OPIS

Co to jest ONE STROKE?

W ciągu kilku ostatnich lat techniki rzemiosła i malarstwa przenikają do trendów malowania paznokci. ONE STROKE wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe… A jednak! To łatwe! Zabawne! Szybkie i tanie!

Będziesz podekscytowana, kiedy przekonasz się, jak łatwo maluje się ONE STROKE. Wyobraź sobie, że naraz możesz mieszać farbę, cieniować, malować i to za jednym razem za pociągnięciem pędzla. Jest to technika, w której nakłada się na pędzlu różne kolory farby, a miesza się je dopiero podczas malowania. Wzór na paznokciach powstaje już za jednym pociągnięciem pędzla.

Piękne w tej technice jest to, że już za pierwszym razem możesz osiągnąć wspaniałe rezultaty bez specjalistycznej wiedzy malarskiej.

Technika ONE STROKE została wynaleziona 15 lat temu przez Donna Dewberry. ONE STROKE jest odnogą stylu malarstwa dekoracyjnego – akrylowego (przy użyciu farby FolkArt Plaid), która jest bardzo przyjazny dla początkujących stylistek paznokci/ artystek. Jest to atrakcyjna technika, o mniej uporządkowanym stylu, który nadaje się do malowania odręcznego.

Techniką ONE STROKE możemy malować paznokcie naturalne, jaki i również paznokcie sztuczne. Jest to nowy rodzaj zdobienia paznokci, więc i ilość salonów oferująca te usługi jest jeszcze niewielka, choć duże perspektywy rozwoju usług w tym zakresie sprawiają, że szybko się to zmienia.

Paznokcie ONE STROKE szkolenie w Warszawie.

Zajęcia z One Stroke uczą nakładania farby i technik pociągnięciem (uderzeń) pędzlem. W trakcie kursu pokażemy Ci podstawowe wzory i nauczymy, jak tworzyć własne. Nauczymy Cię ONE STROKE krok po kroku.

Bądź pierwsza, naucz się One Stroke i zaoferuj tą technikę w swojej  stylizacji paznokci zanim będzie miała go w ofercie konkurencja!

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kurs należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

Uczestników szkolenia prosimy o zabranie za sobą własnych pędzli.

 

Wzory One Stroke wykonane przez instruktora NEW NAILS, Małgorzatę Chojkę.

one strokeonestroke zobienie paznokci kurs zdobienia paznokci one stroke Warszawa

ZDOBIENIE ONE STROKE

Cena od:

*400 zł

Czas trwania:

8 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Małgorzata Chojka

Od 13 lat instruktor kursów stylizacji i zdobień paznokci. Prowadzi szkolenia instruktorskie dla przyszłych instruktorów chcących pracować w zawodzie stylisty paznokci. Jest perfekcjonistką przywiązującą dużą uwagę do szczegółów w zdobieniach. Autorka zdobień metodą „One Stroke”.

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com