Kurs Karboksyterapia - medycyna estetyczna


Karboksyterapia - to nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym podawaniu kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celach terapeutycznych. Zabieg ten jest wszechstronny, bo z jego pomocą można poprawić wygląd praktycznie całego ciała, mianowicie zmniejszyć rozstępy, cellulit, widoczność zmarszczek i cieni pod oczami.

Bezpośrednim efektem iniekcji CO2 jest silne rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Aktywuje także czynnik wzrostu naczyń VEGF, wynikiem, czego jest przyrost nowych naczyń włosowatych, a to z kolei pozwala m.in. zniwelować cienie pod oczami. Dwutlenek węgla wywołuje też lekki stan zapalny, w efekcie, którego uruchamiany jest proces produkcji kolagenu i elastyny, skóra wygładza się i staje bardziej sprężysta. Wrażliwe na iniekcję CO2 są również komórki tłuszczowe. Wprowadzone do tkanki tłuszczowej zamieniane są częściowo w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Wzmożone ukrwienie prowadzi do drenażu limfatycznego, lepszego obrotu, poprawy metabolizmu i wydalenia uwodnionego tłuszczu. W efekcie mamy wymodelowanie sylwetki  i pozbycie się cellulitu.

Ogromna zaletą karboksyterapii jest brak jakichkolwiek trwałych powikłań. Nie występuje ryzyko reakcji alergicznych. Po zabiegu klient może wrócić do normalnych czynności bez okresu rekonwalescencji. Jest to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem mało inwazyjnych metod.

Przede wszystkim praktyka.

Jednodniowe szkolenie obejmuje  godziny zegarowe zajęć (h lekcyjnych). Pierwszą godzinę poświęcamy przybliżeniu wszystkich zagadnień od strony teoretycznej. Wiedza dzięki temu zdobyta pozwala na prawidłowe, bezpieczne wykonanie zabiegu. Pozostałe  godziny zajęć wypełniają ćwiczenia, podczas których każdy kursant ma okazję wnikliwie i samodzielnie zapoznać się ze sprzętem, preparatami oraz wykonać zabieg na modelce. Nabyte umiejętności pozwolą samodzielnie wykonywać zabiegi. 

Część teoretyczna:

·      Podstawy anatomii, jako podstawy do przeprowadzenia zabiegu

·      Zasada działania karboksyterapii

·      Omówienie technik wprowadzania CO2

·      Wskazanie i omówienie obszarów zabiegowych

·      Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

·      Zalecenia po zabiegu

·      Środki ostrożności

Część praktyczna:

·      Przygotowanie stanowiska pracy

·      Omówienie poszczególnych przypadków oraz indywidualne dostosowanie zabiegów i parametrów do konkretnych przypadków

·      Metody wykonywania zabiegów na poszczególnych wskazaniach estetycznych

·      Parametry, techniki zabiegowe, zależność jednostek w podawaniu CO2

·      Instruktaż obsługi urządzenia

·      Zajęcia praktyczne na modelkach

Certyfikat i kwalifikacje.

Po ukończeniu kursu Karboksyterapia szkoła wydaje certyfikat  zdobytych umiejętności w języku polskim i angielskim. Szkolenie uprawnia do samodzielnego wykonywania zabiegu Karboksyterapia w salonie kosmetycznym.

Dofinansowanie z Urzędów Pracy.

Wszystkie nasze szkolenia lub pakiety różnych szkoleń mogą być finansowanie z Urzędu Pracy. Zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty i doradzamy jakie szkolenia wybrać, by jak nalepiej były dopasowane do Twoich potrzeb i Urzędu Pracy pod względem finansowania. Chcesz wiedzieć czy Tobie przysługuje dofinansowane? ...przeczytaj szczegółowe inforamacjie jak sfinansować kurs z Urzęsu Pracy.

Uwaga!

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów. 

Czas trwania szkolenia do 6 godzin zegarowych (8 godzin lekcyjnych)

Terminy szkoleń: ustalane są indywidualnie

Cena kursu 1100zł.


Najbliższe planowane terminy szkolenia:

  15.07.2019r

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić  opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły - informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 - 18.00, sob. 8.00 - 16.00BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO

ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00

 

KARBOKSYTERAPIA - to nowatorski zabieg polegający na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę oczyszczonego dwutlenku węgla (CO2) w celach terapeutycznych. Zabieg ten jest wszechstronny, bo z jego pomocą można poprawić wygląd praktycznie całego ciała - zmniejszyć rozstępy, cellulit, widoczność zmarszczek i cieni pod oczami 
Czytany 597 razy

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

kurs wizazu 2019 PROMOCJA lato

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Kurs Nitkowania Brwiszkolenie nitkowanie warszawa Nowość
Zapraszamy na szkolenie z nitkowania (usuwania owłosienie za pomocą bawełnianej nici)
Termin: 3 marca 2018
Cena szkolenia 480zł
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Zapisy tel . 224088861

wiecej informacji

Zapisz

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów naszej szkoły.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

 
BEAZPLATNE SZKOLENIA KOSMETYKA wizaz podologia makijaz


     BEZPŁATNE SZKOLENIA KOSMETYCZNE:
  • SZKOLENIA PODOLOGIA
  • SZKOLENIA STYLIZACJA PAZNOKCI
  • SZKOLENA KOSMETYKA
  • SZKOLENIA WIZAŻ
  • SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIE RZĘS
  • SZKOLENA MASAŻE
  • SZKOLENIA MAKIJAŻ PERMANENTNY

Dla kogo:

  • dla Osób Bezrobotnych, zarejestrowanych w urzędzie pracy (wyskoka
  • dla Pracodawców, którzy zatrudniają przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę

Urząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa. Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

Zapisy: +48 224088861 Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona!

więcej informacji

Dofinasowane do 88% wartości szkoleńkursy kosmetyczne dofinasowanie z środków unijnych

Szkoła posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych i może świadczyć usługi szkoleniowe dofinansowane z środków unijnych. Na nasze szkolenia można otrzymać do 88% zwrotu za szkolenia.

Kto otrzyma dofinasowanie?

- pracodawcy i właściciele firm (nie muszą zatrudniać pracowników) mogą to być jednoosobowe firmy z poza woj. mazowieckiego i pomorskiego.

Zadzwoń do nas a pomożemy twojej firmie otrzymać dofinasowanie dla ciebie i twoich pracowników na nasze szkolenia. tel. 224088861

Gwarantujemy otrzymanie dofinasowania !!!

Współpracujemy  z operatorami środków w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktów z m.in z miast Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Częstochowa, Poznań, Olsztyn, Szczecin, Lublin, Kraków, Bydgoszcz, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Białymstoku, Katowice, Lublin, Rzeszów Wrocławia,

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>