Profesjonalny Kurs Masażu Czyli Jak Zostać Masażytą w 120 Godzin • Szkoła i Szkolenia z Masażu w Warszawie • Kursy Szkoły Masażu • Szkoła Szkolenie Kurs Masaż Warszawa • Szkoły Masaż w Warszawie • New Nails


Umiejętność wykonywania masażu w różnych jego odmianach jest niezbędna przy pracy w salonach odnowy biologicznej, SPA, wellness, a także coraz częściej w gabinetach kosmetycznych. Klienci szukają miejsc oferujących kompleksowe usługi zarówno kosmetyczne, stylizacyjne, jak i relaksacyjne, oraz odnowy biologicznej. Podnoszenie swoich kwalifikacji przynosi wiele korzyści i umożliwia szersze działania. 

Wszystkie szkolenia i kursy w szkole Beuaty Lux odbywają się w Warszawie. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów w małych grupach i nowoczesnych, profesjonalnych salach. Przeważającą część nauki stanowią zajęcia praktyczne. Mamy ogromne doświadczenie w edukacji z zakresu kosmetyki, stylizacji, oraz odnowy biologicznej, dlatego też nasi kursanci skupiają się na kształtowaniu umiejętności praktycznych, jednocześnie nie brakuje zdobywania podstawowej wiedzy teoretycznej, która pozwala na naukę praktyczną i zdobywanie doświadczenia.

Kursy masażu prowadzone w szkole Beauty Lux przeznaczone są zarówno dla osób pracujących już w salonach SPA, wellness, gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej, jak i dla uczniów oraz studentów, jako uzupełnienie wykształcenia, oraz poszerzenie kwalifikacji zawodowych. Po zakończeniu poszczególnych kursów, oraz uzyskaniu pozytywnych wyników egzaminów, kursant posiada kwalifikacje poświadczone certyfikatami potrzebne do podjęcia pracy w gabinetach kosmetycznych, hotelach, salonch SPA, prywatnych placówkach rehabilitacyjnych lub też założenia własnej działalności gospodarczej. 

 

KURSY PRZEPROWADZANE W SZKOLE BEAUTY LUX:

 • Zawodowy kurs masażu 120 h - Ukończenie kursu i uzyskanie pozytywnych wyników egzaminów końcowych daje kursantowi uprawnienia do wykonywania zawodu masażysty. Certyfikat wydawany jest w języku polskim i angielskim, zgodny z wzorem rozporządzenia MEN. W czasie tego kursu uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę na temat masażu klasycznego, relaksacyjnego, szyi, twarzy i dekoltu, oraz przeciwskazań dla pacjentów do jego wykonywania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, kursanci mają do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne narzędzia, które są również wykorzystywane w docelowych miejscach pracy.

 • Kurs masażu klasycznego - trwa 80 godzin i skierowany jest do osób, które chcą podjąć pracę w tym kierunku w gabinetach SPA, odnowy biologicznej, kosmetycznych, salonach wellness, hotelach, bądź założyć własną działalność gospodarczą. Kursanci uzyskują rzetelną wiedzę z zakresu masażu klasycznego, wskazań i przeciwskazań do jego przeprowadzania. 80 % zajęć w czasie kursu to ćwiczenia praktyczne. Całe szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego instruktora. Kurs masażu klasycznego to również świetne rozwiązanie również dla osób, które nie pracują na co dzień w gabinetach kosmetycznych, są jednak zainteresowane tematyką i chcą się przekwalifikować zawodowo.

 • Kurs masażu relaksacyjnego - trwa 24 godziny zegarowe (32h lekcyjne) i stanowi uzupełnienie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, SPA, wiellness oraz hotelach. Obejmuje 8 godzin zegarowych (10h lekcyjnych) zajęć teoretycznych i 16 godzin zegarowych (21h lekcyjnych) praktycznych, które odbywają się w małych grupach pod nadzorem instruktora. Kursanci nie tylko uczą się, ale również doskonalą techniki niwelowania napięcia mięśniowego i nerwowego, a także odpowiedniego oddychania. Poznają również elementy refleksjologii, masażu głowy oraz punktowego masażu twarzy. Skierowany jest on do osób rozpoczynających przygodę z masażem, oraz dla tych, które ukończyły kurs masażu klasycznego i chcą poszerzyć swoje umiejętności.

 • Pakiet SPA - to szkolenie obejmuje 3 rodzaje masażu orientalnego i trwa 24 godziny zegarowe (32h lekcyjne). Kursanci uczą się wykonywania masażu stemplami ziołowymi z elementami aromaterapii, masażu gorącymi kamieniami, oraz bańską chińską. Nauka każdego z masażów odbywa się podczas warsztatów jednodniowych, pod okiem instruktora z wieloletnim doświadczeniem. Poszczególne rodzaje masażu orientalnego przeznaczone są dla pacjentów z różnymi dolegliwościami - od spiętych mięśni po cellulit.

 • Pakiet orientalny- szkolenie obejmuje kolejne rodzaje masażu orientalnego, jednak z przeznaczeniem głównie terapeutycznym. Całość szkolenia trwa 24 godziny zegarowe (32h lekcyjne) i zawiera w sobie kurs masażu gorącą świecą, konchowania i świecowania uszu oraz masażu bambusami i miotełkami bambusowymi. Zajęcia teoretyczne, podczas których kursanci poznają podstawy anatomii i fizjologii, wskazania i przeciwskazania do przeprowadzania zabiegów oraz zasady prowadzenia wywiadu z pacjentem, zajmują ⅓ czasu całego szkolenia. Większość godzin poświęcona jest więc praktycznej nauce wykonywania wymienionych wyżej rodzajów masażu orientalnego.

 • Pakiet relaksacyjny - szkolenie również trwa 24 godziny zegarowe (32h lekcyjne). W skład pakietu relaksacyjnego wchodzi kurs masażu tajskiego stóp, twarzy, szyi i dekoltu, oraz masaż relaksacyjny. Podczas zajęć kursanci zdobywają wiedzę odnośnie podstaw anatomii i fizjologii masowanych części ciała, obowiązków masażysty, zasad przeprowadzania wywiadu z klientami oraz bhp, a także przygotowania stanowiska do poszczególnych zabiegów. Kursy stanowią zarówno poszerzenie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących już jako masażyści, jak również uzupełnienie bieżącej edukacji kierunkowej. Masaże pakietu relaksacyjnego skierowane są przede wszystkim na rozluźnianie spiętych mięśni, rozciąganie i mobilizację mięśni oraz stawów. Oprócz specjalnych technik, podczas masowania należy używać również specjalnych kosmetyków o działaniu relaksującym i rozgrzewającym. Kursanci pod okiem doświadczonego instruktora uczą się wszystkiego co potrzebne do wykonywania masażów relaksacyjnych, mając do dyspozycji nowoczesne i profesjonalne sale oraz niezbędne artykuły.

 • Pakiet modelujący sylwetkę - szkolenie obejmuje 40 godzin zegarowych (53h lekcyjne) nauki poszczególnych rodzajów masażu: ujędrniający, izometryczny, sportowy, drenujący, po wcześniejszej prezentacji technik i wprowadzeniu. Celem każdego masażu z pakietu jest redukowanie tkanki tłuszczowej, pobudzanie mikrokrążenia skóry aby nadać jej elastyczność i jędrność, a także wspomaganie kształtowania sylwetki, wzmocnienie i rozluźnienie mięśni.

 • Kurs masażu bańką chińską - są to jednodniowe warsztaty. W czasie 6 godzin zegarowych (8h lekcyjnych) kursanci poznają zasady masaż za pomocą chińskiej bańki, wskazania i przeciwskazania do jego wykonywania, oraz techniki i ich działanie. Skierowany on jest przede wszystkim do osób pracujących w gabinetach odnowy biologicznej, SPA, wellness, oraz kosmetycznych. W programie kursu znajdują się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

 • Kurs masażu gorącymi kamieniami- obejmuje on 8 godzin zegarowych (10h lekcyjnych) nauki teoretycznej i praktycznej wykonywania masażu relaksacyjnego za pomocą gorących kamieni. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się on w okresie jesiennym i zimowym. Klienci wówczas szukają gabinetów, które oferują właśnie ten rodzaj masażu. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych i dobrze wyposażonych salach. Kursanci ćwiczą w małych grupach pod nadzorem wykwalifikowanego isntruktora.

 • Kurs masażu stemplami ziołowymi - kurs trwa 8 godzin zegarowych (10h lekcyjnych) i zawiera w sobie również elementy aromaterapii. Kursanci w czasie zajęć teoretycznych i praktycznych uczą sie posługiwania ziołowymi stemplami i wykonywania masażu z użyciem stempli. Uczestnicy szkolenia uczą sie również dobierania ziół odpowiednio do oczekiwanego efektu masażu np. rozluźniającego lub pobudzającego. Mają również do dyspozycji profesjonalne narzędzia, z których będą również korzystać w pracy zawodowej.

 • Kurs masażu głowy, twarzy, szyi i dekoltu - są to jednodniowe warsztaty przeznaczone dla kosmetyczek i masażystów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności zawodowe, oraz dla osób, które mają zamiar korzystać z nabytych umiejętności w życiu prywatnym. Uczestnicy poznają nie tylko techniki wykonywania masażu, ale również podstawowe zasady, wskazania oraz przeciwskazania.

 • Kurs masażu gorącą świecą - są to 8 - godzinne  (10h lekcyjnych) warsztaty, w czasie których kursanci zdobywają wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii, oraz technik masażu gorącą świecą, a także działania ciepłego wosku i składników specjalnej świecy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

 • Kurs konchowanie i świecowanie uszu - jest to wyjątkowa metoda z elementami aromaterapii. W ciągu 8 godzin zegarowych (10h lekcyjnych), kursanci nabywają umiejętności posługiwania się potrzebnymi narzędziami do przeprowadzania zabiegu, poznają wskazania i przeciwskazania dla pacjentów. W programie kursu są zajęcia teoretyczne, oraz praktyczne w przeważającej części. Istnieje możliwość dostosowania terminu kursu do potrzeb uczestników.

 • Kurs masażu tajskiego stóp - podczas warsztatów 8 - godzinnych (10h lekcyjnych) kursanci uczą się nie tylko podstaw teoretycznych stosowania zabiegu, ale przede wszystkich praktycznych umiejętności korzystania z drewnianej pałeczki do masażu tajskiego stóp. Podczas szkolenia osoby, które już miały do czynienia z masażem stóp, mogą doskonalić swoje umiejętności i poznać nowe techniki.

 • Kurs masażu bambusami i miotełkami bambusowymi - Masaż z wykorzystaniem bambusa ma działanie rozluźniające i terapeutyczne. Program kursu obejmuje naukę teoretyczną i praktyczną. Dzięki zajęciom, można nie tylko poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności, ale również rozpocząć przygodę ze światem masażu. 8 godzin zegarowych (10h lekcyjnych) warsztatów w szkole Beauty - Lux pod okiem ekspertów, to świetny początek na nową pracę.

Nasi Specjaliści:

MGR. ANNA BELKA - Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, Dyplomowana Terapeutka w dziedzinie Masażu Klasycznego, Orientalnego i Refleksoterapii. Wiedzę z zakresu manualnych i innowacyjnych technik w Wellness i SPA zdobywała w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz w ForSpa w Warszawie. Masażem i Odnową Biologiczną zajmuje się od 2004 r., wciąż rozwijając tajniki masaży Wellness, jest wybitną znawczynią Lomi Lomi Nui. Posiada Massage Practitioner License wydany przez California Massage Therapy Council (CAMTC), Certificate # 50253. Doświadczenie zawodowe miała okazję prezentować w Californii w jednym z najbardziej znanych salonów SPA – Envy Massage SPA.

Kursy zawodowe masażu zakończone są egzaminem teoretycznym i praktycznym. Uzyskanie pozytywnych wyników uprawnia do wykonywania zawodu masażysty i otrzymania certyfikatów zgodnych z rozporządzeniem MEN z dnia 11.01.2012 r w. Dokumenty wydawane są w języku polskim i angielskim. Program kursów są autorskie, oznacza to, iż nie znajdziecie ich w innych szkołach kształcenia kosmetycznego.

Mają Państwo również możliwość starania się o dofinansowanie ze środków Urzędu Pracy. Nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą, jak uzyskać pomoc finansową z UP i pomagają naszym kursantom. Szczegółowe informacje na temat dofinansowania kursów znajdują się tutaj. Płatność za kursy może być również w systemie ratalnym.

Skorzystaj już dziś z możliwość oferowanych kursów masażu i zaskocz swojego pracodawcę. Nie czekaj, zarezerwuj termin póki nie jest za późno. Zapraszamy!

a4ad414149964b438237761a6183c726

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

kurs wizazu 2019 PROMOCJA lato

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

 
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaz podologia makijaz


     BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>