Kumpulan Resep Terlengkap
Kumpulan Resep Terbaru
Resep Makanan Nusantara
Tips Rambut
Gambar Model Rambut
Gaya Rambut Terkini
Tips Sehat
Tips Kecantikan
Tips Cepat Hamil
Spesifikasi HP
Spesifikasi dan Harga HP
Harga HP
Media Kocak
Media Anak Muda
Media Suka Suka
Biodata Artis
Biodata Artis Terbaru
Biodata Artis Terupdate
Kumpulan Tutorial Komputer
Tutorial Komputer
Semua Tentang Komputer
Living room
Living design
Living ideas
Kurs wizażu II etap - kursy wizażu | New Nails


kurs wizażu dla zaawansowanych

 

Kurs wizażu II etap 80h zegarowych (106h lekcyjnych).
kurs wizażu drugiego stopnia warszawa

Szkolenie wizażu w wymiarze 80 godzin zegarowych (106h lekcyjnych) skierowane jest do osób, które chcą wykonywać zawód wizażysty. Nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie, wykształcenie kosmetyczne czy doświadczenie zawodowe. Wszystkiego nauczysz się na naszym kursie wizażu 80 h (106h lekcyjnych). Wiedza kompleksowa przekazywana jest w czasie szkolenia w bardzo atrakcyjny sposób. Nasi instruktorzy wyróżniają się nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale również indywidualnym podejściem. Kursanci w czasie szkolenia w ogromnej mierze są samodzielni, dzięki czemu skuteczniej nabywają kompetencje zawodowe. W czasie zajęć poznasz niesamowity świat makijażu i stylizacji.  

Metoda nauki Wizażu – praktycznie i skutecznie.

Duży nacisk na praktykę wyróżnia nasze szkolenia na tle innych kursów. Przeważająca część szkolenia jest przeznaczona na naukę konkretnych technik, w trakcie których uczestnicy poznają również zagadnienia teoretyczne. Doskonale wiemy, iż zasady makijażu najlepiej poznawać na konkretnym przykładzie. Ponadto, taka metoda prowadzenia szkolenia pozwala na znacznie szybsze i efektywniejsze przyswajanie technik wykonywania makijażu. Również na efekt końcowy ma wpływ ogromne doświadczenie zawodowe i dydaktyczne wizażystów. Podczas szkolenia nasi kursanci korzystają z nowoczesnego sprzętu kosmetycznego, pracują również na specjalnie wyposażonych indywidualnych stanowiskach pracy, używają również kosmetyków bardzo dobrych pod względem jakości. Zajęcia w czasie szkolenia prowadzone są w małych grupach. Daje to spory komfort pracy zarówno dla prowadzących, jak i uczestników kursu. Wykładowcy również mogą poświęcać odpowiednia ilość czasu każdemu uczestnikowi. W cenie kursu są wszystkie kosmetyki i akcesoria do wizażu używane podczas nauki.

 

Uprawnienia i certfikaty:

Każdy kto pozytywnie ukończy kurs Wizażu otrzyma międzynarodowe certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej. Certyfikaty dają szansę pracy w kraju i zagranicą – EU – w salonie kosmetycznym, z indywidualnym klientem, przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, imprezach biznesowych i okolicznościowych. Nasi kursanci częstokroć otwierają własne salony.

Program Kursu Wizażu II stopnia:

  • Ślubny + pielęgnacja - omówienie makijażu ślubnego ze szczegółowym zwróceniem uwagi na pielęgnację przed tym szczególnym dniem.
  • Makijaż do zdjęć czarno-białych - istota światła i kolorów w fotografii czarno-białej. Precyzja i intensywność makijażu.
  • Makijaż artystyczny i graficzny - precyzyjność i wizja. Świadome efekty specjalne w makijażu.
  • Makijaż art./graf – dzień doskonalenia i ciąg dalszy ćwiczeń.
  • Makijaż inspirowany gwiazdami.
  • Losowanie tematów na zaliczenie oraz zajęcia ze stylizacji.
  • Doskonalenie umiejętności - dzień, w którym kursanci mogą przećwiczyć po raz kolejny tematy, które sprawiają im największa trudność.
  • Przedstawienie planu pracy na zaliczeie, następnie zajęcia z podstaw charakteryzacji (siniaki / osoba chora / halloween itp.)
  • Moodboard - tworzenie mapy inspiracji do tematu wylosowanego makijażu oraz nauka i ćwiczenia z podstawowej stylizacji fryzur.
  • Face chart + egzamin.

Podsumowanie całego kursu. Sesja zdjęciowa pełni funkcję sprawdzenia zdobytych umiejętności przez kursantów. Pełna stylizacja oraz makijaż odbywa się bez pomocy instruktora. Dodatkowo oceniany jest face chart – projekt wykonanego makijażu.

Dofinansowanie z Urzędów Pracy.

Wszystkie nasze szkolenia lub pakiety różnych szkoleń mogą być finansowanie z Urzędu Pracy. Zapraszamy do naszej placówki osobiście lub telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty i doradzamy jakie szkolenia wybrać, by jak najlepiej były dopasowane do Twoich potrzeb i Urzędu Pracy pod względem finansowania. Chcesz wiedzieć czy Tobie przysługuje dofinansowane?
...przeczytaj szczegółowe informacje jak sfinansować kursy stylizacji paznokci i nie tylko.

Ważne informacje - Kurs wizażu 80h (106h lekcyjnych)

Czas trwania: Kurs wizażu 80 godzin (106h lekcyjnych)
Cena: 1600zł
Cena z noclegiem: 2100zł (nocleg pon. - pt.) lub 2200zł (nocleg pon. - niedz.)

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wybranie terminu oraz wpłata zaliczki 500zł.
Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest opłacenie pełnej wartości kursu najpóźniej do dnia jego rozpoczęcia.

Na zajęcia praktyczne zapraszamy z własnymi modelami. Jeśli nie masz własnych modeli pomożemy w ich organizacji.  Osoby cierpiące na alergię proszone są o zabranie własnych preparatów do demakijażu i pielęgnacji twarzy.

 

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00

Zapisz

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Promocje Zimowe

kurs kosmetyczny promocja2017 2

 

kurs paznokci promocja zimowa 2017 2

 

kurs wizazu promocja zimowa 2017 cena

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów Beauty Lux.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Refundacja kursów przez Urzędy Pracyurzad pracyUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>