Kumpulan Resep Terlengkap
Kumpulan Resep Terbaru
Resep Makanan Nusantara
Tips Rambut
Gambar Model Rambut
Gaya Rambut Terkini
Tips Sehat
Tips Kecantikan
Tips Cepat Hamil
Spesifikasi HP
Spesifikasi dan Harga HP
Harga HP
Media Kocak
Media Anak Muda
Media Suka Suka
Biodata Artis
Biodata Artis Terbaru
Biodata Artis Terupdate
Kumpulan Tutorial Komputer
Tutorial Komputer
Semua Tentang Komputer
Living room
Living design
Living ideas
Kurs peeling kawitacyjny – kursy kosmetyczne Instytut Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux

Kurs peeling kawitacyjny przeprowadzamy na modelkach. Kurs peeling kawitacyjny przeprowadzamy na modelkach.

Peeling kawitacyjny kurs w Warszawie

Nowe możliwości zawodowe!

Peeling kawitacyjny jest bardzo popularnym zabiegiem, który pozwala dogłębnie oczyścić i odświeżyć skórę. Szereg salonów kosmetycznych wzbogaca swoją ofertę właśnie o kawitację, stąd ukończenie kursu w Warszawie pozwala znacząco podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i podjąć pracę w salonie, który oferuje tę usługę. Peeling Kawitacyjny kurs w Warszawie adresowany jest do kosmetyczek oraz uczennic szkół o takim profilu.

Co trzeba wiedzieć o kawitacji?

Peeling kawitacyjny wykonywany jest za pomocą "skin cleanera" – specjalistycznego urządzenia, które za pomocą ultradźwięków i wody oczyszcza skórę z martwego naskórka i redukuje gromadzący się w porach skóry łój skórny – sebum. Kawitacja ma także bardzo korzystny wpływ na krążenie krwi w głębokich partiach skóry. Zdrowotne oddziaływanie sprawia, że zabieg jest rekomendowany do regularnego powtarzania raz w miesiącu lub częściej. Osoby mające problemy z trądzikiem, chcące zmniejszyć zmarszczki, cellulit, palące papierosy w pierwszej kolejności powinny pomyśleć o wykonaniu zabiegu. Przebarwienia, zmiany skórne wokół oczu, opuchlizna stanowią obok ogólnie złej kondycji i słabego odżywienia skóry kolejne wskazania do stosowania kawitacji.

Kurs - czego mogę się na nim nauczyć?

Kurs kawitacji trwa cztery godziny, podczas których w części teoretycznej przybliżone zostaną słuchaczom wszystkie najważniejsze informacje związane z peelingiem kawitacyjnym, w szczególności ultradźwiękami. Wiele uwagi zostanie poświęconej wykorzystywaniu tej metody w kosmetyce oraz zakresowi jej stosowania, w szczególności wszystkim wskazaniom i przeciwwskazaniom. W ciągu kolejnych godzin kursanci będą mogli samodzielnie nauczyć się obsługi sprzętu oraz prawidłowo, krok po kroku, wykonają zabieg. Pod okiem doświadczonego kosmetologa, w małej grupie będzie można nabrać koniecznej wprawy.

Kurs - zagadnienia programowe:

  • częstotliwość wykonywania zabiegów
  • omówienie i prezentacja zabiegu
  • omówienie urządzenia
  • przygotowanie skóry
  • wykonanie peelingu kawitacyjnego
  • pielęgnacja skóry po zabiegu
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania kawitacji
  • zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi pracy

 Uwaga!

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. 

 

Czas trwania szkolenia do 4 godzin zegarowych (5h lekcyjnych)

Najbliższe planowane terminy szkolenia:

Cena kursu: 400zł Warunkiem rezerwacji miejsca jest ustalenie terminu szkolenia oraz pełna opłata kursu.

 

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00


Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Promocje Zimowe

kurs kosmetyczny promocja2017 2

 

kurs paznokci promocja zimowa 2017 2

 

kurs wizazu promocja zimowa 2017 cena

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów Beauty Lux.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Refundacja kursów przez Urzędy Pracyurzad pracyUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>