Kumpulan Resep Terlengkap
Kumpulan Resep Terbaru
Resep Makanan Nusantara
Tips Rambut
Gambar Model Rambut
Gaya Rambut Terkini
Tips Sehat
Tips Kecantikan
Tips Cepat Hamil
Spesifikasi HP
Spesifikasi dan Harga HP
Harga HP
Media Kocak
Media Anak Muda
Media Suka Suka
Biodata Artis
Biodata Artis Terbaru
Biodata Artis Terupdate
Kumpulan Tutorial Komputer
Tutorial Komputer
Semua Tentang Komputer
Living room
Living design
Living ideas
Informacje o szkole Beaty Lux | Szkolenia Warszawa New Nails


Piękno w luksusowym wydaniu i dobrej cenie - szkoła Beauty Lux w Warszawie.


Firma Beauty Lux w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała (wellness&spa, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs. Wszystkie kursy zawodowe i szkolenia uzupełniające są prowadzone w sposób profesjonalny, przez doświadczonych instruktorów i przy użyciu narzędzi najwyższej jakości. Beauty Lux Instytut Kształcenia Kosmetycznego w Warszawie od wielu lat przygotowuje do pracy w zawodzie stylisty paznokci, podologa, kosmetyczki, masażysty, wizażysty, stylisty rzęs. Organizujemy nie tylko kursy z zakresu manicure, pedicure, stylizacji paznokci na wszystkich poziomach zaawansowania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale także szkolenia uzupełniające w Warszawie takie jak henna brwi i rzęs, depilacji, mezoporacji, oxybrazji, ortonyksji, body wrappingu i wiele innych.

Beauty Lux organizuje również zajęcia dla doświadczonych stylistów, podologów, kosmetologów, masażystów w ramach kursów i szkoleń doskonalących umiejętności i aktualizujących wiedzę na temat nowości pojawiających się na polskim rynku.

 

szkoła przedłuzania rzęs szkoła manicure szkoła wizażu

Kto uczestniczy w szkoleniach w Warszawie?


O wysokiej jakości szkoleń prowadzonych przez Beauty Lux Instytut Kształcenia Kosmetycznego mówią konkretne fakty. 80% osób rozpoczynających szkolenia w naszej placówce to kursanci, którzy zdecydowali się na odbycie u nas kursu „z polecenia”.


Słuchaczami w szkole Beauty Lux są nie tylko młode kobiety, czy młodzi mężczyźni. Na prowadzone przez nas zajęcia uczęszczają osoby w każdym wieku, o różnym doświadczeniu i umiejętnościach. Także obcokrajowcy, którzy decydują się odbyć u nas kurs na wysokim poziomie, ale za zdecydowanie niższe pieniądze, niż w miejscu zamieszkania.


Jako firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku, cieszymy się również zaufaniem urzędów pracy i ośrodków pomocy społecznej, z których systematycznie kierowane są do nas osoby chcące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Zdecydowana większość z nich po odbyciu u nas szkolenia znajduje pracę lub otwiera własną działalność.

urząd pracy, unia ueropejska, dofinasowanie, refundacje

Szkolenia kosmetyczne - kadra Beauty Lux.


Od wielu lat współpracujemy z doświadczonymi instruktorami, których profesjonalizm i pasja wielokrotnie doceniane były przez branżę kosmetyczną, między innymi w postaci licznych publikacji prac na stronach internetowych. Naszą kadrę tworzą profesjonaliści, dla których kształcenie innych to nie tylko duże wyzwanie, ale również ogromna przyjemność.


Prowadzone przez nas kursy cieszą się dużą popularnością. Dlaczego? To proste! Uczące u nas osoby, poza najwyższym poziomem kwalifikacji z zakresu kosmetyki ciała i stylizacji paznokci, posiadają również przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. Szczegółowo znają preparaty, na których pracują oraz mają wiedzą, co może sprawiać największe trudności kursantom. Posiadane przez nich doświadczenie gwarantuje szybkie zidentyfikowanie pojawiających się problemów, ich wyeliminowanie oraz zaoszczędzenie czasu uczącej się osobie. Nasi instruktorzy na bieżąco monitorują stopień przyswajanych umiejętności i dostosują tempo szkolenia do możliwości osoby, która się uczy.


Co najważniejsze nasi instruktorzy lubią swoją pracę oraz kontakt z ludźmi, dlatego potrafią się w pełni zaangażować. Ich pomoc jest nieoceniona w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, a każdy sukces kursanta to także powód do zadowolenia dla instruktora.


Nie ma lepszej szkoły i nie ma lepszej kadry! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Lokalizacja – czyli jak trafić na szkolenia w Warszawie?


Beauty Lux Instytut Kształcenia Kosmetycznego znajduje się w centrum Warszawy (ul. Piękna 68, piętro I i III), co upraszcza i skraca czas dojazdu z każdego punktu miasta. Lokalizacja zapewnia szereg ułatwień komunikacyjnych. Chcąc do nas dotrzeć, można skorzystać zarówno z autobusu, tramwaju, jak i metra. W pobliżu znajduje się również dworzec PKP, który ułatwia przyjazd osobom spoza Warszawy.

kursy w warszawie kursy kosmetyczne centrum Warszawy przy metrze piekna 86 warszawa

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Promocje Zimowe

kurs kosmetyczny promocja2017 2

 

kurs paznokci promocja zimowa 2017 2

 

kurs wizazu promocja zimowa 2017 cena

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów Beauty Lux.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Refundacja kursów przez Urzędy Pracyurzad pracyUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Zostań naszym modelemkosmetyka-zostan-modelem

Jeśli chcesz być naszym modelem i skorzystać z bezpłatnych usług kosmetycznych, przedłużania rzęs, depilacji woskiem, henny brwi i rzęs, trwalej na rzęsy lub innej usługi związanej z profilem naszych szkoleń zadzwoń i wpisz się na listę modeli tel. 22 408 88 61

Subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera