Kumpulan Resep Terlengkap
Kumpulan Resep Terbaru
Resep Makanan Nusantara
Tips Rambut
Gambar Model Rambut
Gaya Rambut Terkini
Tips Sehat
Tips Kecantikan
Tips Cepat Hamil
Spesifikasi HP
Spesifikasi dan Harga HP
Harga HP
Media Kocak
Media Anak Muda
Media Suka Suka
Biodata Artis
Biodata Artis Terbaru
Biodata Artis Terupdate
Kumpulan Tutorial Komputer
Tutorial Komputer
Semua Tentang Komputer
Living room
Living design
Living ideas
Zawodowy kurs wizażu 120 h – kursy wizażu | New Nails


Zawodowy kurs wizażu 120h zegarowych (160 godzin lekcyjnych)

Zawodowy kurs wizażu - jak zostać profesjonalną wizażystką Zawodowy kurs wizażu - jak zostać profesjonalną wizażystką INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO BEAUTY LUX

praca na zajęciach kurs wizażu warszawa

Zawodowy kurs wizażu w szkole Beauty Lux.

Obejmujący 120 godzin zegarowych nauki (160 godzin lekcyjnych*), został przygotowany z myślą o osobach, które chcą się nauczyć od podstaw zawodu wizażysty oraz planują być aktywne w tym zawodzie. Program szkolenia łączy w sobie kurs wizażu – 40 godzin zegarowych, oraz kurs dla zaawansowanych 80 godzin zegarowych. Dzięki tak szerokiemu programowi szkolenia możemy zagwarantować najlepsze przygotowanie wizażysty we wszystkich kierunkach: praca przy sesjach zdjęciowych z fotografem, na planie filmowym, telewizyjnym, na pokazach mody oraz w salonie kosmetycznym.

Zawodowy Kurs Wizażu - jak są prowadzone zajęcia?

Zajęcia w czasie zawodowego kursu wizażu w naszej szkole prowadzone są w grupach kilkuosobowych. Stosunkowo mało czasu jest poświęcane na omówienie zagadnień teoretycznych – 10%. Pozostałe 90% czasu poświęcane jest na zajęcia praktyczne – ćwiczenie wizażu. Jest to jedna z wielu rzeczy, który wyróżniają naszą szkołę. W czasie zajęć kursanci pracują na sobie wzajemnie, a także na modelkach, aby jak najszybciej uzyskać płynność ruchów, precyzję i dokładność. Każdy uczestnik kursu w naszej szkole ma indywidualne stanowisko do pracy z lustrem i oświetleniem charakteryzatorskim.

Kosmetyki i Akcesoria do Wizażu.

W szkole Beauty Lux w Warszawie pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych kosmetykach. Preferujemy również prace na różnych markach, aby makijaże tworzone na zajęciach w szkole nie były ograniczane parametrami wybranej linii kosmetyków. Dzięki temu uczestnicy naszych szkoleń uczą się swobodnego korzystania z kosmetyków i artystycznego podejścia do przyszłego zawodu. Nawiązaliśmy również współpracę z producentami sieciowych kosmetyków takich jak Max Factor, Inglot, a także profesjonalnych przeznaczonych tylko dla wizażystów np. Kryolan.
Wiemy, iż pędzle do makijażu są niezwykle ważne, dlatego też zapewniamy pracę w czasie zajęć na pędzlach najwyższej, jakości.

 

 • PROGRAM KURSU:

 • Wprowadzenie - podstawy kosmetologii, zasady dbania o kosmetyki oraz wszystkie akcesoria, zasady BHP, omówienie planu całego kursu oraz zasad na nim panujących, omówienie kufra, pędzli, kosmetyków, omówienie zawodu wizażysty – jego pracy na planie oraz w innych miejscach.
 • Makijaż dzienny, biznesowy, męski - szczegółowe omówienie nakładania podkładu, korektorów, baz oraz konturowania twarzy. Przedstawienie podstawowych informacji jak odnieść się do danego typu urody przy modelowaniu. Różnice między „make up no make up”, dziennym, biznesowym oraz męskim.
 • Koktajlowy - charakterystyka makijażu koktajlowego. Możliwości urozmaicenia makijażu dziennego, który ma być również wyjściowym. Umiejętność przekształcania takiego makijażu oraz na co należy zwrócić uwagę dobierając makijaż koktajlowy.
 • Makijaż kobiety dojrzałej i makijaż wieczorowy - makijaż wieczorowy krok po kroku – dobór kolorów, tonacji oraz całego wizerunku twarzy.
 • Strobing i makijaż fashion - inspiracja pokazami mody, wykonanie makijażu na bazie aktualnych trendów oraz odwzorowanie makijażu z wybiegu.
 • Ślubny + pielęgnacja - omówienie makijażu ślubnego ze szczegółowym zwróceniem uwagi na pielęgnację przed tym szczególnym dniem.
 • Makijaż do zdjęć czarno-białych - istota światła i kolorów w fotografii czarno-białej. Precyzja i intensywność makijażu.
 • Makijaż artystyczny i graficzny - precyzyjność i wizja. Świadome efekty specjalne w makijażu.
 • Makijaż art./graf – dzień doskonalenia i ciąg dalszy ćwiczeń.
 • Makijaż inspirowany gwiazdami.
 • Losowanie tematów na zaliczenie kursu.
 • Doskonalenie umiejętności - dzień, w którym kursanci mogą przećwiczyć po raz kolejny tematy, które sprawiają im największa trudność.
 • Przedstawienie planu pracy na zaliczenie, następnie zajęcia z podstaw charakteryzacji (siniaki / osoba chora / halloween itp.)
 • Moodboard - tworzenie mapy inspiracji do tematu wylosowanego makijażu oraz nauka i ćwiczenia podstawowej stylizacji fryzur.
 • Face chart + egzamin.

 

Uwaga!

Program kursu jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.

Egzaminy i Certyfikaty.

Na zakończenie kursu w naszej szkole przeprowadzany jest egzamin teoretyczny i praktyczny z poruszanych w czasie kursu wizażu zagadnień. Zdanie egzaminu uprawnia do otrzymania Certyfikatu zakończenia zawodowego kursu wizażu, oraz Zaświadczenia według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Otrzymane dokumenty potwierdzają zdobyte uprawnienia do wykonywania zawodu wizażysty.

 • Zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012 r. w języku polskim

 • Certyfikat w języku polskim i angielskim.

Dofinansowanie z Urzędów Pracy.

Wszystkie szkolenia w Beauty Lux i pakiety szkoleń mogą być finansowane ze środków Urzędu Pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką osobiście lub telefonicznie. Wypełniamy wszystkie potrzebne dokumenty zapewniamy profesjonalne doradztwo odnośnie wyboru szkolenia tak, aby było ono dopasowane do Twoich potrzeb i wymogów Urzędu Pracy pod względem finansowania. Chcesz wiedzieć, czy Tobie przysługuje dofinansowanie?

Ważne informacje - Zawodowy Kurs Wizażu 120h zegarowych

kurs wizazu promocja zimowa 2017 cena

ZIMOWA PROMOCJA
Zawodowy kurs wizażu 120 godzin - 2500zł w promocji 2200zł (wszystkie grupy)
Promocja od 09.11.2017r. do 31.01.2018r.

Czas trwania: Zawodowy kurs wizażu 120 godzin zegarowych czyli 160 gdzin lekcyjnych*
* 1 godzina lekcyjna to 45 minut
Cena: 2500zł 2200zł
Cean z noclegiem: 3250zł 2950zł (nocleg pon. - pt.) lub 3450zł 3150zł(nocleg pon. - niedz.)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wybranie terminu oraz wpłata zadatku w wysokości 500zł. Zadatek nie podlega zwrotowi jedynie w przypadku odwołania szkolenia z winy organizatora. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest opłacenie pełnej wartości kursu najpóźniej do dnia jego rozpoczęcia.

Terminy: Zawodowy Kurs Wizażu na rok 2017/2018

 

WIZAŻ 2017/2018
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00
 od 06 listopada do 24 listopada
 od 27 listopada do 15 grudnia
 od 18 grudnia do 12 stycznia 2018
od 15 stycznia do 02 lutego
od 05 lutego do 23 lutego
od 26 lutego do 16 marca
od 19 marca do 07 kwietnia (07.04 za 02.04)
od 09 kwietnia do 27 kwietnia
od 07 maja do 25 maja
od 28 maja do 15 czerwca (02.06 za 31.05)
od 18 czerwca do 06 lipca
od 09 lipca do 27 lipca
od 30 lipca do 17 sierpnia (11.08 za 15.08)
od 20 sierpnia do 07 września
od 10 września do 28 września
od 01 października do 19 października
od 22 października do 09 listopada (27.10 za 01.11)
od 12 listopada do 30 listopada
od 03 grudnia do 21 grudnia
 WIZAŻ 2017/2018
SOBOTA - NIEDZIELA 8:00 - 18:00 (co drugi weekend)
od 13 stycznia do 25 marca
od 14 kwietnia do 24 czerwca 
 od 07 lipca do 16 września
od 06 października do 16 grudnia 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Promocje Zimowe

kurs kosmetyczny promocja2017 2

 

kurs paznokci promocja zimowa 2017 2

 

kurs wizazu promocja zimowa 2017 cena

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów Beauty Lux.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Refundacja kursów przez Urzędy Pracyurzad pracyUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>