Zawodowy kurs wizażu 120h zegarowych (160 godzin lekcyjnych)

OPIS

Kurs wizażu

Zawodowy kurs wizażu 120h zegarowych

Zawodowy kurs wizażu w szkole kształcenia ustawicznego.

Obejmujący 120 godzin zegarowych nauki (160 godzin lekcyjnych*), został przygotowany z myślą o osobach, które chcą się nauczyć od podstaw zawodu wizażysty oraz planują być aktywne w tym zawodzie. Program szkolenia łączy w sobie kurs wizażu – 40 godzin zegarowych, oraz kurs dla zaawansowanych 80 godzin zegarowych. Dzięki tak szerokiemu programowi szkolenia możemy zagwarantować najlepsze przygotowanie wizażysty we wszystkich kierunkach: praca przy sesjach zdjęciowych z fotografem, na planie filmowym, telewizyjnym, na pokazach mody oraz w salonie kosmetycznym.

Zawodowy Kurs Wizażu – jak są prowadzone zajęcia?

Zajęcia w czasie zawodowego kursu wizażu w naszej szkole prowadzone są w grupach kilkuosobowych. Stosunkowo mało czasu jest poświęcane na omówienie zagadnień teoretycznych – 10%. Pozostałe 90% czasu poświęcane jest na zajęcia praktyczne – ćwiczenie wizażu. Jest to jedna z wielu rzeczy, który wyróżniają naszą szkołę. W czasie zajęć kursanci pracują na sobie wzajemnie, a także na modelkach, aby jak najszybciej uzyskać płynność ruchów, precyzję i dokładność. Każdy uczestnik kursu w naszej szkole ma indywidualne stanowisko do pracy z lustrem i oświetleniem charakteryzatorskim.

kosmetyki używane na kursie wizażu w WarszawieKurs wizażu profesjonalne kosmetyki

Kosmetyki i Akcesoria do Wizażu.

W szkole Kursy Kosmetyczne NEW NAILS w Warszawie pracujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych kosmetykach. Preferujemy również prace na różnych markach, aby makijaże tworzone na zajęciach w szkole nie były ograniczane parametrami wybranej linii kosmetyków. Dzięki temu uczestnicy naszych szkoleń uczą się swobodnego korzystania z kosmetyków i artystycznego podejścia do przyszłego zawodu. Nawiązaliśmy również współpracę z producentami sieciowych kosmetyków takich jak Max Factor, Inglot, a także profesjonalnych przeznaczonych tylko dla wizażystów np. Kryolan. rofesjonalnie wyposażana sala szkoleniowa gwarantuje nieograniczony dostęp do stanowiska wizażysty i profesjonalnych kosmetyków. Na szkleniu pracujemy na kosmetykach wiodących marek branży wizażu m.in.: KRYOLAN, MAX FACTOR, INGLOT, SORAYA, MAYBELLINE, MISS SPORTY, KOBO, CATRICE, BELL i wiele innych. Wiemy, iż pędzle do makijażu są niezwykle ważne, dlatego też zapewniamy pracę w czasie zajęć na pędzlach najwyższej, jakości.

stanowisko pracy kurs wizazupraca kursantki podczas kursu wizażu

kurs wizażu kursant wykonuje make-upkurs wizażu kursant wykonuje make-up

szkolenie wizaż analiza makijażuwizażystka makłada pomadkę do makiażu

Cena kursu wizażu 120 godzin

Cena katalogowa
ZAWODOWY KURS WIZAŻU 120 godzin – tryb dzienny – cena promocyjna 1999 zł2500zł
ZAWODOWY KURS WIZAŻU 120 godzin – tryb weekendowy2500 zł
ZAWODOWY KURS WIZAŻU 120 godzin – tryb dzienny z noclegiem 15 noclegów3250 zł
ZAWODOWY KURS WIZAŻU 120 godzin – tryb dzienny z noclegiem 19 noclegów3450 zł
ZAWODOWY KURS WIZAŻU 120 godzin – tryb weekendowy z noclegiem 12 noclegów3100 zł

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

stanowisko pracy kurs wizazustanowisko wizazysty

kurs wizażu instruktorkursy wizazu weekendowy

ĆWICZENIA Z MODELAMI.

Ćwiczenia z modelami to bardzo ważny element nauki zawodu, dlatego zachęcamy do organizacji własnych modeli na zajęcia praktyczne, dzięki czemu nauka będzie bardziej komfortowa. Jako szkoła pomagamy w organizacji modeli korzystając z własnej, wewnętrznej bazy modeli, jednak ich nie gwarantujemy.

Zawodowy kurs wizażu 120h zegarowych (160 godzin lekcyjnych)

Cena od:

1799 zł

Czas trwania:

120 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Katarzyna Szkop

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W naszej Szkole prowadzi kursy dla przyszłych wizażystów. Zanim związała się z Beauty Lux wykonywała makijaże największym polskim gwiazdom. W 2019 roku zdała egzamin Państwowy w Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości otrzymując tytuł mistrzowski z zakresu Wizażysta Stylista. Prywatnie zajmuje się rysunkiem, kocha kino i gotowanie.

Beata Olech-Armińska

Absolwentka charakteryzacji i stylizacji warszawskiego Studia Sztuki. Współpracowała z marką dr Irena Eris. Pracowała przy pokazach mody m.in. Roberta Kupisza i Playboya, oraz przy wielu niekomercyjnych sesjach zdjęciowych. Jest wielbicielką szalonych, kolorowych, kreatywnych makijaży. Poza tematyką urodową i modową interesuje ją również medycyna i zagadnienia dotyczące zdrowia.

Agnieszka Larska

Dyplomowana wizażystka Akademii Make Up For Ever w Warszawie oraz właścicielka firmy BAF-AR. Misją Pani Agnieszki jest eksponowanie piękna u każdej kobiety, utrzymując przy tym umiar i klasę. Dzięki doświadczeniu zebranym przy sesjach zdjęciowych,  pokazach mody, szkoleniach u klientów indywidualnych podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie.  Wiedza również z zakresu stylizacji ubioru ułatwia jej dobranie makijażu do pełnego wizerunku klientki.

Agnieszka Lamcha-Chełchowska

Wizażystka, kosmetolog i stylistka fryzur. Od 2011 roku posiada dyplom Mistrza Wizażu. Maluje i czesze panny młode, pracuje na planach programów TV, teledysków, reklam i przy sesjach biznesowych. Prywatnie interesuje się chemią kosmetyczną.

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com