Kurs masażu relaksacyjnego w Warszawie, szkolenie z masażu relaksacyjnego ciała, Beauty Lux Warszawa

KURS MASAŻU RELAKSACYJNEGO. Instytut Kształcenia Kosmetycznego BEAUTY LUX - Kurs masażu relaksacyjnego

Masaż relaksacyjny często utożsamiany jest z masażem klasycznym, co nie do końca jest zgodne, gdyż ten zabieg ma na celu tylko rozluźnienie napięcie mięśniowego i wprowadzenie w stan zrelaksowania. W obecnych czasach, kiedy powszechne jest przemęczenie przewlekłe, nadmiar stresu, brak czasu na dbanie o swój organizm, masaż relaksacyjny znajduje szerokie zastosowanie. Jest to, bowiem doskonały sposób na rozluźnienie, poprawę kondycji fizycznej, a przede wszystkim pozytywnie oddziałuje na psychikę szczególnie osób notorycznie przemęczonych, z depresją, nerwicami i zestresowanych.

Jakie są właściwości masażu relaksacyjnego?

Masaż relaksacyjny to nie tylko odprężenie. Dobrze wykonany zabieg dodaje energii, wycisza, wspomaga leczenie kontuzji i zapobiega kolejnym urazom. Ponadto masaż relaksacyjny świetnie wspomaga proces spalania tłuszczu i poprawia wygląd przez pobudzenie mikrokrążenia i poprawę napięcia skóry. Ponadto masaż relaksacyjny ma działanie dotleniające, przeciwzakrzepowe, przyspiesza wchłanianie obrzęków oraz wysięków.

 

Szkolenie w Beauty Lux

 

W Instytucie Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy doskonale wiedza, iż praktyka jest najważniejsza. Dlatego też ilość godzin zajęć teoretycznych jest ograniczona do minimum, a pozostała część to ćwiczenia praktyczne. Sale są w pełni wyposażone w nowoczesne sprzęty, stanowią świetne odbicie docelowych miejsc pracy takich jak gabinety kosmetyczne, SPA, salony wellness, rehabilitacyjne czy placówki fizjoterapii.  Kurs masażu relaksacyjnego stanowi doskonałe uzupełnienie kwalifikacji dla pracowników salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA czy wellness.

Kurs masażu relaksacyjnego obejmuje 8h zajęć teoretycznych i 16h zajęć praktycznych. W czasie szkolenia pod okiem doświadczonego instruktora masażysty, kursanci uczą się i doskonalą techniki masażu relaksacyjnego, uczą się technik uwalniania napięcia mięśniowego i nerwowego oraz prawidłowego oddychania. W program kursu wchodzą również elementy refleksologii, punktowy masaż twarzy i elementy masażu głowy. Kurs masażu relaksacyjnego przygotowany jest z myślą o osobach pragnących zacząć swoją przygodę z masażem, jest pierwszym krokiem do stania się prawdziwym terapeutą SPA, lub dla osób, które ukończyły kurs masażu klasycznego rozwija nowe umiejętności i kompetencje.

Nasi Specjaliści:

MGR. ANNA BELKA - Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, Dyplomowana Terapeutka w dziedzinie Masażu Klasycznego, Orientalnego i Refleksoterapii. Wiedzę z zakresu manualnych i innowacyjnych technik w Wellness i SPA zdobywała w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz w ForSpa w Warszawie. Masażem i Odnową Biologiczną zajmuje się od 2004 r., wciąż rozwijając tajniki masaży Wellness, jest wybitną znawczynią Lomi Lomi Nui. Posiada Massage Practitioner License wydany przez California Massage Therapy Council (CAMTC), Certificate # 50253. Doświadczenie zawodowe miała okazję prezentować w Californii w jednym z najbardziej znanych salonów SPA – Envy Massage SPA.

Program kursu masażu relaksacyjnego

Wstęp

 • obowiązki i cechy masażysty
 • wygląd i przygotowanie stanowiska pracy
 • zasady bhp
 • wywiad z klientem

Część teoretyczna

 • anatomii i fizjologia wybranych mięśni i układów
 • wskazania i przeciwskazania do wykonywania masażu
 • opis i działanie poszczególnych technik

Część praktyczna

 • demonstracja i nauka technik wykorzystywanych w masażu relaksacyjnym
 • metodyka masażu:
 • stopy, kończyny dolnej, grzbietu, kręgosłupa, karku, kończyny górnej
 • nauka elementów refleksologii
 • nauka masażu twarzy
 • nauka masażu głowy
 • masaż całego ciała

Egzamin

 • część teoretyczna
 • część praktyczna

Zapoznaj się już dziś z pełną ofertą naszych szkoleń masażu.

Czas trwania: 24h zegarowe (32h lekcyjne)

Zadzwoń, dopasujemy termin kursu do Twoich potrzeb.


Cena szkolenia: 1100 zł

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły - informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 16.00

 

Najbliższy planowany termin szkolenia:
23 lipca w godz. 8.00 - 16.00


BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00


Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

kurs wizazu 2019 PROMOCJA lato

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

 
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaz podologia makijaz


     BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>