesjonalny, przez doświadczonych instruktorów i przy użyciu narzędzi najwyższej jakości. Kursy Kosmetycze NEW NAILS w Warszawie od wielu lat przygotowuje do pracy w zawodzie stylisty paznokci, podologa, kosmetyczki, masażysty, wizażysty, stylisty rzęs. Organizujemy nie tylko kursy z zakresu manicure, pedicure, stylizacji paznokci na wszystkich poziomach zaawansowania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale także szkolenia uzupełniające w Warszawie takie jak henna brwi i rzęs, depilacji, mezoporacji, oxybrazji, ortonyksji, body wrappingu i wiele innych.

 

Kursy kosmetyczne NEW NAILS organizuje również zajęcia dla doświadczonych stylistów, podologów, kosmetologów, masażystów w ramach kursów i szkoleń doskonalących umiejętności i aktualizujących wiedzę na temat nowości pojawiających się na polskim rynku.

szkoła przedłuzania rzęsszkoła manicureszkoła wizażu

Kto uczestniczy w szkoleniach w Warszawie?

 

O wysokiej jakości szkoleń prowadzonych przez Kursy kosmetyczne NEW NAILS mówią konkretne fakty. 80% osób rozpoczynających szkolenia w naszej placówce to kursanci, którzy zdecydowali się na odbycie u nas kursu „z polecenia”.

 

Słuchaczami w szkole Kursy kosmetyczne NEW NAILS są nie tylko młode kobiety, czy młodzi mężczyźni. Na prowadzone przez nas zajęcia uczęszczają osoby w każdym wieku, o różnym doświadczeniu i umiejętnościach. Także obcokrajowcy, którzy decydują się odbyć u nas kurs na wysokim poziomie, ale za zdecydowanie niższe pieniądze, niż w miejscu zamieszkania.

 

Jako firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku, cieszymy się również zaufaniem urzędów pracy i ośrodków pomocy społecznej, z których systematycznie kierowane są do nas osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Zdecydowana większość z nich po odbyciu u nas szkolenia znajduje pracę lub otwiera własną działalność.

 

 

urząd pracy, unia ueropejska, dofinasowanie, refundacje

Szkolenia kosmetyczne – kadra NEW NAILS.

 

Od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi instruktorami, których profesjonalizm i pasja wielokrotnie doceniane były przez branżę kosmetyczną, między innymi w postaci licznych publikacji prac na stronach internetowych. Naszą kadrę tworzą profesjonaliści, dla których kształcenie innych to nie tylko duże wyzwanie, ale również ogromna przyjemność.

 

Prowadzone przez nas kursy cieszą się dużą popularnością. Dlaczego? To proste! Uczące u nas osoby, poza najwyższym poziomem kwalifikacji z zakresu kosmetyki ciała i stylizacji paznokci, posiadają również przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Szczegółowo znają preparaty, na których pracują oraz mają wiedzą, co może sprawiać największe trudności kursantom. Posiadane przez nich doświadczenie gwarantuje szybkie zidentyfikowanie pojawiających się problemów, ich wyeliminowanie oraz zaoszczędzenie czasu uczącej się osobie. Nasi instruktorzy na bieżąco monitorują stopień przyswajanych umiejętności i dostosują tempo szkolenia do możliwości osoby, która się uczy.

 

Co najważniejsze nasi instruktorzy lubią swoją pracę oraz kontakt z ludźmi, dlatego potrafią się w pełni zaangażować. Ich pomoc jest nieoceniona w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, a każdy sukces kursanta to także powód do zadowolenia dla instruktora.

 

Nie ma lepszej szkoły i nie ma lepszej kadry! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

 

Lokalizacja – czyli jak trafić na szkolenia w Warszawie?

 

Kursy kosmetyczne NEW NAILS znajduje się w centrum Warszawy (ul. Piękna 68, piętro I i III), co upraszcza i skraca czas dojazdu z każdego punktu miasta. Lokalizacja zapewnia szereg ułatwień komunikacyjnych. Chcąc do nas dotrzeć, można skorzystać zarówno z autobusu, tramwaju, jak i metra. W pobliżu znajduje się również dworzec PKP, który ułatwia przyjazd osobom spoza Warszawy.

 

kursy w warszawiekursy kosmetyczne centrum Warszawy przy metrzepiekna 86 warszawa

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com