Zawodowy Kurs Kosmetyczny 160 godzin zegarowych (*213 godzin lekcyjnych)

OPIS

Zawodowy kurs kosmetyczny

Zawodowy kurs kosmetyczny w Warszawie – najlepsze wyposażenie gabinetów kosmetycznych

Zawodowy kurs kosmetyczny w Warszawie prowadzony jest w grupach, w formie zajęć teoretycznych i praktycznych w profesjonalnej pracowni kosmetycznej przez profesjonalną kadrę. W czasie szkolenia przed każdym zabiegiem jest realizowane wprowadzenie z zakresu teoretycznego, wykonywany jest pokaz, a następnie jest przejście do pracy z modelką pod okiem doświadczonego instruktora – kursant wykonuje zabieg kosmetyczny. Zajęcia w trakcie szkolenia prowadzone są na podstawie autorskiego programu przez doświadczonego kosmetologa z zastosowaniem materiałów i sprzętu sprawdzonych firm kosmetycznych. W naszej szkole zapewniamy niezbędne preparaty, akcesoria i materiały, odpowiednie pomieszczenia wyposażone w sprzęt, pomoce dydaktyczne oraz najlepszą kadrę pedagogiczną. Program szkolenia zawiera 160 godzin zegarowych praktycznej nauki w pracowni kosmetycznej.

W naszym zawodowy kursie kosmetycznym w Warszawie znajdziesz innowacyjne szkolenia:
BB Glow, infuzja tlenowa, oczyszczanie wodorowe,  mikrodermabrazja korundowa, oxybrazja, mezoporacja, fale radiowe, trwała rzęs oraz mezoterapia mikroigłowa.  

Szkolenia kosmetyczne fale rdiowe

 

 

 

 

 

 

Kurs kosmetyczny w Warszawie – wymagania dla uczestników

Kurs kosmetyczny jest odpłatną formą kształcenia osób posiadających wykształcenie co najmniej gimnazjalne, zainteresowanych uzyskaniem lub uzupełnieniem swojej wiedzy ogólnej oraz nabyciem umiejętności lub kwalifikacji zawodowych kosmetyczki oraz kultury i etyki zawodu kosmetyczki. W niektórych przypadkach można skorzystać z dofinansowania przez Urząd Pracy, wtedy kurs dla danego uczestnika będzie darmowy.

Kurs kosmetyczny w Warszawie – cele kształcenia

Kurs kosmetyczny pozwala uczestnikowi zdobywać wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu kosmetyczki na przykładzie zaprezentowanych w czasie trwania kursu zabiegów kosmetycznych z zastosowaniem odpowiednio dobranych środków, materiałów i sprzętu oraz przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej. Szkolenie zalecane jest osobom będącym w trakcie studiów wyższych lub po ich ukończeniu w celu uzyskania praktycznych umiejętności zawodowych i zapoznaniem się z aparaturą kosmetyczną wykorzystywaną w zawodzie.

 • Zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012 w języku polskim,
 • Certyfikat w języku polskim i w języku angielskim zabezpieczony hologramem

Dokumenty wydawane po Zawodowym kursie kosmetycznym uprawniają do podjęcie pracy w charakterze kosmetyczki w Polsce i krajach UE.

Wiele osób, które ukończyło nasz kurs kosmetyczny w Warszawie, wystawia nam pozytywne opinie. Popytaj na forum i przekonaj się, że warto.

Sposób sprawdzenia efektów kursu

Kurs kosmetyczny podsumowany jest poprzez zaliczenie opanowania wiedzy teoretycznej oraz wykonanie określonych zabiegów kosmetycznych w pracowni kosmetycznej. Pod uwagę bierze się również stopień ogólnego zaangażowania kursanta na zajęciach teoretycznych i praktycznych oraz pozytywnie zdanego egzaminu teoretycznego i praktycznego. Spełnienie powyższych wymagań jest podstawą do wystawienia kursantowi przez szkołę zaświadczenia o ukończeniu kursu i certyfikatu w języku polskim i angielskim.

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kurs, należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

Zawodowy Kurs Kosmetyczny 160 godzin zegarowych (*213 godzin lekcyjnych)

Cena od:

2500 zł

Czas trwania:

160 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Paulina Hanszke

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem. W Instytucie Beauty Lux instruktorka zawodowych kursów kosmetycznych, kursów manicure i pedicure oraz podologii. W swojej pracy jest empatyczna, profesjonalna i dba o najwyższe standardy. Oprócz kosmetologii uwielbia podróżować.

Natalia Koziróg

Jest dyplomowanym Kosmetologiem oraz wizażystką, współpracuje z telewizją i teatrem. W Instytucie Beauty Lux prowadzi zawodowy kurs kosmetyczny. Prywatnie Pani Natalia pasjonuje się fotografią.

Galeria Zdjęć

Zapisz się na SZKOLENIE!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com