Generalny dystrybutor marki New Nails

Firma Beauty Lux jest generalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do stylizacji paznokci marki NEW NAILS. Misją Beauty Lux jest oferowanie klientom produktów o doskonałej jakości i w przystępnej cenie. Za jeden z podstawowych celów przedsiębiorstwo stawia sobie utrzymywanie bogatego asortymentu, tak by każdy klient miał możliwość kompleksowego zaopatrywania się we wszystkie niezbędne mu produkty.

Oprócz nieustającego wzbogacania asortymentu, NEW NAILS to także bardzo prężnie rozwijająca się sieć dystrybutorów regionalnych i przedstawicieli handlowych, dzięki którym klienci marki coraz częściej mogą korzystać z zakupów na terenie własnego miasta. Szybko i wygodnie.

Poza wyżej wymienionymi obszarami działania, Beaty Lux organizuje także profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, manicure, pedicure, reperacji, przedłużania akrylem i żelem oraz zdobienia paznokci w ramach Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux. Szkolenia są realizowane wyłącznie na produktach NEW NAILS, a uwieńczeniem szkolenia jest otrzymanie firmowych certyfikatów NEW NAILS w wersji polsko- i angielskojęzycznej.

Chcesz skontaktować się z nami? Możesz to zrobić na kilka sposobów, korzystając z poniższych danych kontaktowych:
• sklep internetowy www.new-nails.com
• e-mail info@new-nails.com

Zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam ut mi malesuada, cursus augue vitae, semper dolor.
Morbi tincidunt, risus a facilisis porta, neque lorem pellentesque orci, quis imperdiet ante lacus a ipsum.