Zawodowy kurs kosmetyczny 160 i 200 godzin zegarowych (200 i 266 godzin lekcyjnych)

OPIS

Zawodowy kurs kosmetyczny

Zawodowy kurs kosmetyczny

Zawodowy kurs kosmetyczny w Warszawie

Zawodowy kurs kosmetyczny w Warszawie prowadzony jest w grupach, w formie zajęć teoretycznych i praktycznych w profesjonalnej pracowni kosmetycznej przez profesjonalną kadrę. W czasie szkolenia przed każdym zabiegiem jest realizowane wprowadzenie z zakresu teoretycznego, wykonywany jest pokaz, a następnie jest przejście do pracy z modelką pod okiem doświadczonego instruktora – kursant wykonuje zabieg kosmetyczny. Zajęcia w trakcie szkolenia prowadzone są na podstawie autorskiego programu przez doświadczonego kosmetologa z zastosowaniem materiałów i sprzętu sprawdzonych firm kosmetycznych. W naszej szkole zapewniamy niezbędne preparaty, akcesoria i materiały, odpowiednie pomieszczenia wyposażone w sprzęt, pomoce dydaktyczne oraz najlepszą kadrę pedagogiczną. Program szkolenia zawiera 160 godzin zegarowych praktycznej nauki w pracowni kosmetyczne lub w warjancie rozszeżonym 200 godzin.

W naszym zawodowy kursie kosmetycznym w Warszawie znajdziesz innowacyjne szkolenia:
BB Glow, infuzja tlenowa, oczyszczanie wodorowe,  mikrodermabrazja korundowa, mezoporacja, oxybrazja, masaż pędzlami, fale radiowe, drenaż limfatyczny twarzy,
trwała rzęs oraz mezoterapia mikroigłowa.  

 

kursy kosmetyczne mezoporacja kurs kosmetyczny laseroterapia kursy kosmetyczne drenaz limfatyczny twarzy
depilacja pasta cuktowa kurs kosmetyczny Masaz Pedzlami twarzy szkolenia kosmetyczne Szkolenia kosmetyczne fale rdiowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurs kosmetyczny w Warszawie – wymagania dla uczestników

Kurs kosmetyczny w Warszawie jest odpłatną formą kształcenia osób posiadających wykształcenie co najmniej gimnazjalne, zainteresowanych uzyskaniem lub uzupełnieniem swojej wiedzy ogólnej oraz nabyciem umiejętności lub kwalifikacji zawodowych kosmetyczki oraz kultury i etyki zawodu kosmetyczki. W niektórych przypadkach można skorzystać z dofinansowania przez Urząd Pracy, wtedy kurs dla danego uczestnika będzie darmowy.

Kurs kosmetyczny w Warszawie – cele kształcenia

Kurs kosmetyczny w Warszawie pozwala uczestnikowi zdobywać wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu kosmetyczki na przykładzie zaprezentowanych w czasie trwania kursu zabiegów kosmetycznych z zastosowaniem odpowiednio dobranych środków, materiałów i sprzętu oraz przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej. Szkolenie zalecane jest osobą będącym w trakcie studiów wyższych lub po ich ukończeniu w celu uzyskania praktycznych umiejętności zawodowych i zapoznaniem się z aparaturą kosmetyczną wykorzystywaną w zawodzie.

 • Zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012 w języku polskim,
 • Certyfikat w języku polskim i w języku angielskim zabezpieczony hologramem

Dokumenty wydawane po Zawodowym kursie kosmetycznym uprawniają do podjęcie pracy w charakterze kosmetyczki w Polsce i krajach UE.

Wiele osób, które ukończyło nasz kurs kosmetyczny w Warszawie, wystawia nam pozytywne opinie. Popytaj na forum i przekonaj się, że warto.

Sposób sprawdzenia efektów kursu

Kurs kosmetyczny w Warszawie podsumowany jest poprzez zaliczenie opanowania wiedzy teoretycznej oraz wykonanie określonych zabiegów kosmetycznych w pracowni kosmetycznej. Pod uwagę bierze się również stopień ogólnego zaangażowania kursanta na zajęciach teoretycznych i praktycznych. Spełnienie powyższych wymagań jest podstawą do wystawienia kursantowi przez szkołę zaświadczenia o ukończeniu kursu i certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

Zawodowy kurs kosmetyczny 160 i 200 godzin zegarowych (200 i 266 godzin lekcyjnych)

Cena od:

2900 zł

Czas trwania:

160 godzin zegarowych

Najbliższy termin:

21.10.2019

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

Kursy Kosmetycze NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała (wellness&spa, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Anita Szulżuk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed laoreet risus non lacus commodo consequat. Maecenas vehicula lorem ac dapibus efficitur. Nam feugiat urna non felis eleifend elementum.

Paulina Hanszke

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed laoreet risus non lacus commodo consequat. Maecenas vehicula lorem ac dapibus efficitur. Nam feugiat urna non felis eleifend elementum.

Natalia Koziróg

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed laoreet risus non lacus commodo consequat. Maecenas vehicula lorem ac dapibus efficitur. Nam feugiat urna non felis eleifend elementum.

Galeria Zdjęć

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam ut mi malesuada, cursus augue vitae, semper dolor.
Morbi tincidunt, risus a facilisis porta, neque lorem pellentesque orci, quis imperdiet ante lacus a ipsum.