OPIS

Instytut Kształcenia Kosmetycznego BEAUTY LUX - Kurs masażu klasycznego

Rzetelne podejście do nauki masażu

W ramach kursu realizowany jest program zajęć teoretycznych i praktycznych. Kursanci nabywają szeroką wiedzę z zakresu anatomii, teorii masażu oraz specyfiki wykonywania zabiegów. Kurs dedykowany jest dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak również dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z masażem.

Masaż klasyczny jest techniką wspomagającą leczenie znaną już od starożytności. Najczęściej wykonywany jest w obrębie pleców. Ten zabieg relaksujący i leczniczy, podobnie jak inne rodzaje masażu, rozluźnia napięcie mięśniowe i uspokaja nerwy, poprawia krążenie, co ma znaczący wpływ na poprawę efektów terapii.

Obecnie stosuje się go przede wszystkim w fizjoterapii, jako metoda wspomagająca, jednak wykorzystywany jest również w leczeniu wielu chorób ciała i psychiki. Połączenie go z elementami aromaterapii i muzykoterapii łagodzi dolegliwości napięcia psychicznego, skurcze mięśni, bóle stawów i wiele innych schorzeń.

Masaż klasyczny ma różnorodne zastosowania. Obecny jest nie tylko w fizjoterapii, ale przede wszystkim w kosmetyce, sporcie zawodowym, świetnie oddziałuje na psychikę oraz kondycję fizyczną osób cierpiących na nerwice, chroniczne zmęczenie, depresję czy stany lękowe.

Dlaczego warto uczyć się masaży klasycznego?

Kurs masażu klasycznego to nie tylko możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, które otwierają drzwi do pracy w wielu miejscach. To także szansa na nabycie wyjątkowych umiejętności, które z pewnością będą cieszyć bliskie nam osoby. W połączeniu z wykształceniem np. artystycznym, pedagogicznym, psychologicznym, będzie to działać tylko na korzyść, gdyż umożliwi pracę nie tylko w innych placówkach, ale również na lepszych stanowiskach.

Kurs masażu klasycznego realizowany jest w szkole Beauty Lux w Warszawie w wymirze 80 godzin zegarowych. W zakres programu szkolenia wchodzi 20 h zajęć teoretycznych o tematyce dotyczącej anatomii, działania masażu na organizm, organizacji gabinetu oraz 60 h zajęć praktycznych w czasie, których kursanci uczą się i doskonalą techniki wykorzystywane w masażu klasycznym. W czasie szkolenia kursanci uzyskują rzetelną i fachową wiedzę i umiejętności pozwalajace po ukończeniu kursu i uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego, podjąć pracę w gabinecie masażu, spa, hotelu, prywatnej placówce rehabilitacyjnej lub założyć własną działalność gospodarczą. Zajęcia w czasie skzolenia są prowadzone przez fizjoterapeutę z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy profesjonalne stoły i przybory do masażu, a także niezbędne materiały szkoleniowe czyli podręcznik tablice anatomiczne i wiele innych.

Ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na usługi rehabilitacyjne i spa, kurs masażu klasycznego jest idealnym pomysłem na przekwalifikowanie dla osób, które nie są związane z branżą kosmetyczną lub okazja do podniesienia kompetencji dla kosmetyczek, stylistek paznokci i fizjoterapeutów, co podniesie ich atrakcyjność na współczesnym wymagającym rynku pracy.

Kurs MASAŻU KLASYCZNEGO

Termin kursu:

 

Zapoznaj się już dziś z naszą pełną oferta kursów masażu.

INSTYTUT KSZTALCENIA KOSMETYCZNEGO BEAUTY LUX
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Wszelkie informacje oraz terminy szkoleń są uzgadniane pod nr tel.
oraz
poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00, sobota 8.00 – 16.00

Kurs masażu klasycznego.

Cena od:

1450 zł

Czas trwania:

80 godzin zegarowych

Zapisz się Kurs na prezent

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 18.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

Kursy Kosmetycze NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała (wellness&spa, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Galeria Zdjęć

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com

Zapisz się do NEWSLETTERA!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam ut mi malesuada, cursus augue vitae, semper dolor.
Morbi tincidunt, risus a facilisis porta, neque lorem pellentesque orci, quis imperdiet ante lacus a ipsum.