KURSY

Zawodowy kurs masażu 120h (160h lekcyjnych)

kurs masażu Zawodowy kurs masażu w Warszawie – 120h zegarowych (160h lekcyjnych) Zawodowy ku

PAKIET RELAKSACYJNY

Pakiet Relaksacyjny   1. Masaż tajski stóp 2. Masaż twarzy, szyi i dekoltu 3. Masaż relaks

PAKIET MODELUJĄCY SYLWETKĘ

Pakiet modelujący sylwetkę   1. Wprowadzenie do masażu – demonstracja i nauka technik

PAKIET ORIENTALNY

Nasi Specjaliści: MGR. ANNA BELKA – Abolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, Dyplomowana Te

KURS MASAŻU DRENUJĄCEGO

Szkolenie z zakresu masażu drenującego wykorzystywanego w modelowaniu sylwetki Masaż drenujący j

KURS MASAŻU SPORTOWEGO

Szkolenie ma na celu przygotowanie kursantów do wykonywania masażu sportowego, z uwzględnieniem r

Kurs masaż ujędrniający.

Masaż ujędrniający jest zabiegiem wykorzystywanym w procesie odchudzania. Zapobiega przede wszyst

Kurs masażu kobiety w ciąży oraz rewitalizacja poporodowa.

Okres ciąży jest bardzo ważnym czasem w życiu każdej kobiety. Obecnie coraz częściej przyszł

KURS MASAŻU IZOMETRYCZNEGO

Kurs masażu izometrycznego jest polecany szczególnie dla osób, które znają podstawy masażu kla

KURS MASAŻU BAMBUSAMI

Zajęcia szkolenia odbywają się w formie warsztatów. Ich celem jest przygotowanie kursanta zarów

KURS KONCHOWANIA I ŚWIECOWANIA USZU

Szkolenie z zakresu konchowania i świecowania uszu ma na celu nabycie umiejętności posługiwania

KURS MASAŻU TAJSKIEGO STÓP

Warsztaty tajskiego masażu stóp w szkole Beauty-Lux w Warszawie mają na celu nabycie umiejętnoś

KURS MASAŻU GORĄCĄ ŚWIECĄ

Zajęcia podczas szkolenia odbywają się w charakterze warsztatów, podczas których kursanci nabyw

KURS MASAŻU TWARZY, SZYI I DEKOLTU ORAZ GŁOWY

Kurs masażu twarzy, szyi i dekoltu organizowany jest w formie jednodniowych warsztatów. Polecany j

KURS MASAŻU STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Celem kursu jest nabycie umiejętności posługiwania się gorącymi stemplami ziołowymi, jak równ

KURS MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI

W czasie warsztatów kursanci nabywają wiedzę z zakresu podstaw anatomii oraz metodyki masażu gor

KURS MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Warsztaty masażu bańką chińską mają na celu przygotowanie kursantów do wykonywania zabiegów

PAKIET SPA

KURS MASAŻU PAKIET SPA Pakiet spa łączy w sobie następujące masaże: masaż gorącymi kamieniam

KURS MASAŻU RELAKSACYJNEGO 24H

W czasie kursu osoby nabywają wiedzę z zakresu anatomii oraz uczą się doboru odpowiednich techni

Kurs masażu klasycznego.

Rzetelne podejście do nauki masażu W ramach kursu realizowany jest program zajęć teoretycznych i

 

Umiejętność wykonywania masażu w różnych jego odmianach jest niezbędna przy pracy w salonach odnowy biologicznej, SPA, wellness, a także coraz częściej w gabinetach kosmetycznych. Klienci szukają miejsc oferujących kompleksowe usługi zarówno kosmetyczne, stylizacyjne, jak i relaksacyjne, oraz odnowy biologicznej. Podnoszenie swoich kwalifikacji przynosi wiele korzyści i umożliwia szersze działania. 

Wszystkie szkolenia i kursy w szkole Beaty – Lux odbywają się w Warszawie. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów w małych grupach i nowoczesnych profesjonalnych salach. Przeważającą część nauki stanowią zajęcia praktyczne. Mamy ogromne doświadczenie w edukacji z zakresu kosmetyki, stylizacji, oraz odnowy biologicznej, dlatego też nasi kursanci skupiają się na kształtowaniu umiejętności praktycznych, jednocześnie nie brakuje zdobywania podstawowej wiedzy teoretycznej, która pozwala na naukę praktyczną i zdobywanie doświadczenia.

Kursy masażu prowadzone w szkole Beauty – Lux przeznaczone są zarówno dla osób pracujących już w salonach SPA, wellness, gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej, jak i dla uczniów oraz studentów, jako uzupełnienie wykształcenia, oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych. Po zakończeniu poszczególnych kursów, oraz uzyskaniu pozytywnych wyników egzaminów, kursant posiada kwalifikacje poświadczone certyfikatami potrzebne do podjęcia pracy w gabinetach kosmetycznych, hotelach, salonch SPA, prywatnych placówkach rehabilitacyjnych lub też założenia własnej działalności gospodarczej. 

Urządzenia do modelowania sylwetki

Urządzenia do modelowania sylwetki

 

 

KURSY PRZEPROWADZANE W SZKOLE BEAUTY – LUX:

 • Zawodowy kurs masażu 120 h – Ukończenie kursu i uzyskanie pozytywnych wyników egzaminów końcowych daje kursantowi uprawnienia do wykonywania zawodu masażysty. Certyfikat wydawany jest w języku polskim i angielskim, zgodny z wzorem rozporządzenia MEN. W czasie tego kursu uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę na temat masażu klasycznego, relaksacyjnego, szyi, twarzy i dekoltu, oraz przeciwskazań dla pacjentów do jego wykonywania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, kursanci mają do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne narzędzia, które są również wykorzystywane w docelowych miejscach pracy.

 • Kurs masażu klasycznego – trwa 80 godzin i skierowany jest do osób, które chcą podjąć pracę w tym kierunku w gabinetach SPA, odnowy biologicznej, kosmetycznych, salonach wellness, hotelach, bądź założyć własną działalność gospodarczą. Kursanci uzyskują rzetelną wiedzę z zakresu masażu klasycznego, wskazań i przeciwskazań do jego przeprowadzania. 80 % zajęć w czasie kursu to ćwiczenia praktyczne. Całe szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego instruktora. Kurs masażu klasycznego to również świetne rozwiązanie również dla osób, które nie pracują na co dzień w gabinetach kosmetycznych, są jednak zainteresowane tematyką i chcą się przekwalifikować zawodowo.

 • Kurs masażu relaksacyjnego – trwa 24 godziny i stanowi uzupełnienie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA, wiellness oraz hotelach. Obejmuje 8 godzin zajęć teoretycznych i 16 godzin praktycznych, które odbywają się w małych grupach pod nadzorem instruktora. Kursanci nie tylko uczą się, ale również doskonalą techniki niwelowania napięcia mięśniowego i nerwowego, a także odpowiedniego oddychania. Poznają również elementy refleksjologii, masażu głowy oraz punktowego masażu twarzy. Skierowany jest on do osób rozpoczynających przygodę z masażem, oraz dla tych, które ukończyły kurs masażu klasycznego i chcą poszerzyć swoje umiejętności.

 • Pakiet SPA – to szkolenie obejmuje 3 rodzaje masażu orientalnego i trwa 24 godziny. Kursanci uczą się wykonywania masażu stemplami ziołowymi z elementami aromaterapii, masażu gorącymi kamieniami, oraz bańską chińską. Nauka każdego z masażów odbywa się podczas warsztatów jednodniowych, pod okiem instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Poszczególne rodzaje masażu orientalnego przeznaczone są dla pacjentów z różnymi dolegliwościami – od spiętych mięśni po cellulit.

 • Pakiet orientalny– szkolenie obejmuje kolejne rodzaje masażu orientalnego, jednak z przeznaczeniem głównie terapeutycznym. Całość szkolenia trwa 24 godziny i zawiera w sobie kurs masażu gorącą świecą, konchowania i świecowania uszu oraz masażu bambusami i miotełkami bambusowymi. Zajęcia teoretyczne, podczas których kursanci poznają podstawy anatomii i fizjologii, wskazania i przeciwskazania do przeprowadzania zabiegów oraz zasady prowadzenia wywiadu z pacjentem, zajmują ⅓ czasu całego szkolenia. Większość godzin poświęcona jest więc praktycznej nauce wykonywania wymienionych wyżej rodzajów masażu orientalnego.

 • Pakiet relaksacyjny – szkolenie również trwa 24 godziny. W skład pakietu relaksacyjnego wchodzi kurs masażu tajskiego stóp, twarzy, szyi i dekoltu, oraz masaż relaksacyjny. Podczas zajęć kursanci zdobywają wiedzę odnośnie podstaw anatomii i fizjologii masowanych części ciała, obowiązków masażysty, zasad przeprowadzania wywiadu z klientami oraz bhp, a także przygotowania stanowiska do poszczególnych zabiegów. Kursy stanowią zarówno poszerzenie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących już jako masażyści, jak również uzupełnienie bieżącej edukacji kierunkowej. Masaże pakietu relaksacyjnego skierowane są przede wszystkim na rozluźnianie spiętych mięśni, rozciąganie i mobilizację mięśni oraz stawów. Oprócz specjalnych technik, podczas masowania należy używać również specjalnych kosmetyków o działaniu relaksującym i rozgrzewającym. Kursanci pod okiem doświadczonego instruktora uczą się wszystkiego co potrzebne do wykonywania masażów relaksacyjnych, mając do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne sale oraz niezbędne artykuły.

 • Pakiet modelujący sylwetkę – szkolenie obejmuje 40 godzin nauki poszczególnych rodzajów masażu: ujędrniający, izometryczny, sportowy, drenujący, po wcześniejszej prezentacji technik i wprowadzeniu. Celem każdego masażu z pakietu jest redukowanie tkanki tłuszczowej, pobudzanie mikrokrążenia skóry aby nadać jej elastyczność i jędrność, a także wspomaganie kształtowania sylwetki, wzmocnienie i rozluźnienie mięśni.

 • Kurs masażu bańką chińską – są to jednodniowe warsztaty. W czasie 6 godzin kursanci poznają zasady masaż za pomocą chińskiej bańki, wskazania i przeciwskazania do jego wykonywania, oraz techniki i ich działanie. Skierowany on jest przede wszystkim do osób pracujących w gabinetach odnowy biologicznej, SPA, wellness, oraz kosmetycznych. W programie kursu znajdują się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

 • Kurs masażu gorącymi kamieniami– obejmuje on 8 godzin nauki teoretycznej i praktycznej wykonywania masażu relaksacyjnego za pomocą gorących kamieni. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się on w okresie jesiennym i zimowym. Klienci wówczas szukają gabinetów, które oferują właśnie ten rodzaj masażu. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach. Kursanci ćwiczą w małych grupach pod nadzorem wykwalifikowanego isntruktora.

 • Kurs masażu stemplami ziołowymi – kurs trwa 8 godzin i zawiera w sobie również elementy aromaterapii. Kursanci w czasie zajęć teoretycznych i praktycznych uczą sie posługiwania ziołowymi stemplami i wykonywania masażu z użyciem stempli. Uczestnicy szkolenia uczą sie również dobierania ziół odpowiednio do oczekiwanego efektu masażu np. rozluźniającego lub pobudzającego. Mają również do dyspozycji profesjonalne narzędzia, z których będą również korzystać w pracy zawodowej.

 • Kurs masażu głowy, twarzy, szyi i dekoltu – są to jednodniowe warsztaty przeznaczone dla kosmetyczek i masażystów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności zawodowe, oraz dla osób, które mają zamiar korzystać z nabytych umiejętności w życiu prywatnym. Uczestnicy poznają nie tylko techniki wykonywania masażu, ale również podstawowe zasady, wskazania oraz przeciwskazania.

 • Kurs masażu gorącą świecą – są to 8 – godzinne warsztaty, w czasie których kursanci zdobywają wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii, oraz technik masażu gorącą świecą, a także działania ciepłego wosku i składników specjalnej świecy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

 • Kurs konchowanie i świecowanie uszu – jest to wyjątkowa metoda z elementami aromaterapii. W ciągu 8 godzin warsztatów, kursanci nabywają umiejętności posługiwania się potrzebnymi narzędziami do przeprowadzania zabiegu, poznają wskazania i przeciwskazania dla pacjentów. W programie kursu są zajęcia teoretyczne, oraz praktyczne w przeważającej części. Istnieje możliwość dostosowania terminu kursu do potrzeb uczestników.

 • Kurs masażu tajskiego stóp – podczas warsztatów 8 – godzinnych kursanci uczą się nie tylko podstaw teoretycznych stosowania zabiegu, ale przede wszystkich praktycznych umiejętności korzystania z drewnianej pałeczki do masażu tajskiego stóp. Podczas szkolenia osoby, które już miały do czynienia z masażem stóp, mogą doskonalić swoje umiejętności i poznać nowe techniki.

 • Kurs masażu bambusami i miotełkami bambusowymi – Masaż z wykorzystaniem bambusa ma działanie rozluźniające i terapeutyczne. Program kursu obejmuje naukę teoretyczną i praktyczną. Dzięki zajęciom, można nie tylko poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności, ale również rozpocząć przygodę ze światem masażu. 8 godzin warsztatów w szkole Beauty – Lux pod okiem ekspertów, to świetny początek na nową pracę.

Kursy zawodowe masażu zakończone są egzaminem teoretycznym i praktycznym. Uzyskanie pozytywnych wyników uprawnia do wykonywania zawodu masażysty i otrzymania certyfikatów zgodnych z rozporządzeniem MEN z dnia 11.01.2012 r w. Dokumenty wydawane są w języku polskim i angielskim. Program kursów są autorskie, oznacza to, iż nie znajdziecie ich w innych szkołach kształcenia kosmetycznego.

Mają Państwo również możliwość starania się o dofinansowanie ze środków Urzędu Pracy. Nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą, jak uzyskać pomoc finansową z UP i pomagają naszym kursantom. Szczegółowe informacje na temat dofinansowania kursów znajdują się tutaj. Płatność za kursy może być również w systemie ratalnym.

Skorzystaj już dziś z możliwość oferowanych kursów masażu i zaskocz swojego pracodawcę. Nie czekaj, zarezerwuj termin póki nie jest za późno. Zapraszamy!

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com