Duże zainteresowanie ofertą naszej szkoły osób z różnych części Polski, Europy i Świata skłoniło nas do przygotowania bardzo atrakcyjnego pakietu w skład którego wchodzi szkolenie oraz nocleg.

Intensywny program szkolenia

Wybierając kurs z noclegiem realizujesz intensywny program szkolenia w krótkim czasie. Po zajęciach możesz wrócić do hostelu lub pozwiedzać Warszawę.

Nocleg

Opłacając szkolenie z noclegiem gwarantujemy Ci bezpieczne i komfortowe warunki noclegu w centrum Warszawy. To my zarezerwujemy dla Ciebie pokój w hostelu znajdującym się blisko szkoły. Opłacając nasz pakiet nie musisz szukać ofert noclegowych, weryfikować standardu hotelu, ani martwić się o dogodną jego lokalizację.

Opłata za kurs z noclegiem obejmuje: szkolenie, rezerwację noclegu oraz nocleg podczas trwania szkolenia w kilkuosobowym pokoju w hostelu „CHILL OUT HOSTEL” (chillouthostel.pl). Staramy się, aby w jednym pokoju przebywały kursantki razem uczęszczające na kurs. Dzięki temu kursant ma szansę nawiązania nowych, cennych nie tylko zawodowo, znajomości. Jedyne o co musisz zadbać to przyjazd do nas.

Rezerwacja noclegu zaczyna się na dzień przed planowanym startem kursu, tak by mieć czas na dojazd z lotniska lub dworca do hostelu, rozpakowanie się i odpoczynek. Naukę na kursie rozpocznie się następnego dnia rano o godz. 8.00

Koniec rezerwacji noclegu przypada na ostatni dzień szkolenia. Tego dnia otrzymasz certyfikaty ukończenia szkolenia. Jeśli indywidualnie nie przedłużysz noclegu - to jest to Twój dzień powrotu do domu.

Gwarantujemy najtańszą cenę noclegu

Atrakcyjna cena noclegu jest aktualna tylko w momencie, gdy wykupujesz kurs razem noclegiem. Kurs z noclegiem w pakiecie wynosi:

Zawodowy kurs stylizacji paznokci 120h – 2900zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs stylizacji paznokci 120h - 3100zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą)  >> więcej informacji o kursie

 

Zawodowy kurs podologiczny 80h – 4200zł (koszt kursu i noclegu )

Zawodowy kurs podologiczny 80h – 4300zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobatą i niedzielą)>> więcej informacji o kursie

 

Zawodowy kurs kosmetyczny 140h – 3400zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs kosmetyczny 140h – 3700zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą) >> więcej informacji o kursie


Zawodowy kurs wizażu 120h – 2900zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs wizażu 120h – 3100zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą) >> więcej informacji o kursie


Zawodowy kurs stylizacji ubioru 120h – 2900zł (koszt kursu i noclegu)

Zawodowy kurs stylizacji ubioru 120h – 3100zł (koszt kursu i noclegu wraz z sobotą i niedzielą) >> więcej informacji o kursie

 

Warunki rezerwacji kursu z noclegiem:

  1. Rezerwuj kursu z noclegiem przez telefon lub e-mail ( lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)
  2. Opłać pełną wartość kursu z noclegiem w terminie 3 dni roboczych od daty rezerwacji kursu.
  3. Przyjedź do Warszawy bezpośrednio do hostelu i ciesz się szkoleniem.

Przyjazd do Warszawy na szkolenie to niezapomniana okazja do zwiedzenia Warszawy, zapoznania się z osobami z różnych części Europy i Polski.

 

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pin It

Jak otrzymać 100zł na kurs lub zakupy ?kupon-rabatowy-szkolenia 1

Zapisz się na szkolenie o wartości 2500zł lub droższe a my w ramach podziękowania damy ci 100zł w postaci kuponu na kolejne szkolenie lub zakup produktów w sklepie.

Zniżka na kurs dla absolwentówJeśli byłaś uczestniczką kursów w naszej szkole lub zapisujesz się na parę szkoleń mamy dla ciebie prezet w postaci upustu.

Zawodowy kurs wizażu dla ciebie 500zł taniejzawodowy kurs wizażu
Zawodowy kurs masażu dla ciebie 500zł taniej
Zawodowy kurs masażu

Drugi poziom - kurs wizażu dla zaawansowanych  200zł taniej 
kurs wizażu dla zaawansowanych

Refundacja kursów przez Urzędy Pracyurzad pracyUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>