Kumpulan Resep Terlengkap
Kumpulan Resep Terbaru
Resep Makanan Nusantara
Tips Rambut
Gambar Model Rambut
Gaya Rambut Terkini
Tips Sehat
Tips Kecantikan
Tips Cepat Hamil
Spesifikasi HP
Spesifikasi dan Harga HP
Harga HP
Media Kocak
Media Anak Muda
Media Suka Suka
Biodata Artis
Biodata Artis Terbaru
Biodata Artis Terupdate
Kumpulan Tutorial Komputer
Tutorial Komputer
Semua Tentang Komputer
Living room
Living design
Living ideas
Masaż pakiet SPA - kurs masażu | New Nails

KURS MASAŻU PAKIET SPA KURS MASAŻU PAKIET SPA

Pakiet masażu SPA w szkole Beauty Lux w Warszawie składa się z kursów trzech rodzajów masażu orientalnego, który jest stosowany przede wszystkim w salonach SPA i odnowy biologicznej. Masaż bańską chińską, stemplami ziołowymi i gorącymi kamieniami - tego właśnie uczą się kursanci podczas kursu masażu SPA.

Nasi Specjaliści:

MGR. ANNA BELKA - Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, Dyplomowana Terapeutka w dziedzinie Masażu Klasycznego, Orientalnego i Refleksoterapii. Wiedzę z zakresu manualnych i innowacyjnych technik w Wellness i SPA zdobywała w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz w ForSpa w Warszawie. Masażem i Odnową Biologiczną zajmuje się od 2004 r., wciąż rozwijając tajniki masaży Wellness, jest wybitną znawczynią Lomi Lomi Nui. Posiada Massage Practitioner License wydany przez California Massage Therapy Council (CAMTC), Certificate # 50253. Doświadczenie zawodowe miała okazję prezentować w Californii w jednym z najbardziej znanych salonów SPA – Envy Massage SPA.

1. Kurs masażu bańką chińską

Masaż bańką chińską

 

Ten typ masażu powszechnie stosowany jest w walce z cellulitem i otyłością. Jednak bardzo dobrze sprawdza się również przy wspomaganiu leczeniu bólu kręgosłupa o dolegliwości mięśniowych. Sama bańska chińska jest odmianą próżniowej bańki. Metoda ta ma swoje źródło w chińskiej medycynie ludowej. Tego typu zabiegi stosowane były w leczeniu przeziębień i grypy. Obecnie ten typ masażu stosuje się w innych celach. W kosmetologii masaż bańską chińską doskonale sprawdza się przy modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, jak również trądziku. W fizjoterapii z kolei wspomaga leczenie bólu mięśni, stawów i kręgosłupa, rehabilitację, działa korzystnie na niwelowanie dolegliwości płucnych i problemów z ukrwieniem.

Kurs masażu bańką chińską prowadzony jest w formie warsztatów pod postacią jednodniowego szkolenia. Na początku kursanci zapoznają się z teorią: historią masażu, jego działaniem, wskazaniami i przeciwskazaniami a w drugiej części uczą się praktycznego wykorzystania technik z użyciem bańki chińskiej. Skuteczność działania masażu bańką chińską (szczególnie w terapii antycellulitowej i modelującej) powodowana jest powstaniem podciśnienia w gumowej bańce przyssanej do skóry, które stymulując naczynia krwionośne i zakończenia nerwowe, powoduje przyśpieszenie przemiany materii w tkance poddawanej zabiegowi i eliminację toksyn. Ponadto kolejne techniki wykonywane za pomocą bańki powodują mechaniczne uelastycznienie skóry i tkanki podskórnej. Masaż bańką chińską, który w Polsce pojawił się zaledwie kilka lata temu na szerszą skalę, obecnie jest podstawowym zabiegiem wykonywanym w dobrych salonach odnowy biologicznej i SPA.

Wstęp

 • obowiązki i cechy masażysty
 • przygotowanie stanowiska pracy
 • wywiad z klientem

Część teoretyczna

 • wskazania do wykonania zabiegu
 • przeciwskazania do wykonania zabiegu
 • omówienie działania bańki chińskiej
 • omówienie procesu tworzenia się cellulitu
 • zaplanowanie serii zabiegów dla klienta
 • omówienie technik

Część praktyczna

 • nauka posługiwania się bańką chińską
 • prezentacja technik
 • nauka technik
 • doskonalenie techniki masażu bańką chińską

2. Kurs masażu gorącymi kamieniami 

Masaż gorącymi kamieniami

 

Ten rodzaj masażu był znany od starożytności. Jest to bardzo przyjemny zabieg, który niesie ze sobą wiele korzyści dla pacjenta. Specjalne kamienie stosowane w masażu pobudzają krążenie i układ limfatyczny. Od wieków był on stosowany w kulturze Dalekiego Wschodu. Obecnie jest on idealny dla osób, które bardzo dużo pracują, mają nadmiar stresu na co dzień, jak również po doznanych urazach, kontuzjach, a także cierpiących z powodu bólu stawów i pleców.

Można również wykorzystywać w tym masażu zimne kamienie, które doskonale sprawdzają się u osób z kontuzjami. Aby jednak odpowiednio stosować te techniki, należy mieć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne. Dlatego też aby móc pracować w gabinecie SPA, wellness, kosmetycznym czy odnowy biologicznej i przeprowadzać masaż orientalny, należy przejść kurs masażu SPA.

Kurs masażu gorącymi kamieniami prowadzony jest w formie jednodniowych warsztatów podczas, których kursanci uczą się wykonywania technik relaksacyjnego masażu z użyciem gorących kamieni wulkanicznych. Elementem, który odróżnia masaż gorącymi kamieniami od innych masaży jest wykorzystanie rozluźniającego działania ciepła na organizm. Jest holistycznym zabiegiem wykonywanym w celu przywrócenia równowagi, odprężenia i rozluźnienia spiętych, przeciążonych mięśni. Szczególną popularnością cieszy się w okresie jesienno- zimowym od października do marca, w hotelach i gabinetach na całym świecie rozpoznawalny jest pod nazwą „hot stone massage”

Wstęp

 • obowiązki i cechy masażysty
 • przygotowanie stanowiska do zabiegu
 • wywiad z klientem

Część teoretyczna

 • omówienie układów: mięśniowego, kostnego ,krwionośnego, nerwowego
 • wskazania do wykonania zabiegu
 • przeciwskazania do wykonania zabiegu
 • wpływ ciepła na organizm
 • omówienie technik

Część praktyczna

 • nauka obsługi i czyszczenia podgrzewacza do kamieni
 • demonstracja technik
 • nauka technik
 • doskonalenie technik masażu gorącymi kamieniami

3. Kurs masażu stemplami ziołowymi (z elementami aromaterapii) 

Masaż stemplami ziołowymi

 

Ten zabieg z kolei ma swoje źródło w Tajlandii. Stosowany jest od ponad 400 lat. Mieszanka ziół zawijana jest w bawełniany materiał i podgrzewana, a następnie prowadzony jest masaż. Jego działanie przede wszystkim niweluje ból, dotlenia, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, a także pobudza organizm do odbudowy i regeneracji. W zależności od potrzeb pacjenta, dobierane są odpowiednie zioła. Mieszanki są różne, aby w pełni zaspokajać oczekiwania i aby efekty były widoczne.

Przeprowadzanie tego typu zabiegów również wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, których można nabyć w szkole Beauty - Lux w Warszawie. Warsztaty masażu stemplami ziołowymi znajduje się z pakiecie kursu masażu SPA. Program każdego szkolenia oparty jest na ogromnej wiedzy i doświadczeniu, sami instruktorzy z kolei są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. Sale są w pełni wyposażone, nowoczesne, a zajęcia odbywają się z małych grupach, co zwiększa komfort i jakość pracy.

Kurs masażu stemplami prowadzony jest w formie warsztatów. Zabieg ten opiera się na wykorzystaniu w masażu relaksacyjnym stempli ziołowych, w których znajduje się sól i odpowiednio skomponowane olejki i zioła, które dobiera się, chcąc wywołać pożądany efekt (np. lawenda działa rozluźniająco, a grapefruit pobudzająco). W czasie szkolenia kursanci uczą się doboru ziół i soli do stempli, technik masażu relaksacyjnego, obsługi podgrzewacza i technik masażu stemplami.

Wstęp

 • obowiązki i cechy masażysty
 • przygotowanie stanowiska do zabiegu
 • wywiad z klientem

Część teoretyczna

 • anatomia i fizjologia
 • wskazania do zabiegu
 • przeciwwskazania do zabiegu
 • omówienie działania ziół i olejków na organizm
 • omówienie technik

Część praktyczna

 • nauka obsługi podgrzewacza
 • nauka wykonywania stempli
 • demonstracja technik
 • nauka technik
 • doskonalenie technik masażu gorącymi stemplami ziołowymi

Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty szkoleń i kursów masażu w różnych odmianach.

Czas trwania: 24h zegarowe (32h lekcyjne)

Zadzwoń, dopasujemy termin kursu do Twoich potrzeb.

Cena szkolenia: 900 zł

Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest wybranie terminu i opłacenie pełnej wartości kursu.

Najbliższe planowane terminy szkolenia:

 

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00, sobota 8.00 - 16.00

Dodaj swój komentarz

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Promocje Zimowe

kurs kosmetyczny promocja2017 2

 

kurs paznokci promocja zimowa 2017 2

 

kurs wizazu promocja zimowa 2017 cena

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pin It

Zniżka - 10% na kursy dla absolwentów Beauty Lux.Absolwenci kursów zawodowych otrzymują rabat na zakup kolejnego szkolenia zawodowego.

Pakiet 5 szkoleń zdobień paznokci 1200zł.
Techniki: Barok, Faktura, Artistic Nails Collection, Mehndi, Icon Nails. W pakiecie oszczędzasz 550z!

zdobienie paznokci szkolenie artistic 270 Kurs zdobienia slubne WEDDING NAIL ART DESIGN dobienie paznokcie techniką one stroke zdobienie paznokci techniką one stroke

Zapisz

Refundacja kursów przez Urzędy Pracyurzad pracyUrząd Pracy refunduje dowolne szkolenia lub pakiet wybranych naszych szkoleń. W zależności od województwa Urzędy Pracy finansują średnio szkolenia do 6000zł. Sprawdź czy możesz sfinansować kursy przez Urząd Pracy. Zadzwoń lub odwiedź naszą szkołę. Współpracujemy z urzędami z całej Polski m.in. Urząd Pracy: Warszawa, Kraków, Poznań, Radom, Siedlce, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Kielce, Olsztyn, Białystok.

więcej >>

Kurs paznokci, wizażu
z noclegiem w Warszawie
kurs paznokci wizazu nocleg warszawa

Czy wiesz, że oferujemy nasze kursy m.in.:
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI PAZNOKCI,

ZAWODOWY KURS PODOLOGICZNY,
ZAWODOWY KURS WIZAŻU,
ZAWODOWY KURS STYLIZACJI UBIORU,

ZAWODOWY KURS KOSMETYCZNY,
KURS WELLNESS & SPA
ZAWODOWY KURS MASAŻU
z noclegiem w Warszawie za niewielką dopłatą? Zdobądź fachową wiedzę w najlepszej szkole w Polsce i zobacz niesamowitą Warszawę.

więcej >>

Kursy na raty "Santander"kurs -santander raty 1Już dziś możesz opłacić dowolne kursy lub pakiet kosmetyków w dogodnych ratach nawet do 3 lat. Oferujemy system ratalny Santander. Zapisz się na kurs, zdobądź atrakcyjną pracę a kredyt spłacaj w niskich ratach nawet poniżej 50zł. Inwestuj w siebie!

więcej >>

Kurs na prezent

kurs na prezent dla kobiety

Nasze kursy to wspaniały Prezent dla Bliskiej Osoby w formie eleganckiego zaproszenia na kurs. Kurs może być zrealizowany w dowolnym terminie a termin wybiera twoja obdarowana osoba. Kurs z noclegiem w Warszawie w formie zaproszenia to również ekscytująca podróż pełna wrażeń i pozytywnych emocji.

więcej >>