OPIS

Instytut Kształcenia Kosmetycznego BEAUTY LUX - kurs makijażu

Chcesz się nauczyć makijażu tylko dla siebie to jest kurs dla ciebie!

Lekcje_Makijażu_czyli_jak_wydobyć_wszystkie_atuty_swojej_urody.Lekcje Makijażu czyli… jak wydobyć wszystkie atuty swojej urody.

Kurs makijażu “Twój makijaż” skierowany jest dla Pań, które chcą kreować własny wizerunek i nauczyć się samodzielnie wykonywać własny makijaż. Kursantki uzyskują wiedzę na temat swoich typów urody, kolorów jakimi powinny podkreślać swoją urodę, jak wyeksponować najładniejsze elementy urody a jak ukryć ich mankamenty, jakich kosmetyków używać i w jaki sposób posługiwać się nimi, jakich należy użyć trików w makijażu by pięknie wyglądać i jakie korekty zastosować by wykonany makijaż nienaruszony przetrwał odpowiednią ilość czasu. Korektor, podkład, puder, róż, kredka do brwi, kredka do oczu, cienie do oczu, eye liner, tusz do rzęs, pomadka do ust, lakier do paznokci to kosmetyki które nie będą Ci obce po naszych lekcjach makijażu.

Rezerwacja miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.

Firma Beauty Lux oferuje Państwu szkolenia oparte na najobfitszym programie nauczania i najbardziej efektywnych metodach praktycznych, które są poparte wieloletnim doświadczeniem kadry instruktorskiej. Uczestnikom naszych szkoleń zapewniamy nowoczesny sprzęt kosmetyczny oraz w pełni wyposażone indywidualne stanowiska pracy wraz z profesjonalnymi produktami i kosmetykami.

 

Rezerwacja
miejsca:

W celu rezerwacji miejsca na kursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną oraz uiścić opłatę w kwocie i terminie podanym przez sekretariat szkoły, na podstawie uzyskania potwierdzenia zapisu drogą elektroniczną.
Sekretariat szkoły – informacje i zapisy: tel. 22 408 88 61 pon.-pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00 – 16.00

Adres
szkoły

BEAUTY LUX INSTYTUT KSZTAŁCENIA KOSMETYCZNEGO
ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa,
Tel. 22 4088861
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00, sobota 8.00 – 16.00

O nas
New nails

Kursy Kosmetycze NEW NAILS w Warszawie oferuje piękno w luksusowym wydaniu i w dobrej cenie nie tylko w formie profesjonalnych kosmetyków, ale również w ramach zawodowych szkoleń przeprowadzanych z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetyki twarzy, kosmetyki ciała (wellness&spa, masażu, wizażu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.

Czytaj więcej

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Katarzyna Szkop

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W naszej Szkole prowadzi kursy dla przyszłych wizażystów. Zanim związała się z Beauty Lux wykonywała makijaże największym polskim gwiazdom. W 2019 roku zdała egzamin Państwowy w Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości otrzymując tytuł mistrzowski z zakresu Wizażysta Stylista. Prywatnie zajmuje się rysunkiem, kocha kino i gotowanie.

Beata Olech-Armińska

Absolwentka charakteryzacji i stylizacji warszawskiego Studia Sztuki. Współpracowała z marką dr Irena Eris. Pracowała przy pokazach mody m.in. Roberta Kupisza i Playboya, oraz przy wielu niekomercyjnych sesjach zdjęciowych. Jest wielbicielką szalonych, kolorowych, kreatywnych makijaży. Poza tematyką urodową i modową interesuje ją również medycyna i zagadnienia dotyczące zdrowia.

Agnieszka Larska

Dyplomowana wizażystka Akademii Make Up For Ever w Warszawie oraz właścicielka firmy BAF-AR. Misją Pani Agnieszki jest eksponowanie piękna u każdej kobiety, utrzymując przy tym umiar i klasę. Dzięki doświadczeniu zebranym przy sesjach zdjęciowych,  pokazach mody, szkoleniach u klientów indywidualnych podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie.  Wiedza również z zakresu stylizacji ubioru ułatwia jej dobranie makijażu do pełnego wizerunku klientki.

Agnieszka Lamcha-Chełchowska

Wizażystka, kosmetolog i stylistka fryzur. Od 2011 roku posiada dyplom Mistrza Wizażu. Maluje i czesze panny młode, pracuje na planach programów TV, teledysków, reklam i przy sesjach biznesowych. Prywatnie interesuje się chemią kosmetyczną.

Galeria Zdjęć

Co dostajesz w kursie

Opinie naszych klientów

 • Szkoła New Nails to dla mnie zaskoczenie! Odkrycie! Nigdy nie przepadałam za nauką, a tu się okazało, że uczyć się można w dobrej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i niemiłych nauczycieli! Stronę New Nails mam zapisaną w komputerze w zakładce: „ulubione”. Na pewno wybiorę się na kolejny kurs!
 • Nie wierzyłam, że coś może pomóc w mojej sytuacji zawodowej: mąż i dwójka małych dzieci. Gdy chodziłam na rozmowy kwalifikacyjne ciągle słyszałam o tym, że jestem dobrą kandydatką na dane stanowisko, że zadzwonią, że mają mój numer...Nikt jednak nigdy nie zadzwonił! Ja na każdy dzwonek telefonu skakałam i biegłam sięgnąć po telefon. A tam albo ktoś z reklamą, albo pomyłka. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą! Polecam innym szkołę New Nails. Nie ma co czekać, aż los się do nas uśmiechnie. Życie jest za krótkie na narzekanie.
 • Byłam nastawiona bojowo do proponowanych przez Was szkoleń. Ciągle mówiłam nie. Jako typowy pesymista nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie w tak krótkim czasie nauczyć tak trudnych zabiegów. Zwłaszcza takie osoby, jak ja. Mimo to, znajoma, z którą się zapisałam, podtrzymywała mnie na duchu. Przyjechałyśmy do Warszawy we dwie. Dostałyśmy rabat, pomogliście nam kupić pędzle oraz obejrzałyśmy ciekawe zestawy New Nails. Nie nauczyłam się wszystkiego, czego bym chciała. Wybieram się na szkolenie z zdobienia paznokci one stroke.
 • Szkoła super – nic dodać, nic ująć. Możliwość bezpłatnego szkolenia finansowanego przez UP pozwala zdobyć dobry zawód każdemu. Nawet kobietom po 40-tce, które dawno zapomniały, co to praca.
 • Podoba mi się zwłaszcza to, że nie zanudzaliście długimi wykładami. Wszystkiego, co najważniejsze uczycie w trakcie praktyki. Nawet nie czuć, kiedy wiedza i nowe techniki same wpadają do głowy! Pozdrowienia dla kadry instruktorskiej!
 • Ania Zakorowska
  Zapisałam się na szkolenie NEW NAILS. I co? Udało się! Przeszłam cały kurs, zdałam egzamin, dostałam certyfikat. Przyjmuję klientki w małym saloniku w domu, dzieci mam na oku i jestem w końcu spełnioną kobietą!
  Kurs kosmetyczny
  Ania Zakorowska

Zostań
Modelem

Skorzystaj nieodpłatnie z szerokiej gamy usług kosmetycznych NEW NAILS. Wśród zabiegów możesz wybrać m.in. manicure i pedicure, zabiegi podologiczne, makijaż, zagęszczanie rzęs oraz inne zabiegi kosmetyczne. Pamiętaj, że nasze kursantki dopiero się uczą, więc zabiegi trwają dłużej niż w salonie, jednak bądź pewna/pewny, że dołożymy wszelkich starań, by usługa lub zabieg były wykonane z największą starannością. Zapisz się już dziś.

Zostań modelem

Skontaktuj się z Nami!

ZADZWOŃ: +48 22 408 88 61
NAPISZ: szkolenia@new-nails.com