OPIS

Instytut Kształcenia Kosmetycznego BEAUTY LUX - Kurs masażu relaksacyjnego

W czasie kursu osoby nabywają wiedzę z zakresu anatomii oraz uczą się doboru odpowiednich technik. Masaż ten wykonywany jest manualnie, co pozwala na zniesienie napięć mięśniowych, działa odprężająco i rewitalizująco na ciało. Podczas zabiegu redukowane są również napięcia psychofizyczne. Nieodłączną częścią masażu relaksacyjnego jest wykorzystywanie elementów refleksologii.

Masaż relaksacyjny często utożsamiany jest z masażem klasycznym, co nie do końca jest zgodne, gdyż ten zabieg ma na celu tylko rozluźnienie napięcie mięśniowego i wprowadzenie w stan zrelaksowania. W obecnych czasach, kiedy powszechne jest przemęczenie przewlekłe, nadmiar stresu, brak czasu na dbanie o swój organizm, masaż relaksacyjny znajduje szerokie zastosowanie. Jest to, bowiem doskonały sposób na rozluźnienie, poprawę kondycji fizycznej, a przede wszystkim pozytywnie oddziałuje na psychikę szczególnie osób notorycznie przemęczonych, z depresją, nerwicami i zestresowanych.

Jakie są właściwości masażu relaksacyjnego?

Masaż relaksacyjny to nie tylko odprężenie. Dobrze wykonany zabieg dodaje energii, wycisza, wspomaga leczenie kontuzji i zapobiega kolejnym urazom. Ponadto masaż relaksacyjny świetnie wspomaga proces spalania tłuszczu i poprawia wygląd przez pobudzenie mikrokrążenia i poprawę napięcia skóry. Ponadto masaż relaksacyjny ma działanie dotleniające, przeciwzakrzepowe, przyspiesza wchłanianie obrzęków oraz wysięków.

Szkolenie w Beauty Lux

W Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy doskonale wiedza, iż praktyka jest najważniejsza. Dlatego też ilość godzin zajęć teoretycznych jest ograniczona do minimum, a pozostała część to ćwiczenia praktyczne. Sale są w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty, stanowią świetne odbicie docelowych miejsc pracy takich jak gabinety kosmetyczne, SPA, salony wellness, rehabilitacyjne czy placówki fizjoterapii. Kurs masażu relaksacyjnego stanowi doskonałe uzupełnienie kwalifikacji dla pracowników salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA czy wellness.

Kurs masażu relaksacyjnego obejmuje 8h zajęć teoretycznych i 16h zajęć praktycznych. W czasie szkolenia pod okiem doświadczonego instruktora masażysty, kursanci uczą się i doskonalą techniki masażu relaksacyjnego, uczą się technik uwalniania napięcia mięśniowego i nerwowego oraz prawidłowego oddychania. W program kursu wchodzą również elementy refleksologii, punktowy masaż twarzy i elementy masażu głowy. Kurs masażu relaksacyjnego przygotowany jest z myślą o osobach pragnących zacząć swoją przygodę z masażem, jest pierwszym krokiem do stania się prawdziwym terapeutą SPA, lub dla osób, które ukończyły kurs masażu klasycznego rozwija nowe umiejętności i kompetencje.

 

 

Zapoznaj się już dziś z pełną ofertą naszych szkoleń masażu.

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon-pt. 8.00 – 17.00, sob. 8.00 – 16.00


BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

KURS MASAŻU RELAKSACYJNEGO 24H

Cena od:

*1300 zł

Czas trwania:

24 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com