Generalny dystrybutor marki New Nails

Instytut Beauty Lux jest generalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do stylizacji paznokci marki NEW NAILS. Misją Beauty Lux jest oferowanie klientom produktów o doskonałej jakości i w przystępnej cenie. Za jeden z podstawowych celów przedsiębiorstwo stawia sobie utrzymywanie bogatego asortymentu, tak by każdy klient miał możliwość kompleksowego zaopatrywania się we wszystkie niezbędne mu produkty.

Oprócz nieustającego wzbogacania asortymentu, NEW NAILS to także bardzo prężnie rozwijająca się sieć dystrybutorów regionalnych i przedstawicieli handlowych, dzięki którym klienci marki coraz częściej mogą korzystać z zakupów na terenie własnego miasta. Szybko i wygodnie.

Poza wyżej wymienionymi obszarami działania, Instytut Beauty Lux organizuje także profesjonalne szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, manicure, pedicure, reperacji, przedłużania akrylem i żelem oraz zdobienia paznokci w ramach Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux. Szkolenia są realizowane na produktach NEW NAILS, a uwieńczeniem szkolenia jest otrzymanie firmowych certyfikatów NEW NAILS w wersji polsko- i angielskojęzycznej.

Chcesz skontaktować się z nami? Możesz to zrobić na kilka sposobów, korzystając z poniższych danych kontaktowych:
• sklep internetowy www.new-nails.com
• e-mail info@new-nails.com

Zachęcamy do kontaktu!

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com