Kurs wizażu I etap - kursy wizażu | New Nails

kurs wizażu 40 godzin kurs wizażu 40 godzin Instytut Kstałcenia Kosmetycznego BEAUTY LUX

Kurs wizażu I etap 40h zegarowych (53h lekcyjne)kurs wizazu

Adresatami kursu wizażu są wszystkie osoby, które chciałyby poznać podstawy wykonywania makijaży. Do realizacji kursu nie jest konieczne posiadanie wykształcenia kosmetycznego, ani uprzedniego przygotowania, doświadczenia zawodowego. Wszystkiego nauczy cię nasz kurs wizażu. Kompleksowa wiedza przekazana w atrakcyjny sposób, z indywidualnym podejściem, z dużą samodzielną pracą kursanta pozwala każdemu na nabycie nowych kompetencji zawodowych. W czasie zajęć poznasz wspaniały świat makijażu i stylizacji.

Metoda nauki wizażu – praktycznie i skutecznie.

Wyróżnikiem naszego kursu jest duży nacisk na praktykę, dlatego większa część kursu wizażu  jest właśnie nastawiona na naukę konkretnych technik, przy okazji których opowiadamy o teorii. Zasady makijażu najlepiej jest bowiem poznać na konkretnym przykładzie. Metoda taka pozwala także na dużo szybsze i efektywniejsze przyswajanie technik makijaży. Na efekt końcowy ma także bardzo duże doświadczenie dydaktyczne naszych instruktorów wizażystów. Nasi kursanci podczas zajęć korzystają z nowoczesnego sprzętu kosmetycznego, pracują na profesjonalnie wyposażonych, indywidualnych stanowiskach pracy oraz używają dobrych jakościowo kosmetyków. Zajęcia prowadzone są w małych, kilku osobowych grupach co zapewnia kursantom duży komfort nauki a wykładowcy pozwala poświęcić każdej osobie odpowiednią ilość czasu. W cenę kursu wizażu wliczone są także wszystkie kosmetyki i akcesoria do wizażu używane podczas nauki.

Uprawnienia i Certyfikaty:

Każdy kursant który ukończy kurs Wizażu z pozytywnym wynikiem otrzyma międzynarodowe certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej. Certyfikaty dają szansę pracy w kraju i zagranicą – EU – w salonie kosmetycznym, z indywidualnym klientem, przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, imprezach biznesowych i okolicznościowych. Nasi kursanci częstokroć otwierają własne salony.

Program kursu wizażu I stopnia:

 • Wprowadzenie - podstawy kosmetologii, zasady dbania o kosmetyki oraz wszystkie akcesoria, zasady BHP, omówienie planu całego kursu oraz zasad na nim panujących, omówienie kufra, pędzli, kosmetyków, omówienie zawodu wizażysty – jego pracy na planie oraz w innych miejscach.
 • Makijaż dzienny, biznesowy, męski - szczegółowe omówienie nakładania podkładu, korektorów, baz oraz konturowania twarzy. Przedstawienie podstawowych informacji jak odnieść się do danego typu urody przy modelowaniu. Różnice między „make up no make up”, dziennym, biznesowym oraz męskim.
 • Koktajlowy - charakterystyka makijażu koktajlowego. Możliwości urozmaicenia makijażu dziennego, który ma być również wyjściowym. Umiejętność przekształcania takiego makijażu oraz na co należy zwrócić uwagę dobierając makijaż koktajlowy.
 • Makijaż kobiety dojrzałej i makijaż wieczorowy - makijaż wieczorowy krok po kroku – dobór kolorów, tonacji oraz całego wizerunku twarzy.
 •  Strobing i makijaż fashion - inspiracja pokazami mody, wykonanie makijażu na bazie aktualnych trendów oraz odwzorowanie makijażu z wybiegu.

Uwaga!

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Dofinansowanie z Urzędów Pracy.

Wszystkie nasze szkolenia lub pakiety różnych szkoleń mogą być finansowanie z Urzędu Pracy. Zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty i doradzamy jakie szkolenia wybrać, by jak najlepiej były dopasowane do Twoich potrzeb i Urzędu Pracy pod względem finansowania. Chcesz wiedzieć czy Tobie przysługuje dofinansowane? 
...przeczytaj szczegółowe informacje jak sfinansować kursy stylizacji paznokci i nie tylko.

Ważne informacje - Kurs Wizażu 40h zegarowych (53h lekcyjne)

Czas trwania:  Kurs wizażu 40 godzin zegarowych (53h lekcyjne)
Cena: 1100zł
Cena: 1350zł (nocleeg pon. - pt.)

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły - informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 16.00

WIZAŻ 2019
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00
od 20 maja do 24 maja 2019
od 10 czerwca do 14 czerwca 2019
od 01 lipca 2019 do 05 lipca 2019
od 22 lipca do 26 lipca 2019
od 12 sierpnia do 16 sierpnia 2019
od 02 września do 06 września 2019
od 23 września do 27 września 2019
od 14 października do 18 października 2019
od 04 listopda do 08 listopada 2019
od 25 listopda do 29 listopada 2019
WIZAŻ 2019
SOBOTA - NIEDZIELA 8.00 - 18.00
od 13 lipca do 28 lipca 2019 
od 20 lipca do 04 sierpnia 2019 
 od 05 października do 20 października 2019
 od 12 października do 27 października 2019
 
 
 
 
 

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00

 

Galeria szkoły.

 

 

Tagi: Kurs wizażu Warszawa, Kielce, kursy dla wizazystek, Poznań, szkolenia wizażu i stylizacji, Kielce, kursy wizaż Białystok, kurs wizażu Kraków, szkoła wizażu, Wrocław, Radom, Kurs wizażu Łódź, Kreowanie wizerunku, stylizacja osoby, Gdańsk, kurs wizazu Siedlce

Zapisz

Zapisz

4 komentarzy

 • Link do komentarza Anna Ssobieszuk środa, 09 maj 2012 11:23 napisane przez Anna Ssobieszuk

  Bardzo doby kurs wizażu i stylizacji. Miałam indywidualne stanowisko do pracy, grupa liczyła 4 osoby i nie brakowało kosmetyków do wizażu. Dla mnie kurs godny polecenia.

 • Link do komentarza Kasia Patocka sobota, 05 maj 2012 15:39 napisane przez Kasia Patocka

  Kurs wizażu i stylizacji w Warszawie bardzo dobrze był zrealizowany. Przyjechałam z Katowic i jednocześnie połączyłam kurs wizażu z innym kursem. Dyplomy otrzymałam na koniec kursu po zdanym egzaminie. Wszystko było ok tak jak chciałam.

 • Link do komentarza Kasia piątek, 27 kwiecień 2012 09:04 napisane przez Kasia

  Bardzo dobry kurs wizażu i stylizacji. Kurs przebiegł planowo bez żadnego problemu. Polecam

 • Link do komentarza Annia Strzyszewska poniedziałek, 16 kwiecień 2012 16:14 napisane przez Annia Strzyszewska

  Wiola instruktorka bardzo kompetentna. Poleca kurs wizażu.

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

kurs wizazu 2019 PROMOCJA lato

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

 
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaz podologia makijaz


     BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Zostań naszym modelemwizaz makijaz

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>