Zawodowy kurs stylizacji rzęs i brwi 80 godzin zegarowych (106 lekcyjnych)


Zawodowy kurs stylizacji rzęs i brwi 80 godzin zegarowych (106 lekcyjnych)

Program Zawodowego Kursu Stylizacji Rzęs i Brwi 80 godzin 

 • Przedłużanie rzęs techniką 1:1
 • Przedłużanie rzęs techniką 2:1
 • Przedłużanie rzęs techniką objętościową Volume 2D - 8D
 • Przedłużanie rzęs techniką Kim Camellia
 • Przedłużanie rzęs techniką Express
 • Przedłużanie dolnych rzęs
 • Stylizacja i pielęgnacja rzęs: Lifting, Laminacja i B.otox rzęs
 • Stylizacja brwi Brow Design
 • Henna pudrowa
 • Rekonstrukcja brwi Farbką Strukturalną
 • Rekonstrukcja i odbudowa brwi 
 • Ćwiczenia doszkalające 1 dzień
 • Ćwiczenia doszkalające 2 dzień

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Jest to doklejanie pojedynczej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej pojedynczej. Efektem jest pełne i wyraziste oko o wspaniałym i naturalnie wyglądającym wachlarzu długich i gęstych rzęs. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest bezbolesny, a przedłużone rzęsy utrzymują się ok 8 tygodni, czyli tyle ile trwa cykl życia naturalnej rzęsy i wypadają razem z nią po ok 2 miesiącach. Materiał, z jakiego wykonane są rzęsy sztuczne, to miękkie syntetyczne włókna zawierające w sobie syntetyczny jedwab. Doklejanie uzyskujemy za pomocą kleju, który po zaschnięciu jest zupełnie bezpieczny i elastyczny, nie wywołuje alergii, gdyż nie ma kontaktu ze skórą i jest substancją przebadaną dermatologicznie, która może być wykorzystywana przy wrażliwych oczach i skórze w okolicy oczu.

Metoda 2:1 Siberian Real Mink Lashes.

Jest to innowacyjną techniką przedłużania rzęs. Metoda ta pozwala na przedłużenie, zagęszczenie i pogrubienie naturalnych rzęs, dodatkowo ich nie obciążając. Zabieg ten polega na precyzyjnym doklejeniu najdelikatniejszych 2 rzęs Siberian Real Mink do 1 rzęsy naturalnej. Efekty stylizacji rzęs tą metodą utrzymują się do 8 tygodni. W celu utrzymania pięknego spojrzenia zalecane jest uzupełnianie rzęs co 4 - 5 tygodni. Szkolenie realizowane jest w formie warsztatów. Czas trwania kursu to 8h. 

Kurs przedłużanie rzęs techniką objętościową 2D-8D Volume Russian Style

Aplikacja metodą VOLUME UP pozwala udoskonalić naturalne rzęsy bez ich dodatkowego obciążania. Polega na precyzyjnym stworzeniu wachlarza rzęs składającego się z 2 do 8 odpowiednio ułożonych rzęs syntetycznych i przyklejeniu go do 1 rzęsy naturalnej. 
Zaawansowane szkolenie z metody VOLUME UP dedykowane jest dla osób, które opanowały przedłużanie rzęs Metodą 1:1. Nasze wykwalifikowane i doświadczone instruktorki z pewnością pomogą w zdobyciu wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Kurs stylizacji rzęs metodą Kim Camellia

Szkolenie stylizacji rzęs metodą Kim Kardashian Effect / Kim Camellia Effect Effect przeznaczone jest dla osób które opanowały podstawowe techniki stylizacji rzęs 1:1 oraz metodę objętościową 2D-8D Volume Rusian. Innowacyjna metoda stylizacji rzęs Kim Camellia polega na aplikacji różnej długości rzęs w celu uzyskania efektu wyząbkowania zwana techniką „ząbkową” dającą nieprawdopodobny efekt „rozgwiazdy” dzięki idealnie dobranym rzęsom o trzech różnych długościach, stopniowanych co 2mm.

Kurs przedłużania rzęs metodą express

+ Przedłużanie dolnych rzęs

Jest to innowacyjna technika przedłużania i zagęszczania rzęs. Największą jej zaletą jest krótki czas aplikacji a także wyraźny i spektakularny efekt. Zabieg wykonywany jest w pozycji siedzącej na otwartym oku. Efekt tego rodzaju stylizacji rzęs utrzymuje się ok. 2 tygodni. Po upływie tego czasu należy je profesjonalnie zdjąć. Jeśli jest taka potrzeba rzęsy Express można przykleić ponownie. Metoda Express polecana jest w szczególności dla Pań potrzebujących okazjonalnie odmienić wygląd swoich rzęs. Jest świetną alternatywą dla osób które nie mają potrzeby na dłużej zagęszczać i przedłużać rzęs a chcą się pięknie prezentować na różnych okazjach. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna ponieważ klej wykorzystywany do przyklejania rzęs jest bezwonny i łagodny, dzięki czemu nie drażni oczu. Efektem zabiegu są lekkie i pięknie wyglądające rzęsy. Po aplikacji nie ma konieczności tuszowania rzęs.Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów i trwa 5 godzin, po którego zakończeniu kursanci otrzymują certyfikaty marki Black Lashes uprawniający do wykonywania zawodu.

Lifting, Laminacja Rzęs i brwi

Lifting rzęs / brwi to metoda trwałego podkręcania naturalnych rzęs lub wymodelowane brwi. Zabieg pozwala podkręcić i uporządkować naturalnie proste rzęsy, które nie poddają się działaniu zalotki i specjalnych tuszy podkręcających. Uzyskuje się efekt dłuższych, podkręconych i optycznie gęstszych rzęs utrzymujący się nawet do 8 tygodni.

Lifting rzęs jest metodą nieinwazyjną, polegającą na podkręceniu i uniesieniu rzęs od samej nasady. Nakładane preparaty odżywiają i odbudowują strukturę włosa oraz nie obciążają rzęs / brwi. Wykonanie zabiegu trwa ok. 60 minut. Cena liftingu rzęs / brwi waha się w zależności od salonu między 100, a 200 zł. Lifting rzęs i brwi szybko zyskuje na popularności, dlatego nie czekaj z wprowadzeniem tego zabiegu do oferty swojego salonu.

Laminacja rzęs / laminacja brwi jest to metoda pielęgnacyjna, która podkręca naturalne rzęsy / brwi i nasyca je kolorem. Podczas zabiegu wykorzystywana jest keratyna, która odżywia, nawilża i wydłuża naturalne rzęsy / brwi, dlatego stają się one mocniejsze i wydłużone. Metoda ta także chroni rzęsy / brwi przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz uzupełnia utracone proteiny.

Laminacja rzęs / laminacja brwi umożliwia trwałe podkręcenie rzęs oraz daje możliwość wyboru stopnia podkręcenia lub umożliwia uformaowanie idealnego kształtu brwi . Umożliwia również podjęcie decyzji, który fragment rzęs zostanie podkręcony (całość rzęsy, tylko nasada, końcówki). Podczas laminacji, rzęsy / brwi nasyca się jednym z czterech kolorów. Dzięki temu naturalne włoski są bardziej wyraziste i nie ma potrzeby codziennego malowania rzęs. Laminację rzęs / laminacja brwi kończy etap zamykania łusek włosa i utrwalania efektu.

B.otox rzęs to najnowszy zabieg pielęgnacyjny, który przywraca rzęsom ich naturalne piękno. Dzięki niemu stają się one nawilżone i zregenerowane. B.otox rzęs nie ma nic wspólnego z doklejaniem sztucznych akcesoriów, a rzęsy stają się naturalnie długie i mocne oraz zyskują piękny kolor.

Do b.otoxu rzęs wykorzystuje się efektywne składniki aktywne m.in. keratynę, kwas hialuronowy i pantenol zawierający witaminę B, (które zapewniają intensywne nawilżenie), kolagen nadający rzęsom połysk, gładkość i elastyczność, (który także chroni rzęsy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych), tokoferol – antyoksydant o działaniu odmładzającym i przedłużającym cykl życia rzęs, a także olejek arganowy opóźniający proces starzenia oraz przyspieszający porost włosów. Wyróżniamy trzy etapy podczas zabiegu b.otoxu rzęs. Najpierw rzęsy poddawane są liflingowi, który podkręca je i optycznie wydłuża. Następnie włoski poddawane są farbowaniu i zyskują pełny blasku kolor. Ostatnim etapem jest naniesienie preparatu, który wzmacnia i regeneruje rzęsy.

B.otox rzęs umożliwia stosowanie innych kosmetyków pielęgnacyjnych do rzęs oraz maskary. Można swobodnie spać z głową w poduszce, kąpać się używając różnych preparatów oczyszczających (szamponu, mydła), korzystać z sauny i wykonywać wodne zabiegi. Zabieg B.otoks rzęs nie wyklucza np. noszenia soczewek, zażywania kąpieli w słonej, morskiej wodzie.

Kurs Brow Design i Henna Pudrowa – zaprojektuj perfekcyjne brwi!

Kurs stylizacji brwi przy użycu henny pudrowej - Brow Design – pozwoli na zdobycie zaawansowanej wiedzy na temat profesjonalnej regulacji i stylizacji brwi. Pogłębia wiedzę z zakresu kosmetyki i wizażu brwi.

Podczas kursu nauczymy w jaki sposób dopasować kształt i kolor brwi do różnych typów urody. Pokażemy jak wypracować dolną i górną linię brwi oraz nauczymy w jaki sposób wykonywać hennę. Na koniec zgłębimy tajniki perfekcyjnego makijażu brwi.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które w profesjonalny sposób pragną zajmować się stylizacją brwi, jednak nie decydują się na poszerzanie swojej oferty o zabiegi permanentne. Wiedza zdobyta na kursie styliacji brwi Brow Design doskonale uzupełni ofertę salonu kosmetycznego i fryzjerskiego z zakresu stylizacji brwi i oka. Będzie też świetnym dopełnieniem usług makijażu.

Kurs stylizacji brwi - Brow Design pod względem merytorycznym nastawiony jest na maksymalizację praktyki. Zagadnienia teoretyczne prezentowane są w praktyce i ćwiczone na modelkach. Oferujemy profesjonalny pakiet produktów.

Farbka strukturalna 3d (sculpting)

Metoda farbki strukturalnej 3d (sculpting) – polega na dorysowaniu pojedynczych włosków specjalną farbką strukturalną w kolorze brwi bezpośrednio na skórze przy użyciu cienkiego drucika. Dzięki temu osiągamy efekt zagęszczenia brwi, zbliżony do makijażu cieniem lub kredką, ale dający bardzo naturalny efekt(włoski są wypukła w dotyku i idealnie naśladują naturalne brwi).

Ta metoda jest skierowana do osób, które albo nie posiadają brwi lub występuje u nich częściowa utrata włosków. Rekonstrukcja brwi polecana jest osobą, które posiadają naturalne brwi, ale chciałyby je zagęścić, dokonać korekty kształtu oraz zamaskować blizny i ubytki. Po zabiegu klientka może się cieszyć efektem idealnych brwi do nawet 5-ciu tygodni.

Kurs z rekonstrukcji i odbudowy brwi metodą włoskową

Metoda włoskowa (Building)  – polega na doklejeniu pojedynczych, jedwabnych włosków do naturalnych brwi klientki systemie 1:1 w miejscach luk i przerw w brwiach. co daje efekt ufarbowanego, ciemniejszego, grubszego i zdrowego włosa. Kolor włosków dobierany jest do naturalnego odcienia brwi klientki. Aby by łuk brwiowy był ładny i wyrazisty, ale nie przesadnie gęsty. Rekonstrukcja brwi, w porównaniu np. do makijażu permanentnego, to przede wszystkim metoda nieinwazyjna.

Ta technika rekonstrukcji jest najlepsza dla osób, które posiadają swoje naturalne brwi, lecz są niezadowolone z ich kształtu lub chcą uzyskać efekt gęstych brwi..

Naukę prowadzimy na najwyższym poziomie, dysponujemy obszerną wiedzą teoretyczną i praktyczną, zapewniamy materiały edukacyjne oraz specjalnie przystosowany gabinet zabiegowy, wykwalifikowanych trenerów oraz szkolenie w bardzo kameralnej grupie. Kursanci proszeni są o organizację własnych osób do ćwiczeń. Na prośbę naszych kursantów pomagamy w ich organizacji, jednak nie zapewniamy. Realizujemy odsprzedaż zestawów startowych na nauki przedłużania rzęs, podstawowego lub profesjonalnego.

Wymagania:

Kursanci, którzy zapisują się na szkolenia powinni mieć stabilne i precyzyjne ręce, chęć do pozyskania nowych umiejętności, dobre postrzeganie głębi, niezwykłą dbałościć o szczegóły i cierpliwość. 

Po zakończonych zajęciach i pozytywnej ocenie pracy przez instruktora otrzymasz Certyfikat. Uzyskanie Certyfikatu daje możliwości pracy w salonie i świadczenia usług przedłużania i zagęszczania rzęs w kraju i zagranicą. Po odebraniu dokumentu możesz być uznana za jedną z najlepszych w branży.

Ważne informacje - Zawodowy kurs stylizacji rzęs i brwi 80h.

Czas trwania: Zawodowy kurs stylizacji rzęs i brwi 80 godzin, czyli 106 godzin lekcyjnych*
* 1 godzina lekcyjna to 45 minut
Cena regularna: 8100 zł 
Cena promocyjna: 5900 zł
Cena szkolenia z noclegiem: 6400 zł  (nocleg pon. - pt.) lub 6500 zł  (nocleg pon. - niedz.).

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły - informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 16.00

Terminy Zawodowego Kursu Stylizacji Rzęs i Brwi:

od 01.07.2019 do 12.07.2019
od 19.08.2019 do 30.08.2019
od 02.09.2019 do 13.09.2019
od 30.09.2019 do 11.10.2019
od 21.10.2019 do 31.10.2019
od 18.11.2019 do 29.11.2019
od 09.12.2019 do 20.12.2019

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE KURSY?

Uprawnienia i Certyfikaty.

Szkoła jako jedyna w Warszawie posiada statut Placówki Kształcenia Ustawicznego i jest zgłoszona do Kuratorium Oświaty dlatego możemy wydawać oryginalne zaświadczenia o ukończeniu kursu uznawane na rynku (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych nr 267054 - link do rejestru )

Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat ukończenia Zawodowego kursu stylizacji rzęs i brwi 80h w języku polskim i angielskim oraz Zaświadczenie według wzoru MEN nadające uprawniania specjalisty stylizacji rzęs i brwi.

 • Zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 18.08.2017.
 • Certyfikat w języku polskim i w języku angielskim.

Dokumenty wydawane po Zawodowym kursie stylizacji rzęs i brwi uprawniają do podjęcia pracy w charakterze stylisty rzęs i brwi w Polsce i krajach UE.

Indywidualny tok nauki.

Zajęcia prowadzone są w grupach max. 4 osobowych przez doświadczonych instruktorów. Program każdego kursanta realizowany jest indywidualnie, co gwarantuje wysoką jakość i efektywność nauki.

Ćwiczenia z modelami.

Ćwiczenia z modelami to bardzo ważny element nauki zawodu, dlatego zachęcamy do organizacji własnych modeli na zajęcia praktyczne, dzięki czemu nauka będzie bardziej komfortowa. Jako szkoła pomagamy w organizacji modeli korzystając z własnej, wewnętrznej bazy modeli, jednak ich nie gwarantujemy.

Dofinansowanie z Urzędów Pracy.

Wszystkie nasze szkolenia lub pakiety różnych szkoleń mogą być finansowanie z Urzędu Pracy. Zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty i doradzamy jakie szkolenia wybrać, by jak najlepiej były dopasowane do Twoich potrzeb i Urzędu Pracy pod względem finansowania. Chcesz wiedzieć czy Tobie przysługuje dofinansowane?...przeczytaj szczegółowe informacje jak sfinansować kurs stylizacji rzęs i brwi i nie tylko.

Adres szkoły

ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. +48 22 408 88 61
poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota 8:00 - 16:00

 


Polecane kursy z zakresu przedłużania i stylizacji rzęs:

 

 

 

62b43b4c7dc54830b5aa9236d1963142

Czytany 4744 razy

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

kurs wizazu 2019 PROMOCJA lato

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

 
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaz podologia makijaz


     BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
 • SZKOLENIA PODOLOGIA
 • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
 • SZKOLENA KOSMETYKA
 • SZKOLENIA WIZAŻ
 • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
 • SZKOLENA MASAŻE
 • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

 • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
 • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>