Kurs peeling kawitacyjny – kursy kosmetyczne Instytut Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux

Kurs peeling kawitacyjny przeprowadzamy na modelkach. Kurs peeling kawitacyjny przeprowadzamy na modelkach.

Peeling kawitacyjny kurs w Warszawie

Nowe możliwości zawodowe!

Peeling kawitacyjny jest bardzo popularnym zabiegiem, który pozwala dogłębnie oczyścić i odświeżyć skórę. Szereg salonów kosmetycznych wzbogaca swoją ofertę właśnie o kawitację, stąd ukończenie kursu w Warszawie pozwala znacząco podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i podjąć pracę w salonie, który oferuje tę usługę. Peeling Kawitacyjny kurs w Warszawie adresowany jest do kosmetyczek oraz uczennic szkół o takim profilu.

Co trzeba wiedzieć o kawitacji?

Peeling kawitacyjny wykonywany jest za pomocą "skin cleanera" – specjalistycznego urządzenia, które za pomocą ultradźwięków i wody oczyszcza skórę z martwego naskórka i redukuje gromadzący się w porach skóry łój skórny – sebum. Kawitacja ma także bardzo korzystny wpływ na krążenie krwi w głębokich partiach skóry. Zdrowotne oddziaływanie sprawia, że zabieg jest rekomendowany do regularnego powtarzania raz w miesiącu lub częściej. Osoby mające problemy z trądzikiem, chcące zmniejszyć zmarszczki, cellulit, palące papierosy w pierwszej kolejności powinny pomyśleć o wykonaniu zabiegu. Przebarwienia, zmiany skórne wokół oczu, opuchlizna stanowią obok ogólnie złej kondycji i słabego odżywienia skóry kolejne wskazania do stosowania kawitacji.

Kurs - czego mogę się na nim nauczyć?

Kurs kawitacji trwa cztery godziny, podczas których w części teoretycznej przybliżone zostaną słuchaczom wszystkie najważniejsze informacje związane z peelingiem kawitacyjnym, w szczególności ultradźwiękami. Wiele uwagi zostanie poświęconej wykorzystywaniu tej metody w kosmetyce oraz zakresowi jej stosowania, w szczególności wszystkim wskazaniom i przeciwwskazaniom. W ciągu kolejnych godzin kursanci będą mogli samodzielnie nauczyć się obsługi sprzętu oraz prawidłowo, krok po kroku, wykonają zabieg. Pod okiem doświadczonego kosmetologa, w małej grupie będzie można nabrać koniecznej wprawy.

Kurs - zagadnienia programowe:

 • częstotliwość wykonywania zabiegów
 • omówienie i prezentacja zabiegu
 • omówienie urządzenia
 • przygotowanie skóry
 • wykonanie peelingu kawitacyjnego
 • pielęgnacja skóry po zabiegu
 • wskazania i przeciwwskazania do wykonania kawitacji
 • zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi pracy

 Uwaga!

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. 

 

Czas trwania szkolenia do 4 godzin zegarowych (5h lekcyjnych)

Najbliższe planowane terminy szkolenia:

Cena kursu: 400zł Warunkiem rezerwacji miejsca jest ustalenie terminu szkolenia oraz pełna opłata kursu.

 

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00


Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pin It
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaż podologia makijaż      BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji


Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>