OPIS

KURS MASAŻU PAKIET SPA

Pakiet spa łączy w sobie następujące masaże: masaż gorącymi kamieniami, gorącymi stemplami oraz bańką chińską. Pakiet SPA został stworzony z myślą o osobach, które pragną podnieść swoje umiejętności zawodowe, jak również dla tych którzy chcą kontynuować naukę w tym zakresie. W ramach poszczególnych warsztatów kursanci nabywają wiedzę teoretyczną oraz doskonalą techniki wykorzystywane w konkretnych zabiegach.

Pakiet masażu SPA w szkole Beauty Lux w Warszawie składa się z kursów trzech rodzajów masażu orientalnego, który jest stosowany przede wszystkim w salonach SPA i odnowy biologicznej. Masaż bańską chińską, stemplami ziołowymi i gorącymi kamieniami – tego właśnie uczą się kursanci podczas kursu masażu SPA.

 

1. Kurs masażu bańką chińską

Ten typ masażu powszechnie stosowany jest w walce z cellulitem i otyłością. Jednak bardzo dobrze sprawdza się również przy wspomaganiu leczeniu bólu kręgosłupa o dolegliwości mięśniowych. Sama bańska chińska jest odmianą próżniowej bańki. Metoda ta ma swoje źródło w chińskiej medycynie ludowej. Tego typu zabiegi stosowane były w leczeniu przeziębień i grypy. Obecnie ten typ masażu stosuje się w innych celach. W kosmetologii masaż bańską chińską doskonale sprawdza się przy modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, jak również trądziku. W fizjoterapii z kolei wspomaga leczenie bólu mięśni, stawów i kręgosłupa, rehabilitację, działa korzystnie na niwelowanie dolegliwości płucnych i problemów z ukrwieniem.

Kurs masażu bańką chińską prowadzony jest w formie warsztatów pod postacią jednodniowego szkolenia. Na początku kursanci zapoznają się z teorią: historią masażu, jego działaniem, wskazaniami i przeciwwskazaniami a w drugiej części uczą się praktycznego wykorzystania technik z użyciem bańki chińskiej. Skuteczność działania masażu bańką chińską (szczególnie w terapii antycellulitowej i modelującej) powodowana jest powstaniem podciśnienia w gumowej bańce przyssanej do skóry, które stymulując naczynia krwionośne i zakończenia nerwowe, powoduje przyśpieszenie przemiany materii w tkance poddawanej zabiegowi i eliminację toksyn. Ponadto kolejne techniki wykonywane za pomocą bańki powodują mechaniczne uelastycznienie skóry i tkanki podskórnej. Masaż bańką chińską, który w Polsce pojawił się zaledwie kilka lata temu na szerszą skalę, obecnie jest podstawowym zabiegiem wykonywanym w dobrych salonach odnowy biologicznej i SPA.

 

2. Kurs masażu gorącymi kamieniami

Ten rodzaj masażu był znany od starożytności. Jest to bardzo przyjemny zabieg, który niesie ze sobą wiele korzyści dla pacjenta. Specjalne kamienie stosowane w masażu pobudzają krążenie i układ limfatyczny. Od wieków był on stosowany w kulturze Dalekiego Wschodu. Obecnie jest on idealny dla osób, które bardzo dużo pracują, mają nadmiar stresu na co dzień, jak również po doznanych urazach, kontuzjach, a także cierpiących z powodu bólu stawów i pleców.

Można również wykorzystywać w tym masażu zimne kamienie, które doskonale sprawdzają się u osób z kontuzjami. Aby jednak odpowiednio stosować te techniki, należy mieć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne. Dlatego też aby móc pracować w gabinecie SPA, wellness, kosmetycznym czy odnowy biologicznej i przeprowadzać masaż orientalny, należy przejść kurs masażu SPA.

Kurs masażu gorącymi kamieniami prowadzony jest w formie jednodniowych warsztatów podczas, których kursanci uczą się wykonywania technik relaksacyjnego masażu z użyciem gorących kamieni wulkanicznych. Elementem, który odróżnia masaż gorącymi kamieniami od innych masaży jest wykorzystanie rozluźniającego działania ciepła na organizm. Jest holistycznym zabiegiem wykonywanym w celu przywrócenia równowagi, odprężenia i rozluźnienia spiętych, przeciążonych mięśni. Szczególną popularnością cieszy się w okresie jesienno- zimowym od października do marca, w hotelach i gabinetach na całym świecie rozpoznawalny jest pod nazwą „hot stone massage”

 

3. Kurs masażu stemplami ziołowymi (z elementami aromaterapii)

Ten zabieg z kolei ma swoje źródło w Tajlandii. Stosowany jest od ponad 400 lat. Mieszanka ziół zawijana jest w bawełniany materiał i podgrzewana, a następnie prowadzony jest masaż. Jego działanie przede wszystkim niweluje ból, dotlenia, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, a także pobudza organizm do odbudowy i regeneracji. W zależności od potrzeb pacjenta, dobierane są odpowiednie zioła. Mieszanki są różne, aby w pełni zaspokajać oczekiwania i aby efekty były widoczne.

Przeprowadzanie tego typu zabiegów również wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, których można nabyć w szkole Beauty – Lux w Warszawie. Warsztaty masażu stemplami ziołowymi znajduje się z pakiecie kursu masażu SPA. Program każdego szkolenia oparty jest na ogromnej wiedzy i doświadczeniu, sami instruktorzy z kolei są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. Sale są w pełni wyposażone, nowoczesne, a zajęcia odbywają się z małych grupach, co zwiększa komfort i jakość pracy.

Kurs masażu stemplami prowadzony jest w formie warsztatów. Zabieg ten opiera się na wykorzystaniu w masażu relaksacyjnym stempli ziołowych, w których znajduje się sól i odpowiednio skomponowane olejki i zioła, które dobiera się, chcąc wywołać pożądany efekt (np. lawenda działa rozluźniająco, a grapefruit pobudzająco). W czasie szkolenia kursanci uczą się doboru ziół i soli do stempli, technik masażu relaksacyjnego, obsługi podgrzewacza i technik masażu stemplami.

 

Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty szkoleń i kursów masażu w różnych odmianach.

 

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

PAKIET SPA

Cena od:

*1400 zł

Czas trwania:

24 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com