OPIS

Instytut Kstałcenia Kosmetycznego BEAUTY LUX

kurs wizażu 40 godzin

Kurs Wizażu ma na celu przygotowanie do wykonywania zawodu wizażysty – nie musisz być ani kosmetyczką, ani początkującą wizażystką by go zrealizować. To my profesjonalnie wprowadzimy Cię w magiczny i kolorowy świat makijażu i stylizacji oka. Wszystkie zagadnienia teoretyczne są przekazywane podczas zajęć praktycznych. Dzięki temu czas spędzony na szkoleniu jest maksymalnie wykorzystany a zapamiętanie nawet najbardziej skomplikowanych rzeczy staje się łatwe i przyjemne. Kończąc Kurs Wizażu otrzymasz od nas międzynarodowe certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz świadectwo MEN, dzięki którym będziesz mogła podjąć prace zarówno w Polsce jak i w UE, w salonie kosmetycznym, u klienta, przy sesjach zdjęciowych, pokazach, ślubach czy też pracować w domu lub otworzyć własny salon.

Kurs wizażu I etap 40h zegarowych (53h lekcyjne)kurs wizazu

Adresatami kursu wizażu są wszystkie osoby, które chciałyby poznać podstawy wykonywania makijaży. Do realizacji kursu nie jest konieczne posiadanie wykształcenia kosmetycznego, ani uprzedniego przygotowania, doświadczenia zawodowego. Wszystkiego nauczy cię nasz kurs wizażu. Kompleksowa wiedza przekazana w atrakcyjny sposób, z indywidualnym podejściem, z dużą samodzielną pracą kursanta pozwala każdemu na nabycie nowych kompetencji zawodowych. W czasie zajęć poznasz wspaniały świat makijażu i stylizacji.

Metoda nauki wizażu – praktycznie i skutecznie.

Wyróżnikiem naszego kursu jest duży nacisk na praktykę, dlatego większa część kursu wizażu jest właśnie nastawiona na naukę konkretnych technik, przy okazji których opowiadamy o teorii. Zasady makijażu najlepiej jest bowiem poznać na konkretnym przykładzie. Metoda taka pozwala także na dużo szybsze i efektywniejsze przyswajanie technik makijaży. Na efekt końcowy ma także bardzo duże doświadczenie dydaktyczne naszych instruktorów wizażystów. Nasi kursanci podczas zajęć korzystają z nowoczesnego sprzętu kosmetycznego, pracują na profesjonalnie wyposażonych, indywidualnych stanowiskach pracy oraz używają dobrych jakościowo kosmetyków. Zajęcia prowadzone są w małych, kilku osobowych grupach co zapewnia kursantom duży komfort nauki a wykładowcy pozwala poświęcić każdej osobie odpowiednią ilość czasu. W cenę kursu wizażu wliczone są także wszystkie kosmetyki i akcesoria do wizażu używane podczas nauki.

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

ĆWICZENIA Z MODELAMI.

Ćwiczenia z modelami to bardzo ważny element nauki zawodu, dlatego zachęcamy do organizacji własnych modeli na zajęcia praktyczne, dzięki czemu nauka będzie bardziej komfortowa. Jako szkoła pomagamy w organizacji modeli korzystając z własnej, wewnętrznej bazy modeli, jednak ich nie gwarantujemy.

Galeria szkoły.

{gallery rows=2}szkola-galeria{/gallery}

Tagi: Kurs wizażu Warszawa, Kielce, kursy dla wizazystek, Poznań, szkolenia wizażu i stylizacji, Kielce, kursy wizaż Białystok, kurs wizażu Kraków, szkoła wizażu, Wrocław, Radom, Kurs wizażu Łódź, Kreowanie wizerunku, stylizacja osoby, Gdańsk, kurs wizazu Siedlce

Zapisz

Zapisz

Kurs wizażu 40h (53h lekcyjne)

Cena od:

1100 zł

Czas trwania:

40 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Katarzyna Szkop

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W naszej Szkole prowadzi kursy dla przyszłych wizażystów. Zanim związała się z Beauty Lux wykonywała makijaże największym polskim gwiazdom. W 2019 roku zdała egzamin Państwowy w Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości otrzymując tytuł mistrzowski z zakresu Wizażysta Stylista. Prywatnie zajmuje się rysunkiem, kocha kino i gotowanie.

Beata Olech-Armińska

Absolwentka charakteryzacji i stylizacji warszawskiego Studia Sztuki. Współpracowała z marką dr Irena Eris. Pracowała przy pokazach mody m.in. Roberta Kupisza i Playboya, oraz przy wielu niekomercyjnych sesjach zdjęciowych. Jest wielbicielką szalonych, kolorowych, kreatywnych makijaży. Poza tematyką urodową i modową interesuje ją również medycyna i zagadnienia dotyczące zdrowia.

Agnieszka Larska

Dyplomowana wizażystka Akademii Make Up For Ever w Warszawie oraz właścicielka firmy BAF-AR. Misją Pani Agnieszki jest eksponowanie piękna u każdej kobiety, utrzymując przy tym umiar i klasę. Dzięki doświadczeniu zebranym przy sesjach zdjęciowych,  pokazach mody, szkoleniach u klientów indywidualnych podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie.  Wiedza również z zakresu stylizacji ubioru ułatwia jej dobranie makijażu do pełnego wizerunku klientki.

Agnieszka Lamcha-Chełchowska

Wizażystka, kosmetolog i stylistka fryzur. Od 2011 roku posiada dyplom Mistrza Wizażu. Maluje i czesze panny młode, pracuje na planach programów TV, teledysków, reklam i przy sesjach biznesowych. Prywatnie interesuje się chemią kosmetyczną.

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com